Şimdi Ara

Hotmail Şifreniz Çalındıgında yapacaklarınız ve Hotmailinizi Çaldırmamak. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
3
Favori
359.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • webcam olayı şifre alma da değil. webcam veya dosya alışverişi falan yapıyosan eğer adamın ip sini çok rahat öğrenebilirsin. en basiti çalıştır'a netstat yazsan bile çıkar. ama sadece chat yaparsan ip öğrenemezsin yani webcamin esprisi ip öğrenmek benim bildiğim.
  • Bilgi için çok teşekürler "TechNiciaN"
  • dostum çok tşkler.şu aralar insanların çok işine yarayacağına eminim...
  • burnuma taklit kokusu geldi
    quote:

Orjinalden alıntı: kalamata

Teşekkürler.
  • biraz saçma gelebilir ama mantıklı bi yol düşündüm fake yediğinizde fln hemen anlarsanız şu account freezerları kullanın adamın elinde şifre olsada girişi yapamıo bir ara freeze durdurusunuz işte o aradada şifreyi değişitir verirsiniz
  • insanların çok faydası olduğu kesinde ya anlıyamadığım şey nasıl hesabı kaptırıyorsunuz
  • @TechNiciaN
    quote:

ADI
    soyadı
    dogum tarihi
    ulke
    Sehir
    Posta kodu
    Kayıt olus tarihi (emailini aldıgın tarih)
    En son ne zaman emiline girdin

Eski Sifrelerin
    Eski Gizli Soruların
    Eski gizli sorularının cevapları
    emaile klasor olusturdun mu? isimleri nedir?
    IP adresin (www.whatismyip.com dan bakabilirsin)

sağolasın güzel anlatmışsın da, aklıma bir şey takıldı. en son girişimi veya son kayıt oluş tarihimi bilmiyorsam ne yaparım? bilhassa üzerinden bir kaç yıl geçmiş olan kayıt oluş tarihni hatırlamam imkansız. bunun var mı bir çözümü veya bunu yazamasak oluyormu?

daha önce yazılmış diye sitem edenleri de kınıyorum. adres göstermeden bunu nasıl söyleyebiliyorlar alamaıyorum. çok biliyorsanız yazıverseydiniz.

• Saol saol umarım hack olaylarına maruz kalmayız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: desert01

insanların çok faydası olduğu kesinde ya anlıyamadığım şey nasıl hesabı kaptırıyorsunuz

programı mantığı çok basit passport.net te giriş yaparken sürekli yanlış şifre girio böylece kapatabiliosunuz istersen msn in varsa ekle yoliim o programı profilden gir bak mesenger adresime
  • gurban olam şunu üst konu yapın yaaa.dahada bunla ilgili topic açılırsa çılgına döncem.
  • Aynı yöntem ile ben de bir keresinde birisine yardım etmiştim ve başarılı olmuştu . Yine de Tşk ederim . Zaten Formların amacı ne ki... ilgi paylaştıkça artar yemek paylaştıkça azalır

• quote:

Orjinalden alıntı: okeyn

gurban olam şunu üst konu yapın yaaa.dahada bunla ilgili topic açılırsa çılgına döncem.

• siz ne diyorsunuz ya bir adam msn e çalmak istedikten sonra KESINLIKLE ç a l a r

mesel siz bir siteye girdiğiniz zaman site size sormadan pc proğram yukluyor ve ozaman pc niz hacklenmiş oluyor bu tur şeyler benim başıma geldiği için biliyorum yani yalan değil
  • Sitenin arama motoru çalışmadığı sürece bu konu daha çok açılır.
  • Arkadaşlar artık bu yöntem işe yaramıyor çaresi bulundu.VE maili çalan tecrubeli ise kolay kolay alamazsınız..Siz iyisimi mailinize iyi bakın ve listenizi yedekleyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratAtasci -- 18 Haziran 2005, 0:09:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Svitavy

Arkadaşlar artık bu yöntem işe yaramıyor çaresi bulundu.VE maili çalan tecrubeli ise kolay kolay alamazsınız..Siz iyisimi mailinize iyi bakın ve listenizi yedekleyin..

Bu yontem, bir yontem degil, bir gercek.

cunku sana gercek insanlar cevap veriyo, ya da senin cevabını gercek insanlar okuyo.
    Yalnız su var.

Bu gercegi emaili calan kisi su sekilde egale edebilir.
    Emaili caldıktan sonra, 20 - 30 defa kisisel bilgilerini degisitrir.
    bu sefer senin kullandıgın bilgiler ortadan kaybolur.

Bunun icinde soyle yapıyoruz.

www.passport.net sitesinden oturum acıyoruz.
    sonra kimlik bilgileri kısmına girip,

Benzersiz Kimliginizi ogrenip bir yere not ediyorsunuz.
    cunku bu degistirilemez.
    ve 2. emaili de eklemeyi unutmayın.

bu kadar yeter mi tabi ki yetmez.
    Bilgisayarınızda Firewall olmadan oturum hic bir yere sifrenizi yazmıyorsunuz ki,
    bilgisayarınızda Trojan, keylogger gibi seyler varsa bilgilerinizi surekli baskalarına raporlamasın.

EN ONEMLİSİ

şifrenizi gireceginiz bir ekran karsınıza geldiginde Kesinlikle sifrenizi yazmıyacaksınız, cunku hicbir zaman hic bir web sitesi bu sekilde sizden sifrenizi tekrar girmenizi istemez.
    şifrenizi girmeniz gerekiyorsa mutlaka adresi elinizle kendiniz yazınız.

ornegin:

Gelen bir emailde der ki: Size gonderilen ekartı gormek icin linke tıklayın.

Cekinmeden linke tıklayabilirsiniz ancak, tıkladıgınız zaman acılan sayfada kullanıcı adı ve sifrenizi girmenizi istiyorsa orada bir SORUN VAR demektir.

(bu yontemle cok email sifresi ogrenmis birisi olarak bunları yazıyorum)

• TechNiciaN kardeş;

Haklısın gerçek insanlar mailleri okuyor ve cevap veriyor.Ama dediğimi yeniden tekrarlıyorum çares var.Ancak herkese açık bir forumda bunu paylaşırsam art niyetli olarak kullanılabilir.

Biliyorsunuzki internette çaresi olmayan dert yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratAtasci -- 21 Haziran 2005, 14:58:06 >
  • evet bunlar iyi ben de ekleyeyim bunu siteme alıntı yapıyorum kardeş iznin varsa tabi
  • Saol bu bilgi için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.