Şimdi Ara

honor yüüzkleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bunları nasıl alabiliriyoz ve diğer honor itemleri

silahlar dışında onları biliyorum

teşekkürler

• honor pointle

3 yüzük 1 taç veriyor
  • Bunu Bende Merak Ettim Arkadaslar

Euro Char Kastıgım İcin Hic Merak Etmedim Ondan dolayı İlgi Dısı :)

Yüzükleri Birisi Acıklasa Ne Kadar Honor Pointte Yüzük Acılıyor ?
  • Ne kadar Honor ettiğini bilmiyorum ancak, Academy'de en çok mezun eden Master'lar alabiliyor sanırım . . . Yani ne kadar çok Char mezun edersen o kadar çok Honor Buff . . .
  • Bildiğim kadarı ile honor buff otomatik gelir daima. şehirlerdeki storagede bakarsanız honor sıralamasını görürsünüz.
    Sıralamaya göre en çok puanı alan en çok honora sahip oluyor. Bu honor bilgileri haftalık olarak güncelleniyor. Yükselenler honor alıyor düşenler honorunu kaybediyor diye biliyorum
    Ama tam emin deilim. 27 honor puanım var 1000+ yapabilirsim dahada detaylı anlatabilirim
  • sehir deki stronge de ilk 5 girerseniz tac ve 3 yüzük bunlar %10 atak defans falan %20 hızlı koşma ilk 50 ye girerseniz yüzük veriyor buraya girmeniz için akademiden baya kişi mezun etmeniz lazım genelikle ilk 5 e internet cafesi olanlar giriyo :S
  • Aynen katılıyorum arkadaşım...
    quote:

Orjinalden alıntı: darknest

sehir deki stronge de ilk 5 girerseniz tac ve 3 yüzük bunlar %10 atak defans falan %20 hızlı koşma ilk 50 ye girerseniz yüzük veriyor buraya girmeniz için akademiden baya kişi mezun etmeniz lazım genelikle ilk 5 e internet cafesi olanlar giriyo :S
  • honor bufflar sıralama ile verilir .. Kac mezun verdiğinize değil serverdaki honor rank'a bakılarak verilir..

Öncelikle academy 60lvda strogeden acılır...

Sonra 29- charları academynize alıp 40 olduklarında mezun olduklarında size honor point verirler.. Şuan iris de 3 yüzük 1 tac'a sahibim ve Gayet güzel özellikler veriyor :) Ama hergün bu honor rank değişiyor bi gün tacı alıyorum 1 gün kaybediyorum .. Herkes academy char kasmakla mesgul :)
  • Benim vardı bir yüzüğüm sıralamadan düşünce kayboldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafadar

honor bufflar sıralama ile verilir .. Kac mezun verdiğinize değil serverdaki honor rank'a bakılarak verilir..

Öncelikle academy 60lvda strogeden acılır...

Sonra 29- charları academynize alıp 40 olduklarında mezun olduklarında size honor point verirler.. Şuan iris de 3 yüzük 1 tac'a sahibim ve Gayet güzel özellikler veriyor :) Ama hergün bu honor rank değişiyor bi gün tacı alıyorum 1 gün kaybediyorum .. Herkes academy char kasmakla mesgul :)

Bu honor rank dediğin mezun ettiğin adam sayısımı yoksa kazandığın akademi puanımı?
  • Vakti olan birisi uğraşırsa yapar bize gelmez bu tür şeyler . . .
  • serverda kral olmak istiyosan sunda(seal of sun) sonra yapılacak şey
  • Honor point sıralamasında serverda en çok 50 honor pointe sahipseniz sıralayama girersiniz ve ilk 50ye girince otomotik %10 atack rating arttıran honor buff bronze açılır ilk 30 a girince bronze buffun yanına %20 hızlı koşmaya yarıyan silver buff açılır ilk 15 e girerseniz 2 buffun yanına %5 atack ve defans arttıran g o l d buff açılır ilk 5 e girenlere tüm buffların yanına king buffu açılır buda zerkin %20 hızlı dolmasını sağlar.
  • Sadece Zaman Kaybı ßence ßlade Uğrasır Genelde
  • ilk 5 kişi 4 buff alabilir ancak yani onun için mezun etme yarışı var oyuncular arasında sonra diğer 3 buffta belli sayıda adam mezun edince geliyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

Honor point sıralamasında serverda en çok 50 honor pointe sahipseniz sıralayama girersiniz ve ilk 50ye girince otomotik %10 atack rating arttıran honor buff bronze açılır ilk 30 a girince bronze buffun yanına %20 hızlı koşmaya yarıyan silver buff açılır ilk 15 e girerseniz 2 buffun yanına %5 atack ve defans arttıran **** buff açılır ilk 5 e girenlere tüm buffların yanına king buffu açılır buda zerkin %20 hızlı dolmasını sağlar.

İşte lazım olan açıklama bu
  • @Seytan Kobra
    Arkadaşa katılıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.