Şimdi Ara

HOPARLÖRDEN SES GELMİYOR ACİL YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde pcye format attım. Fakat D bölümünü ayırmayı unutmuşum. sonra tekrar format attım ve her şeyi kurduktan sonra D'ye girmeye çalıştım. Ama girmedi, hata verdi. yeniden biçimlendirdim. sonra girdi ve açıldı. daha sonra oyun yükleyim dedim. half life'ı kurarken deneme sesi veriyordu, bekledim ama çıkmadı. tekrar denedim. ama yine olmadı. belki ses kapalıdır diye takmadım. ilerledim ve kurdum. sonra sesi sonuna kadar açtım. ses gelmedi. sonra kabloları kontrol ettim. yine olmadı. her şeyi denedim, tüm forumlarda aradım ama bulamadım . Oyun moyun oynayamıyorum lütfen acil yardım

Edit: 5.1 logitech hoparlör ve creative ses kartı kullanıyorum. Regedit ve services.msc komutlarından sesle ilgili tüm ayarları kontrol ettim. Hepsinde ses açık konumda görünüyor. Denetim masasından da tüm ayarlar normal gözüküyor. Onboard ses kartı kullanmıyorum. Ve BİOS'tan da her şeyi denedim. Ama AC97 Audio vardı, onu hiç ellemedim. Belki sorun orda olabilir.

--------------------------------LÜTFEN ACİL YARDIM HİÇBİR ŞEY YAPAMIYORUM, MÜZİK DİNLEYEMİYORUM HADİ DH-------------------------------------------

• up
  • Hadi ya cevap yazcak biri yok mu?
  • ses kartının driver ını yükledin mi
  • bunun bir çok nedeni olabilir.
  • Evet ses kartının driverını yükledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.