Şimdi Ara

Honor Play [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
22
Favori
71.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burinyo35

Hocam ekran ve arayüz olarak karşılaştırınca mate20 lite gibi mi? Parlaklık renkler ve netlik falan.
    mate 20 lite ekranını bılmıyorum

Ekrandan yana kafanıza takılan olmasın parlaklık renkte bir problem yok gayet güzel ve kaliteli

ama 4d oyun deneyımı falan gıbı reklam yapıyolar o yalan. iphone hala 1 tık daha iyi oyun konusunda ama fiyatına göre güzel memnun kalmıcagınızı dusunmuyorum
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamıyorum hocam telefonda. Mi8lite alacaktım fiyatı düşünce hemde garantisi olunca buna yöneldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burinyo35

Oyun oynamıyorum hocam telefonda. Mi8lite alacaktım fiyatı düşünce hemde garantisi olunca buna yöneldim.
    oyunla işiniz yoksa direk alın hiç düşünmeyin :)
  • 2.2 ana kamera diyaframi cok kotu olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon akıyor arkadaşlar

• Aslinda göreceli bir olay benim gibi 5 yila yakın ayni tel. Kullanmış birine mukemmel geliyor bir tık altını kullanmış bir insan belki beğenmez

• Bende hepsiburada fiyatını görünce hemen aldım cuma günü sipariş ettim cumartesi zorlu center saki easy point den teslim aldım. Telefon şimdilik iyi hatta bana göre çok bile iyi gm 4g den geçtiğim için belkide en kötü telefon da iyi gelebilirdi.

• Herşeyi iyi güzel.Ev içi düşük ışık fotoğraf iyi değil.

Şimdi çok düşündüm.
    Xiaomi Türkiye hali ortada. Herkes yaka silkmiş. Artı fiyatları zaten cazip değil.
    Paralel ithalat veya Kayıtsız vs kronik bir sorun çıksa paran çöp artı imei attırmak için root vs yapmak gerek.

Huawei mate 20 lite fiyatı inmiyor. Ki fotoğraf yönünden ciddi fark yok. İşlemci olarak ta bu daha iyi.

Buna altenatif ürün pek yok gibi çok bakındım işlemcisi nedeniyle bunu tercih ettim.
    Neden çünkü alınca ben telefonu inşaallah uzun yıllar takılmasın kitlenmesin amaçlı aldım.
    İnşallah doğru seçim yaptım.

Hala ekran koruyucu düzgün birşey bulamadım. Var ama kimi iyi demiş kimi kötü. Pek seçenek yok gibi.

Kullanıp memnun kalan ekrana tam oturan bir ekran koruyucu tavsiye edecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Herşeyi iyi güzel.Ev içi düşük ışık fotoğraf iyi değil.

Şimdi çok düşündüm.
    Xiaomi Türkiye hali ortada. Herkes yaka silkmiş. Artı fiyatları zaten cazip değil.
    Paralel ithalat veya Kayıtsız vs kronik bir sorun çıksa paran çöp artı imei attırmak için root vs yapmak gerek.

Huawei mate 20 lite fiyatı inmiyor. Ki fotoğraf yönünden ciddi fark yok. İşlemci olarak ta bu daha iyi.

Buna altenatif ürün pek yok gibi çok bakındım işlemcisi nedeniyle bunu tercih ettim.
    Neden çünkü alınca ben telefonu inşaallah uzun yıllar takılmasın kitlenmesin amaçlı aldım.

Hala ekran koruyucu düzgün birşey bulamadım. Var ama kimi iyi demiş kimi kötü. Pek seçenek yok gibi.

Kullanıp memnun kalan ekrana tam oturan bir ekran koruyucu tavsiye edecek var mı ?
    Bir 500 tl fark ile Lg v30 + var ben onuda aldım incelemeye bu ikisi arasında karar vereceğim. Onu neden düşünmediniz hiç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Bir 500 tl fark ile Lg v30 + var ben onuda aldım incelemeye bu ikisi arasında karar vereceğim. Onu neden düşünmediniz hiç ?

Alıntıları Göster
    v30+ 2500e düştü sonra fiyatı arttı. baya bi takip ettim düşmedi.Bende ayar oldum :D Onunda ön kamerası pek iyi değil gibi laflar edildi. Servisine kaka deniliyor. Ekran sorunu çıkabiliyormuş bazılarında vs İncelemelerde vs kimi övüyor kimi beğenmiyor.

Sonuç olarak benim için güçlü işlemci + iyi servis + ucuzluk haliyle bu telefon 2200-75 bonus ile benim için alınabilecek bir seviyeye gelmiş oldu.
    500 daha v30+ verince 500 daha ver başka bir model çıkıyor bu işin ucu yok valla. p20 proya kadar gider bu :D

Sessiz sedasız çok araştırdım benim işimi bu görüyor. Foto vs pek çekmem instagram vs pek işim olmuyor. Haliyle çok para vermek bana manasız geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 17 Aralık 2018; 15:43:42 >

• quote:

Herşeyi iyi güzel.Ev içi düşük ışık fotoğraf iyi değil.

