Şimdi Ara

Hotbirt de mtv, cozulmuyo kart kendini kitliyomu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hem skyview kurdum (freex ve vs kanallar icin)
    hemde "ProgDVB4.38.2TestFullInstall.exe" indirdim kurdum ardidan
    Yankse-1-23.0-TT-XP
    Fenrir-1-05.2-Nagra
    SnitchV3.0-Beta4
    bunlari kuruk sticky yazidaki gibi ayarlarini yapiyorum
    guncel softcam.key i dvb dizine atiyorum
    sisteme "Codecs6011_allin1[www.free-codecs.com].exe" yi de kurdum
    mtv yi seciyorum anahtar karsinda 08 yaziyor fakat cozulmuyor
    daha sonra skyview e baktigimda ise ordaki freex ve vs kanallarinda artik cozulmedigini goruyorum
    karti 2 gundur kullaniyorum (bu gun 3. gun)<font color='red'>skystar2.6c</font id='red'> ve <font color='red'>2 gunde 3 defa kart kendini kitledi </font id='red'>ve 3 defa skynet.sys.rapair ile kilidi actim ancak birsey dikkatimi cekti sanki her seferinde ben progdvb yi kurup mtv yi filan cozemye calistiktan sonra kart kendini kitliyor gibi geldi
    bu kartin kitlenmesnin progdvb ile ilgisi olabilir mi ?
    neden mtv yi cozemiyor ?
    Bu isin icinden cikamadim yardimci olursaniz sevinirim :(

• progdvb yi tekrar kurup
    Yankse-1-23.0-TT-XP
    Fenrir-1-05.2-Nagra
    SnitchV3.0-Beta4 leri ekledim guncel sofcam.key i dvb klasorune attim
    mcm'tıkladim
    yankse monitordeki goruntu boyle :
    Hotbirt de mtv, cozulmuyo kart kendini kitliyomu?

anahtar karsisinda 08 yaziyor ancak goruntu yok simsiyah :(
    bu arada skyview den diyer sifreli kanallari izleyebiliyorum kart kitlenmedi sanirim kitlenmenin progdvb ile ilgisi yok...
  • benim skystar2.6c gene sifreleme olayini kitledi :( bu kadar sık kendini kitlemesinin bir nedeni var mi ki ?normal kanallari seyrediyorum sifreleri cozmez oluyor
    ilginctir progdvb yokken dun aksam ustuden beri kitlenmeye kart prog dvb yi kurduktan ve kurcalamaya basladiktan yarim saat sonra kendini kitledi gene
  • Sistemin nedir ?Bildiğmim kadarıyla yanlızca Fransı Mtv si şimdilik izlenebiliyor.
  • amd t-bred 1700+@2600+ 512 ddr 333@400 3 3 3 2
    neyse bir eski surumu denemdim
    ProgDVB4.26.4FullInstall.exe yi kurdum ve mcm , mtv yi cozmeyi basardim ancak discovery i cozemekdim :)
    bu arada skyview deki freex ve xxl gibi kanallar gitti olay nedir anlamadim ahah
  • amd t-bred 1700+@2600+ 512 ddr 333@400 3 3 3 2
    neyse bir eski surumu denemdim
    ProgDVB4.26.4FullInstall.exe yi kurdum ve mcm , mtv yi cozmeyi basardim ancak discovery i cozemekdim :)
    bu arada skyview deki freex ve xxl gibi kanallar gitti olay nedir anlamadim ahah
    discovery i cozen key var mi ?(hotbirt deki)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by princon</i>
    <br />
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    naapacan x li miksli kanalı ne olduğu da belirsiz..[ngt]
  • çıkmayan kanallar için chanel property den bak ve kanalın ecm si var mı yok mu kontrol et sağ taraftaki alanda yoksa kanal seçiliyken tekrar scan transponde yap bir daha dene
  • hotbird'te Mtv f izlenebiliyor.
  • walla bu işe ben 5 ay vaktimi verdim ecüğüne cücüğüne kadar bildim desem yalan olmaz . Senin makinede bi sorun olmaz ise normalde bu ss2 kesinlikle hata vermez. Progdvb kur başka programa ihtiyacın olmaz diğer programlara göre biraz yavaş ama sağlam programdır.Unutmadan çektiğin o pluginleri ve softcam key dosyalarını direkt c:progdvb içine at .Progdvb nin altında başka klasöre sakın atma
  • Bir de attığın yanskse umarım tek bir dll dosyasından oluşmuyordur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.