Şimdi Ara

Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
407
Cevap
21
Favori
19.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aydogan kullanıcısına yanıt
    aynen ama boş güncelleme
  • widevine L1 var mı cihazda arkadaşlar? Netflix, Disney vb. platformlar hd açılıyor mu?

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    Netflix L1
  • 1881sayılısefer kullanıcısına yanıt

Hocam bende matepad düşünüyorum ne kötü yanı var biraz bahseder misiniz?

Kötü yanı derken tek sıkıntı Google servisleri onu da Gbox la çözmüşler diyelim.
    Mesela bazı oyunlarda sanal makine göründüğü için oturum açamadığım oldu başka da sorun olmadı apk olarak yükledim sorun çıkaranları.
    Honor la arasında fiyat farkı olmasa matepad derim ama fiyat dan dolayı honor alın derim

Tableti daha çok Yt, netflix vb. İçerik izlemek için kullanacağım. Bu uygulamalar sorunsuz çalışsın ve şarjı uzun gitsin isterim. Sizce matepad kötü bir seçenek midir? Yazılımsal olarak uzun vadede üzer mi?

Paranız varsa Diğerlerine bakmayın bile tabiki doğru tercih olacak, çünkü ses kalitesi gerçekten çok üst seviyede.
    Geçen ofise getirdim bir kişi bile beğenmedim demedi herkes ne marka kaça aldın güzelmiş dedi.
  • Tablet çok iyi kim ne derse desin, bu fiyata böyle bi ekran ses yok. Bugün ikincisi geldi, kutudan çıktığı hali eh işte allahtan android ve google desteği varda bi şeyler indirip adam ediyoruz. 5000 lira fiyatla kimse bu tablete laf etmemeli. Her yerden yamuluyoruz zaten, bunu bulduğumuza şükretmek lazım. Sen böyle fiyat buluyosun bi de kalite arıyosun üstüne kadayıf istiyosun dondurma da olsun diyorsun. Öyle bir dünya yok. Geçen gün teknosada baktım tabletlere hepsi boş geldi gözüme ne ekran var ne şıklık var, belli ki çocuklara alınıyor diye çöp cihazları dizmişler peşi sıra. Samsung ve pahalı olanları ayrı tutuyorum tabi. Ama bu bambaşka bir şey, çocuklara alınmamalı. Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! 

• aydogan kullanıcısına yanıt
    O da birşey mi Matepad 11.5 u teknosa klavyesiz kalemsiz 8500 e koymuş bende incelemedeyim tek tek ses açıyorum o arada temsilci o tableti üniversite öğrencine alacak aileye ve öğrenciye tanıtıyor o ara uzaklaşınca hemen sokuldum, dedim ki Hepsiburada da aynı fiyata klavyesi ile birlikte hemde yarın kapında seçeneği ile diye söyledim, öğrenci olan neyin peşinde anlamadım ama biran önce alıp çıkma derdinde olduğu için çok tınnamadı, neyse alacak kişi dayısıymış ew dedi ne farkı var, Dedim hem kılıf hem klavye Orjinal tam öğrenci için dedim tamam klavyesini de alalım dedi.
    Neyse ben honor tarafına geçtim pad8 le pad x9 u kıyaslıyorum o ara eleman geldi tableti getirdi, dayısı dedi klavyesi içinde değil mi?, eleman hayır ayrı olacak dedi.
    Tamam ver deyince x marka bktan bi bluetoth lu klavye getirdi dayanamadım yine girdim.
    Elamana dedim Orjinali nerde? Dedi yok bunu veriyoruz 600 tl ekstra oldu mu sana 9100 tl + çakma klavye ve kılıf yok.
    Kız baktım bayağı uyuz oldu bana alıp çıkalım dedi alıp gittiler.
    Vallahi bu millete 8500 değil 85000 olsa müstehak

• arkdaşlar bende aldım cihazı ekran koruma ve kılıf önerisi olan varmı ?

• just4everr J kullanıcısına yanıt

Telefonculara sordum yoktu, internetten sipariş ettim uymadı. İade istedim tam oturan uygun düşen denk gelirse mesaj atarım size.

• just4everr J kullanıcısına yanıt
    Bende sipariş verdim hiç yorum yok, şans bakalım uyumlu mu çıkacak yazarım.
    Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada!

Hocam günlük rutin kullanım ve 5 yaşındaki kızım için almak istiyorum Pad X9 5000 TL şuan kılıf vs yok alınır mı bu fiyata M10 Plus(Kılıf+Kalem) 6999TL idi kaldıysa hangisine değer amaç iptv youtube netflix yada net başka öneri var mı?

• darkmek06 D kullanıcısına yanıt
    Üstad ben m10 plus ın ekranını beğenemedim, renkler çok yapay ve piksel leri çok belli oluyor o sebep eledim, aslında onu araştırmış ve almak üzereydim, kanlı canlı test ettim vaz geçtim.
    Kalem olayı bir süre sonra unutuluyor kullanılmıyor diye ben matepad e kalem almadım.
    Kaleme aldanmayın
    Pad x9 un Kalem desteği de yok bu arada

Sanırsam bir süre araştırdığınız öneri listesi yaparsanız 3 öneri verebilirmisiniz?

• darkmek06 D kullanıcısına yanıt
    Önce bütçe kısıtlı ise 1. Sırada X9
    Az daha yukarı çıkarım derseniz matepad 11.5
    Ama ses çok önemli işlemci güçlü derseniz matepad 11
  • Kılıf ve Nano ekran koruyucu geldi Trendyol dan almıştım gerçekten beğendim, kılıfın kalıp birleşme yerlerinde pres fazlası var onları jiletle temizledim cillop gibi oldu.
    Ekran koruyucu da bayağı kaliteli çıktı, matepad 11 e aldığım daha dandik çıktı.
    299 a kargo dahil almıştım link de atacağım

Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada! Honor Pad X9 Kullanıcıları (Ana Konu) - Yorumlar ilk sayfada!

Bütcem kısıtlı aslında Google Store desteği vs düşününce X9 daha mantıklı geldi bu bantta başka marka model yok gibi kalem desteği olmaması geride kalıyor fakat ne kadar efektif

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.