Şimdi Ara

Hosting arıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ftp ile dosya transferine izin veren 50 mb civarı hosting sağlayan bir site biliyormusunuz

• evet
    PM attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hates

evet
    PM attım
    Ücretsiz hosting mi diyorsunuz reklamlı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Ücretsiz hosting mi diyorsunuz reklamlı?

Alıntıları Göster
    ücretli olsa daha iyi sanırım. hesaplı ama hizmet kaliteside iyi olan bir hosting şirketi olsa iyi olur başlangıç için 200-300
    mb alan düşünüyorum.trafik te yaklaşık 7-8 gb olabilir. birde ödemeleri aylık taksitler şeklinde yapmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrohawk

ücretli olsa daha iyi sanırım. hesaplı ama hizmet kaliteside iyi olan bir hosting şirketi olsa iyi olur başlangıç için 200-300
    mb alan düşünüyorum.trafik te yaklaşık 7-8 gb olabilir. birde ödemeleri aylık taksitler şeklinde yapmayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Valla iyi hizmet almak istiyorsanızwww.vt.com.tr öneririm fakat fiyatları fazla gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Valla iyi hizmet almak istiyorsanızwww.vt.com.tr öneririm fakat fiyatları fazla gelebilir.

Alıntıları Göster
    Hesaplı demiş, hiç problem olmasın diyorsan arkadaş demiş zaten... birde Radore Hosting var...

Ama sevinchost ve indirimlihost iyidir... Sevinchost bu aralarda saldırı yiyordu ne olacak bakalım, FTP'me giremiyordum...(Ne alakası varsa konuyla, yine de söyledim ama.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: terrific_bomb

Hesaplı demiş, hiç problem olmasın diyorsan arkadaş demiş zaten... birde Radore Hosting var...

Ama sevinchost ve indirimlihost iyidir... Sevinchost bu aralarda saldırı yiyordu ne olacak bakalım, FTP'me giremiyordum...(Ne alakası varsa konuyla, yine de söyledim ama.:)

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar bazı siteler yıllık 10 $ fiyat veriyor bu diğerlerinin aylık istediğinin bile yarısı ancak bu fiyat farkı nedir
    bu siteye güvenilmezmi ?
  • quote:

ya arkadaşlar bazı siteler yıllık 10 $ fiyat veriyor bu diğerlerinin aylık istediğinin bile yarısı ancak bu fiyat farkı nedir
    bu siteye güvenilmezmi ?

Alıntıları Göster
    ileride başını ağrıtır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna17

ileride başını ağrıtır

Alıntıları Göster
    mence.net tavsiye ederim , fiyatlar normal , hizmet çok iyi ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter18

mence.net tavsiye ederim , fiyatlar normal , hizmet çok iyi ;)

Alıntıları Göster
    @tuna37

İleride başını ağrıtır demişsin, yıllık 10$ fiyatlarla hizmet veren ve kaliteli sayılabilecek, online destek veren, bunlardan birisi sevinchost diğeri de indirimlihost... İkisi de iyi firmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: terrific_bomb

@tuna37

İleride başını ağrıtır demişsin, yıllık 10$ fiyatlarla hizmet veren ve kaliteli sayılabilecek, online destek veren, bunlardan birisi sevinchost diğeri de indirimlihost... İkisi de iyi firmalar...

Alıntıları Göster
    Web Adresimiz imzamda yer almaktadır.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLuEbLooD®

Saygılar.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar indirimlihost a bir göz attım sitesi gerçekten profesyonel bir siteye benziyor
    bende deneme amaçlı bir domain satın aldım para yatırma formunu doldurduktan sonra gerçekten hızlı bir şekilde
    başvurumu onayladılar.
    ama host almak için acele etmemem gerekir sanırım
    birde 10 gb trafik onaylı bir web sitesi aylık ortalama kaç ziyaretçi kapasitesine sahiptir
  • quote:

arkadaşlar indirimlihost a bir göz attım sitesi gerçekten profesyonel bir siteye benziyor
    bende deneme amaçlı bir domain satın aldım para yatırma formunu doldurduktan sonra gerçekten hızlı bir şekilde
    başvurumu onayladılar.
    ama host almak için acele etmemem gerekir sanırım
    birde 10 gb trafik onaylı bir web sitesi aylık ortalama kaç ziyaretçi kapasitesine sahiptir

Alıntıları Göster
    valla kardeş bedava istersenwww.50megs.com var

50 mb veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bLuEbLooD®

Saygılar.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bLuEbLooD®

Saygılar.

güvenilirdir kendisinsen hizmet alabilirsiniz.. bunun yanındawww.mence.net de iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: ArtiEksi

quote:

Orjinalden alıntı: bLuEbLooD®

Saygılar.

güvenilirdir kendisinsen hizmet alabilirsiniz.. bunun yanındawww.mence.net de iyidir

Alıntıları Göster
    Kardeş ekleyin görüşelim web@micrasoft.com Ben Size Sadece Yıllık 15 Dolara VEreyim 150 Mb Alan

• quote:

Orijinalden alıntı: ni_hat

Kardeş ekleyin görüşelim web@micrasoft.com Ben Size Sadece Yıllık 15 Dolara VEreyim 150 Mb Alan

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ni_hat

çok istiyorsun fastnext.com a bir göz at istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orjinalden alıntı: ni_hat

çok istiyorsun fastnext.com a bir göz at istersen

Alıntıları Göster
    arkadaşlar sağolun indirimli hosttan aldım bir paket bakalım ne olacak
    ha bugün parayı yatırdım ve işlemi onaylamak için nete girdim ve oda ne
    indirimlihost.net ana sayfası bile açılmıyor ilk günden çok büyük bir eksi
    umarım her zaman böyle değildir

• quote:

arkadaşlar sağolun indirimli hosttan aldım bir paket bakalım ne olacak
    ha bugün parayı yatırdım ve işlemi onaylamak için nete girdim ve oda ne
    indirimlihost.net ana sayfası bile açılmıyor ilk günden çok büyük bir eksi
    umarım her zaman böyle değildir

Alıntıları Göster
    indirimlihost.net fazla tanımasamda sanırım kenan bey sahibi iyidir bir yanlışları olacağını sanmıyorum

Eğer sorun her türlü irtibat yoluna rağmen devam ediyorsa benle irtibat kurun size yardımcı olmaya çalışayım,

Bilginize,

• quote:

Orijinalden alıntı: mhakanki

indirimlihost.net fazla tanımasamda sanırım kenan bey sahibi iyidir bir yanlışları olacağını sanmıyorum

Eğer sorun her türlü irtibat yoluna rağmen devam ediyorsa benle irtibat kurun size yardımcı olmaya çalışayım,

Bilginize,

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar hem güvenilir hemde fiyatı ucaz olan hostlar nelerdir söyleyebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhakanki

Bilginize,

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

Bilginize,

teşekürler biraz beklemekten yanayım sanıırım bir teknik sorun yaşıyorlar sabah siteleri çalışıyordu ama şimdi gene
    sorunlu yeni bir kullanıcı olduğum için şirketi tanımıyorum bu yüzden haksız eleştiri yapmak istemiyorum bekleyelim bakalım olmazsa sizinle haberleşiriz teşekürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.