Şimdi Ara

Hoşlandığım kıza açılma hakkında... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
12.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oguz_1398

Sanki hiç kuzeniyle birlikte olan yok mu arkadaşlar yapmayın yaa...Teyze kızı değil ya bu
    Gönül bu ne yapayım çocukluktan beri 7 sene yi geçmiştir hala seviyorum!

Olsun, doğacak çocuklarınızın sağlığını düşün, baba tarafının kanını taşıyorsunuz.

Bu arada bahsettiğim kız az önce tek başına çıktı, dur bakalım...
  • tualete giderken kıstır hocam en iyisi... zaten kız sıkışmışsaa hiç bi şey düşünecek durumda olmaz sende basarsın teklifi
  • Az önce selam verilecek bir yerde selam vermeden transit geçti
  • quote:

Orjinalden alıntı: acsev2003

Az önce selam verilecek bir yerde selam vermeden transit geçti

hocam sen şu mevki işine çok takmışsın..biraz relax ol rahatla
    ayrıca sen selam verseydin niye onun vermesini bekliyosun ki???
  • öğlen yemeyine beraber çıkın yada zamanlamayı denk getirmeye çalış, baktın kız yemek yemeye çıkmaya hazırlanıyor sende hazırlan yavaş yavaş git, önce bir selam çakarsın kıza meraba nasılsın iyimisin, vs. sonra eğer kız konuşmak istemezse yada konuşkan tip değilse, rahat bırakmak amacıyla ayrıl sonra yemekte yakın bir masaya otur. göz teması ve mimiklerle önce kızı sana karşı alıştırmaya çalış, 1.2 gün böyle geçir sonra dersin gel yemeği bugün dışarda yiyelim güzel bir kebapşı var vs. sana bir yemek ısmarlayayım dersin, arabanla götürüp getirirsin ve olay gelişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 22 Temmuz 2008; 14:11:45 >
  • ben şiirle açıldım 2 gün önce ama tık yok dün bi cevap bile yazmadı.
    eğer yeteneğin varsa duygularını iyi kullanabiliyorsan şiir yaz masasının üstüne veya görebileceği bir yere koy
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

-Arkadaşını çağırıp bir yemek mi ayarlasam, durumu arkadaşına anlatsam doğru olur mu, arkadaşı evli olduğu için sorun çıkmaz.

Bunu asla ama asla yapma!!.. lakin senin ve beğendiğin kızın en büyük düşmanı kızın en yakın arkadşları olucak bunu unutma... bunu yaparsan baştan kaybedersin.. hatta ne yapıcaksan o kızın arkadaşlarının duymayacağı görmeyeceği yerlerde yap.... ne türlü lanet varsa kızların en yakın arkadaşlarından gelir bu dünyada... her türlü kafalarını çelerler etkilerler kanlarına girerler... hatta kızın sende gönlü varsa bile 3-5 cümle ile bile kızın kafasına girip seninle çıkmasını engelleyebilirler bunun dıışnda birşey söylemek istemiyorum...

biliyo abi adam işi
    />
    aynen katılıyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

hocam sen şu mevki işine çok takmışsın..biraz relax ol rahatla
    ayrıca sen selam verseydin niye onun vermesini bekliyosun ki???

Valla durum bildiğin gibi değil, pozisyonlar onun selam vermesini gerektiriyor, ta öyle yani, zaten o yüzden açılamıyorum ya.

EcheLoN un dediği gibi en iyisi yemeğe çıkarken ya da yemekten gelirken yakalamak, tesadüfen rastlaşmak.

Bu arada benim başlık forum olmaktan çıktı, reality show a döndü , bizi izlemeye devam edin.

Bu arada teklif tarihini belirledim, 08.08.2008

• Up kardeşim yaa, önemli bir mevzu bu

Dışarıda yalnız yakalayıp, müsaitseniz akşam bir şeyler içebilir miyiz desem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Italoman -- 24 Temmuz 2008; 10:51:37 >
  • Abi daha gencim ama neyse.
    Bence normal bir tanışma evresinden baila kızla etkilemeye çalışır gibi konus sürekli onla.
    Üstü kapalı iltifatlar et bunu sadece kendisi anlasın.
    Yani demek istediğim kıza yawşa ben hep öyle yapıyorum şu ana kadar hiç yanılmadım.(Tabi yakışıklıyım azımda iyi laf yapar)
    Seninde bir kankin vardır muhakkak o kankin sayasinde bu kızla ilgili bilgi toplamaya çalış neden hoşlanı napar erkek arkadışı varmı senden etkilenmişmi filan.
    Bunları yaptıktan sonra 1 hafta içinde söylersin bence
  • Bu tarz durumlarda topluca yaratılan bir organizasyon (ki sizde en uygunu topluca bir yemek olarak görünüyor) en basit çözümdür.
    Yemeğin başlarında grubu sohbetinle etkilemelisin. Ama bu süreçte kıza pek yüz verme. Selam ver, arada hatun sohbetlere katılırsa 1-2 onayla başınla söylediklerini geç. Sonra yavaş yavaş hatunla sohbete başla.. Ilginç geyikler yapabilirsin, kahve falı muhabbeti falan iyi gidebilir. Sonrası sana kalmış. Yavaş yavaş, dozunda yaklaşarak bitirebilirsin işi. Altın kural sakın ama sakın ona özel ilgin olduğunu belli etme. Sürekli "sende sıradansın, tüm iş arkadaşlarım gibi" mesajını vermeye çalış. Hatta bazen mesafeli yaklaş, çıldırsın.. Bırak o sana tutulsun!..

