Şimdi Ara

Honor Magic Watch 2 1899TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasada en ucuzu 2200TL ve üstü... Benzer Huawei Watch GT2 kullanmış birisi olarak şarj süresi ve özellikleri android tarafında kullanacaklara gözü kapalı tavsiye ederim.

https://www.vatanbilgisayar.com/honor-magic-watch-2-edition-yeni.html

Amazon yurtdışını 1700 civarı +300 gönderim...

Tr en ucuzu 2200 ve üzeri...

https://www.cimri.com/akilli-saat/en-ucuz-honor-magicwatch-2-46-mm-akilli-saat-fiyatlari,a481857961

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TREMİLA_ -- 10 Ekim 2022; 21:3:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Faydalandım. Konu için teşekkürler hocam

• vcente70 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. İki yıl severek kullandığım Watch GT2 sonrasında gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Apple tarafında stres takibi çalışmıyor ve kadran ekstra kendi programı ile yüklenmiyordu. Onlar şuan çözüldü mü bilmiyorum ama android tarafı sorunsuz her özelliği mis gibi çalışıyordu

• Fiyat yönünden iyi cidden. Profesyonel bir deneyim yok tabi. Mesaj yanıtlama yok. 2 saatte şarj oluyor. Sesli not alma olduğunu sanmıyorum. Saatimle sesli konuşabileyim. Uykumu ölçeyim belli başlı kolaylıklar sunsun diyen için ideal

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TREMİLA_ kullanıcısına yanıt

iPhone'daki sorunlar çözülmedi.

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt

İlk aldığım zamanlar iPhone 11 ile kullanırken denemiştim. Güncel olarak söylediğiniz iyi oldu. Alacak arkadaşlar bilmesi iyi olur.

Android tarafında bütün özellikler açık bir hafta net şarjı gidiyor. Sürekli nabız ölçümü ve sürekli açık ekran gibi özellikleri kapatırsanız süre iki hafta gibi oluyor. Arama yanıtlama, bildirimler, açık alan yürüş ve uyku takibi için ideal bir saat. Akıllı bileklikler de 1000+ fiyatları gelmiş geçiyorken bu fiyata bence her türlü alınır.

İki yıl Huawei Watch GT2 kullandım ve şuan kardeşime hediye ettim. Samsung Galaxy Watch 4 arıyorum. Yoksa bu saati alır yine heyecan aramadan devam ederdim.

• Tansiyon ölçme olmadığı için elemistim
    Samsung watch 4 kovaliyorum

• alexxson kullanıcısına yanıt

O cihazda sağlık bakanlığı onayı olmadığı için o özelliklerin çalışmadığını duymuştum. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bilginiz olsun araştırın derim.

• TREMİLA_ kullanıcısına yanıt

Yorumlarda kullananlar var Ama teşekkürler dediğiniz iyi oldu

• Bende iphone için bundan takip ediyorum, apple uyumlu diye yorumlar okudum.

https://www.hepsiburada.com/amazfit-gtr-3-pro-infinite-black-p-HBCV00001DZP3J?magaza=Hepsiburada&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6804-CTAks.shop.camp6467357464adgr76333344454&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwm8WZBhBUEiwA178UnFrwEx9ewwSO7Z0Yh8dRICtEzOTCVAe4dnzJLTxk-b2MGQwn_wtBQhoCQ-MQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

• telefonunun iphone sa apple watch dışında akıllı saate bakmamanızı tavsiye ederim.iphone ile watch uyumu mükemmel

• ben kullanuyorum bu saati çok memnunum. iphone ile uyumlu. tek bir sorunu var iphone için tema indiremiyorsunuz. onu da android bir telefonla eşleyip oradan indirebilirsiniz. şarjı çok uzun gidiyor

• Merhabalar 1900 liraya sıfır kapalı kutu Huawei Watch Fit 2 verebilirim 2 yıl bilkom garantili ihtiyacı olan bana özelden dönüş yapabilir.

• Bu saat mi bileklik mi? WearOS yoksa saat değildir bilekliktir.

• saat olarak kullanacaksanız güzel ürün şarjı 2 hafta kadar gidiyor.

ama yazılım felan beklemeyin. Honorda, bu saate destek yok.

• gt2 spor kullanıcısıyım, saatten çok memnunum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.