Şimdi Ara

Hotel Voyage Sorgun Side

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hotel Voyage Sorgun Side Antalyada bulunan bu otel nasildir?

Tecrübe sahipleri yada hakkinda olumlu olumsuz seyler duyanlar yorumlarinizi bekliyorum. Agustos ayi ortalarinda fiyat araligi 2 yetiskin 2 cocuk ( ücbucuk ve 2 yasinda cocuklar) nasildir ?

• Voyage otelleri, kalite bakımından üst sıralarda bulunan otellerden, kişisel tecrübem olmamakla beraber, Voyage markasına güvenebilirsiniz, zira fiyatı diğer otellerden biraz daha fazla.
  • Konuyu az bi hortlatcam ama kusura bakmayın:) Antalya havaalanından bu otele nasıl gideriz. ETS'de sordum kişi başı 50 TL servis hizmeti var diyor. Bu durumda 2 kişi gidiş dönüş 200 kağıt. Bana biraz tuzlu geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyk

Konuyu az bi hortlatcam ama kusura bakmayın:) Antalya havaalanından bu otele nasıl gideriz. ETS'de sordum kişi başı 50 TL servis hizmeti var diyor. Bu durumda 2 kişi gidiş dönüş 200 kağıt. Bana biraz tuzlu geldi.

taksiyle gidip gelsen daha ucuza gelir, atlas jetle gidiyorsan eğer onların havalimanından semt merkezlerine servisleri var...ya da havaş var belli başlı semtlere gidiyor...en kötü ihtimal taksiciyle konuş ets'den daha ucuza anlaşırsın
  • quote:

Konuyu az bi hortlatcam ama kusura bakmayın:) Antalya havaalanından bu otele nasıl gideriz. ETS'de sordum kişi başı 50 TL servis hizmeti var diyor. Bu durumda 2 kişi gidiş dönüş 200 kağıt. Bana biraz tuzlu geldi.

Hem konu hakkında tecübelerimi paylaşıyım hemde sorunuza karşılık veriyim.Ets tur ile otel transferini gerçekleştirdim gidiş dönüş olarak 2 kişi 110 liraya siz yanlış anlamışsınızdır :)

Otele gelirsek;

Arkadaşlar merhaba cuma günü Voyage Sorgun'dan döndüm 5 gecelik tatil gerçekleştirdim.Biraz tecrübelerimi paylaşıyım,öncelikle otel aşırı derece de büyük bir alana sahip ve doğayla iç içe heryer yeşillik ve bizim gittiğimiz de otel full kapasitedeydi tek bir oda bile boş yoktu ve bu kadar kalabalık olmasına rağmen ne yemek sırası vardı ne de hizmette bir aksaklık bunca insan nerde diye şaşırıyorsunuz yani.Hizmet kalitesi aşırı derece de üst düzey en ufak bir sorunda hemen gelip hallediyolar.Her gün bir isteğiniz,sorununuz var mı diye soruyolar 1 dediğiniz 2 olmuyor yani.

Yemek ve içmeyle başlarsak aşırı derece de kaliteli bir mutfağı var aç kalmanız ve yemekleri beğenmemeniz mümkün değil özellikle et yemekleri nefis.Ben genelde alkol tükettiğim için yemek yemeye fazla zamanım kalmadı.Alkollere gelirsek viski olarak chivas regal,jack daniels başta olmak üzere votka absoult ve tekila olmeca marka yani anlıyacağınız üzere hep kaliteli markalar bol bol tükettik malesef.Alkolsüz içecekleri kutuda servis ediyolar yanında cam bardakla plastik bardak olayı yok yani bile bilir bazı otellerde plastik bardakta servis edilir havuz başında tüketirken falan snack bar oldukça zengin et döner menüsü,tost,mantı,gözleme ve daha sayamayacağım kadar çok çeşit var yani bu otelde aç kalmanız mümkün değil.Otelin belirli yerlerinde Algida dondurma dolapları var ve istediğiniz dondurmayı alabiliyorsunuz sabah 10:00 dan akşam 18:00 e kadar.Otelde 8 adet A La Carte restoran mevcut ve konaklama boyunca sadece Çin haricinde hepsinden faydalanabiliyorsunuz ücretsiz olarak Rum tavernası muhteşemdi.

Genelde çocuklu ailelerin tercih ettiği bir otel fazlaca çocuk mevcut otelde,yalnız hiç sorun değil çocuk gürültüsü istemeyenler için +16 havuz ve plajda iskele var ayriyetten +16 restoranı da mevcut yani dert edilecek bir durum değil.Aklıma gelenler bunlar şuan için sormak istediğiniz sorular varsa cevaplarım.En son toparlarsak muhteşem bir tatil deneyimi yaşadım keşke şu da olsaydı diyebileceğim hiç birşey yoktu hizmet kalitesi güleryüzlü personeller animasyon şovları gece eğlenceleri herşeyiyle çok iyiydi.Yani seneye de Voyage kalitesinden ödün verip macera aramaya gerek duymam.

• MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    ETS'nin transferi nasıl oluyor?Otobüsle otel otel gezip yolcu mu indirip alıyor,yoksa normal binek araçla size özel mi oluyor?
  • kuncu K kullanıcısına yanıt
    Genelde 1 araç sadece 2 veya 3 otel geziyor yolcu durumuna göre bizim gittiğimiz zaman tek biz vardık koskoca otobüste öyle düşünün.Onlarca otobüsü var gezidirme yok yani direkt kalkıp gidiyor beklemiyor da
  • Merhaba bende eylulun basinda sorgunda olacagim..daha once ets transferi ile gittim surekli ve bu sefer 5 kisiyiz 230 tl odedim.cok iyi bence daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustelik tesis havalimanina 65 km mesafede

• quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

quote:

Hem konu hakkında tecübelerimi paylaşıyım hemde sorunuza karşılık veriyim.Ets tur ile otel transferini gerçekleştirdim gidiş dönüş olarak 2 kişi 110 liraya siz yanlış anlamışsınızdır :)

Otele gelirsek;

Arkadaşlar merhaba cuma günü Voyage Sorgun'dan döndüm 5 gecelik tatil gerçekleştirdim.Biraz tecrübelerimi paylaşıyım,öncelikle otel aşırı derece de büyük bir alana sahip ve doğayla iç içe heryer yeşillik ve bizim gittiğimiz de otel full kapasitedeydi tek bir oda bile boş yoktu ve bu kadar kalabalık olmasına rağmen ne yemek sırası vardı ne de hizmette bir aksaklık bunca insan nerde diye şaşırıyorsunuz yani.Hizmet kalitesi aşırı derece de üst düzey en ufak bir sorunda hemen gelip hallediyolar.Her gün bir isteğiniz,sorununuz var mı diye soruyolar 1 dediğiniz 2 olmuyor yani.

Yemek ve içmeyle başlarsak aşırı derece de kaliteli bir mutfağı var aç kalmanız ve yemekleri beğenmemeniz mümkün değil özellikle et yemekleri nefis.Ben genelde alkol tükettiğim için yemek yemeye fazla zamanım kalmadı.Alkollere gelirsek viski olarak chivas regal,jack daniels başta olmak üzere votka absoult ve tekila olmeca marka yani anlıyacağınız üzere hep kaliteli markalar bol bol tükettik malesef.Alkolsüz içecekleri kutuda servis ediyolar yanında cam bardakla plastik bardak olayı yok yani bile bilir bazı otellerde plastik bardakta servis edilir havuz başında tüketirken falan snack bar oldukça zengin et döner menüsü,tost,mantı,gözleme ve daha sayamayacağım kadar çok çeşit var yani bu otelde aç kalmanız mümkün değil.Otelin belirli yerlerinde Algida dondurma dolapları var ve istediğiniz dondurmayı alabiliyorsunuz sabah 10:00 dan akşam 18:00 e kadar.Otelde 8 adet A La Carte restoran mevcut ve konaklama boyunca sadece Çin haricinde hepsinden faydalanabiliyorsunuz ücretsiz olarak Rum tavernası muhteşemdi.

Genelde çocuklu ailelerin tercih ettiği bir otel fazlaca çocuk mevcut otelde,yalnız hiç sorun değil çocuk gürültüsü istemeyenler için +16 havuz ve plajda iskele var ayriyetten +16 restoranı da mevcut yani dert edilecek bir durum değil.Aklıma gelenler bunlar şuan için sormak istediğiniz sorular varsa cevaplarım.En son toparlarsak muhteşem bir tatil deneyimi yaşadım keşke şu da olsaydı diyebileceğim hiç birşey yoktu hizmet kalitesi güleryüzlü personeller animasyon şovları gece eğlenceleri herşeyiyle çok iyiydi.Yani seneye de Voyage kalitesinden ödün verip macera aramaya gerek duymam.

Konuyu hortlatmış olucam,

hocam merhaba deneyimlerinizi okudum, gelecek yıl için ilk rezerve tarihindeki indirimi kaçırmadan almayı düşünüyorum bu oteli.

Siz nekadar ücret ödediniz hangi tarih aralığında cevaplarsanız sevinirim.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,1-6 Haziran arasında konakladık 2 kişi toplamda ilk rezervazsyon döneminde %35 indirimle 2200 liraydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Merhaba,1-6 Haziran arasında konakladık 2 kişi toplamda ilk rezervazsyon döneminde %35 indirimle 2200 liraydı.

Hmm ben 3 kişi gitmeyi ve 2500 lira bütçe ayırmayı planlıyordum belliki 3 bini aşacak. Teşekkürler.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Haziran 10 dan sonra fiyatlar aşırı derecede yükseliyor bunuda göz önünde bulundurun.Ben geçtiğimiz yaz 4 farklı otelde tatil yaptığım için en uygun fiyatlı tarih olarak voyage ilk sıraya almıştım ama haziran ayının başı genel olarak sıcak geçmedi yağmur falan yağıyordu haziranın başında gitmenizi tavsiye etmiyorum.fiyat artsada haziranın sonu veya temmuz ayında gidin,gittiğiniz de ödediğiniz ücreti unutucaksınız çünkü her kuruşunu hak ediyor :)
  • Anladım hocam, dediğiniz gibi haziran sonu yada temmuz ayı içerisinde düşünüyorum, bu oteli ciddi anlamda kafaya taktım. Umarım fiyat çok zorlamaz soteye yattım bekliyorum :)
  • Bende seneye buraya gitmeyi planlıyorum ama fotolardan havuzlar küçük gibi görünüyor sanki.Gerçekten küçük mü ve şezlonglar sıkışık ve yer bulma sıkıntısı oluyor mu?Voyage Belek ile mevki dışında ,tesis bakımından ne fark var ki epey bir fiyat farkları oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.