Eğer mesleğin ve bulunduğunuz ortam hakkında daha detaylı bilgi verebilirsen ona göre taktikler geliştirebiliriz hep beraber.
  • quote:

Orjinalden alıntı: acsev2003

Up kardeşim yaa, önemli bir mevzu bu

Dışarıda yalnız yakalayıp, müsaitseniz akşam bir şeyler içebilir miyiz desem olur mu?

Bence olur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak Murat

Bu tarz durumlarda topluca yaratılan bir organizasyon (ki sizde en uygunu topluca bir yemek olarak görünüyor) en basit çözümdür.
    Yemeğin başlarında grubu sohbetinle etkilemelisin. Ama bu süreçte kıza pek yüz verme. Selam ver, arada hatun sohbetlere katılırsa 1-2 onayla başınla söylediklerini geç. Sonra yavaş yavaş hatunla sohbete başla.. Ilginç geyikler yapabilirsin, kahve falı muhabbeti falan iyi gidebilir. Sonrası sana kalmış. Yavaş yavaş, dozunda yaklaşarak bitirebilirsin işi. Altın kural sakın ama sakın ona özel ilgin olduğunu belli etme. Sürekli "sende sıradansın, tüm iş arkadaşlarım gibi" mesajını vermeye çalış. Hatta bazen mesafeli yaklaş, çıldırsın.. Bırak o sana tutulsun!..

Eğer mesleğin ve bulunduğunuz ortam hakkında daha detaylı bilgi verebilirsen ona göre taktikler geliştirebiliriz hep beraber.

Kız benden hoşlanıyor demiyor ben ondan hoşlanıyorum diyor bu diğer durum için geçerli

• quote:

Orjinalden alıntı: danutzi

Kız benden hoşlanıyor demiyor ben ondan hoşlanıyorum diyor bu diğer durum için geçerli

Okuma özürlü değilim. Kızdan hoşlandığını okudum ve ona göre cevap verdim.

Verilen diğer taktikleri uygulasın o zaman.

2 gün sonra konu açar. "Kızı kaçırdım elimden. Karşı binanın güvenlik görevlisiyle çıkmaya başladılar. Üstelik çocuk çok tipsiz!" şeklinde..
  • Benimde bir sorunum var beyler.Bugün babamın dükkanında duruyordum otogarda.Biraz uzağımda bi kız duruyodu birini bekliyodu.Ben buna bakıyodum felan işte oda bana bakıyodu tam kızla tanışmaya gidicem abisi çıktı ortaya kızın yanında dikilmeye başladı öküz gibi.Tip tipde bana bakıyodu.Ben bu kızla nasıl tanışırdım abisi yanındayken yav olcaktı iş Geçti artık ama böle bi durum daha olursa diye soruyorum.
  • hoşlandığını belli et ama emin olamasın, ya bu adam benimle ilgileniyor desin ama diğer kızlara ilgisiz davranma, asla ama asla kıza hoşlandığını söyleme ama şüphelensin. kız arada kalsın.

kız kendi içinden "ya hoş adam aslında, ..." cümlesini geçirdiği an ilişkinin başladığı andır
    bi de 10 yıldır ilk defa senle çıkıyorum da deme!!! deme kardeşim, deme dedim bak. bildiğimiz var ki söylüyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good__luck -- 24 Temmuz 2008; 11:42:28 >
  • sen önce muhabbeti sıkı kur geri gelir
  • msn sini al arkadaşlıktan sevgili durumuna geç
  • Toplu organizasyonu bir arkadaşım da önerdi, ancak bu durumda özel olarak ilgilendiğim anlaşılacaktır, nedeni sadece ikimizin bekar oluşu, diğerlerinin ya çıkıyor olması ya da evli olmaları.

Diğer neden de şu, toplu yemek gibi durumları yaratmak benim elimde, bu yemeği kendisi için yarattığımı düşünecektir, yani yemek muhabbetinin başında hoşlandığım ortaya çıkacaktır.

Kız hakkında daha önce bilgi topladım ancak özel zevklerine, hangi tiplerden hoşlandığına girmedik.

Burakın dediği gibi kızı elden kaçırmak da var, bu yüzden iznimi geciktiriyorum.
  • Şimdi geldi aklıma, facebooktan sahte bir rumuzla özel mesaj mı göndersem,

Sizi yakından tanıyan biri falan diye...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.