Şimdi Ara

Hotu thanos vs pre-retcon beyonder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim kazanır merak ettim cevapları alalım

• PR Beyonder.
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Beyonder her türlü
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    Başka bir konu açtım hocam bir bakın sizi etiketledi zaten
  • Hotu diyorum ben
  • hotu bence
  • Yakin gucler .. Beyonder derim ben . "Millions times stronger than entire Marvel Multiverse" olarak geciyor adam ..
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    gördün mü sevgili dostum? beyonder diyenler çoğunluktabeyonder her türlü hotuya elini öptürür.bende beyonder diyorum.bu arada gerçek bilgi senin görüşün ne?
  • zaten bana göre beyonder one above allı saymazsak tüm çizgi roman evrenlerinde en güçlü karakter.one above all allahın çizgi romanlardaki hali olduğu için one above allı saymasak daha doğru olur zaten.bazıları hatta bir çoğu fulcrum diyecektir eminim.ama fulcrumun varlığı kesin değil.yazar temsil ettiği için 2-3 çizgi romana konmuş bir karakter.olmama ihtimalide var.hatta bazı kaynaklar fulcrumu one above allın başka bir formu olduğunu söyler.
  • The Beyonder kullanıcısına yanıt
    PRE Retcon Beyonder. Şu anki beyonderi yenecek bir sürü karkater var.
    benim fikrimde beyonder
    ama fulcrum beyondere elini öptürür gerçekliği kesin değildir diyen kim merak ettim adam barmen olarak çalışıyor sen nediyosun yav
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    gerçekliği kesin değil görüşünü internetteki güç sıralamalarında fulcrumun olmamasından dolayı söylüyorlar.ben bile bakıyorum sıralamaya oaa 1. beyonder 2. birde benim okuduğum yabancı bir yazıda fulcrumun oaa nın başka bir formu olduğu yazıyor.
    yav hangi sitelere bakıyosun sen 2-3 tane site atayım güç sıralamasında fulcrumun 2. olduğu kesindir marvelin bilgileri arasındada vardır
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    ama beyonder güç konusunda çok fedakarlıklar yaptı.kendisini çok feda etti.zaten hiç bir zaman güç sarhoşu olmadı.marvel bu hiç belli olmaz.belki beyonderı birden eskisi kadar güçlü yaparlar.zaten galactus bile şu anda eski gücünde değil.çoğu karakterin güç seviyeleri düşürüldü.herhalde spider man gibi mini karakterlere haksızlık oluyor diyedir
    beyonder eski gücüylede fulcrumu geçemiyor yanlız
    ben 2-3 tane Türkçe sitelere baktım.hiç birinde fulcrum yoktu.ama marvelın bilgilerinde varsa bir şey diyemem.
    inanmıyosan siteleri atayım sıkıntı yok
    hepimiz fulcrumu ve kudretini biliyoruz yalnız şöyle bir durum var.okuduğum bir sitede fulcrumun oaa nın ayrı bir formu başka bir bedeni olduğu yazıyor.oaa insanlara yardım etmek için kendisini ikiye bölerek fulcrum formunu yaratmış.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.