Şimdi çok düşündüm.

bende öyle sizin gibi eleyerek aldım. Bence doğru tercih yapmışsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

v30+ 2500e düştü sonra fiyatı arttı. baya bi takip ettim düşmedi.Bende ayar oldum :D Onunda ön kamerası pek iyi değil gibi laflar edildi. Servisine kaka deniliyor. Ekran sorunu çıkabiliyormuş bazılarında vs İncelemelerde vs kimi övüyor kimi beğenmiyor.

Sonuç olarak benim için güçlü işlemci + iyi servis + ucuzluk haliyle bu telefon 2200-75 bonus ile benim için alınabilecek bir seviyeye gelmiş oldu.
    500 daha v30+ verince 500 daha ver başka bir model çıkıyor bu işin ucu yok valla. p20 proya kadar gider bu :D

Sessiz sedasız çok araştırdım benim işimi bu görüyor. Foto vs pek çekmem instagram vs pek işim olmuyor. Haliyle çok para vermek bana manasız geliyor.

Alıntıları Göster
    2200 de çok iyi fiyat benim için fotonun önemi yok. Ön kamerasına takılmıyorum o yüzden ama bu Lglerin ünü kötüymüş o yüzden bekliyorum biraz daha su geçirmez olması bir tık öne atıyor yoksa Honor Playda cok güzel telefon ve şuan 600 liraya yakın daha ucuz. Ben ya Honor alacam ya da lg v30 alacağım.

• Çok düşünüp ince eledikçe her modele bir kulp takan oluyor. Zamanla artık karar veremedikçe iyice işin içinden çıkılmıyor.
    Kirin 970 4 gb ram 64 gb hafıza. ekran iyi, pil iyi ,servis şimdilik iyi deniyor. nfc vs hepsi var. kulaklık girişi var.
    Ön kamera gayet iyi arka kamera düşük ışık pek iyi değil. Hepsi iyi olan modeller vardır mutlaka onlarda 4000 vermek lazım.
    İhtiyaçları belirleyip bütçeye göre ayarlamak lazım bence.
  • quote:

Çok düşünüp ince eledikçe her modele bir kulp takan oluyor. Zamanla artık karar veremedikçe iyice işin içinden çıkılmıyor.
    Kirin 970 4 gb ram 64 gb hafıza. ekran iyi, pil iyi ,servis şimdilik iyi deniyor. nfc vs hepsi var. kulaklık girişi var.
    Ön kamera gayet iyi arka kamera düşük ışık pek iyi değil. Hepsi iyi olan modeller vardır mutlaka onlarda 4000 vermek lazım.
    İhtiyaçları belirleyip bütçeye göre ayarlamak lazım bence.
    Aynen her telefona bir seyler yazmıslar. Iphone 6s kullanıyorum 3 senedir. Aşacagım telefon min 2 sene götürmeli

• şöyle bir flip kılıf var, resimlerden pek anlaşılmıyor nasıl birşeydir bilen var mı?
    https://www.amazon.com/HMTECHUS-Electroplate-Scratchproof-Protective-Ultra-Thin/dp/B07HP3BNBD/ref=sr_1_cc_6?s=aps&ie=UTF8&qid=1545062484&sr=1-6-catcorr&keywords=honor+play

Bu telefonu Xiaomi lerle karşılaştırmazdım. Onun servisi belli değil, bir de başka bir başlıkta iddialar paylaşılmış. O da hoş değil. Honor da marka belli servisi belli . Kendi tecrübem olmadı ama Huawei servisi iyi deniyor.

2200-2300 ₺ gibi fiyatlara iyi bu . 3000₺ e kadar alternatifleri bence bariz daha iyi değil. 3000₺ 'in üzerinde de artık biraz daha çıkıp orta seviye yerine üst seviye almak lazım.

• Honor Play [ANA KONU]

Honor Play [ANA KONU]

Honor Play [ANA KONU]

• aynı açıdan
    Farklı modlarla çektıgım fotograflar arkadaşlar
  • Arka kamerası kötü değil fiyatına göre normal diyebiliriz. Bu telefonun rakibi poco oda mishopta 2500 e satıldığında alınmalıydı şimdi fiyatı 3200 e çıkmış. Poco haricinde bu telefonun işlemci gücü olarak rakibi bu fiyatta yok.

• Bu telefonun xioami den en büyük artısı bana göre garantisi. Sırf garanti yüzünden mi8 lite almaktan vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Arka kamerası kötü değil fiyatına göre normal diyebiliriz. Bu telefonun rakibi poco oda mishopta 2500 e satıldığında alınmalıydı şimdi fiyatı 3200 e çıkmış. Poco haricinde bu telefonun işlemci gücü olarak rakibi bu fiyatta yok.
    Poco o kadar edecek bir telefon değil. Mi 8 o fiyata satılıyor zaten. Üstüne bir de servis sorunu var.

Yakın fiyatlarda da olsa Honor playi tercih ederim .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.