Şimdi Ara

Honor Magic 6 Pro ANA KONU (75. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
2.434
Cevap
88
Favori
136.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada üzerinden alıp takas indirimini ve cihaz bedelini alan oldu mu acaba?

• renkli_ R kullanıcısına yanıt
    Merhaba , ben aldım
    Ben aldım. Önce cihaz bedeli sonra ek 4000 yattı. İkisi de telefon gelmeden yattı.
  • du_da D kullanıcısına yanıt

Başka kesinti yaptılar mı? 4000 TL + Cihaz bedelini aynen yatırdılar mı? Bir de kaç günde yattı acaba?

• maviakdeniz M kullanıcısına yanıt

Telefonunuzu erken gönderdiniz o zaman, doğru mu? 4000 TL ne kadar zaman sonra yattı?

Sipariş verdikten sonraki gün gönderdim. 4000 4 Mayıs'ta yattı. Cihaz bedeli 26 Nisan'da.
  • Bu kadar beklemeden sonra magic 6 proyu iptal ettim ve nothing phone 2 aldım arkadaşlar. Cumartesiye Allah'tan bir şey olmazsa yeni telefonumla buluşacağiz.
    Honor benim için bitmiştir.
  • Cihazın 2. Eli baya düşük seyrediyor. 1 haftalık cihazlar malum sitede 45 bin tl den satılamıyor bile. Bu da düşündürücü.. 6 ay sonra bu cihazın 2. Eli acaba ne olur..
  • FinalVerdict93 F kullanıcısına yanıt
    2.el düşünülürse iphone dan başka birşey alınmaz
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Samsung S serisinin de 2. Eli kötü değil hocam. S23 ultrayı 45 e alıp 6 ay kullanıp 40 a satmıştım (sıfırı 48 di)

Ama Honor daki bu kayıp beni düşündürdü..
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Hocam artık ayfonda bile ikinci el leş durumda.
  • FinalVerdict93 F kullanıcısına yanıt

6 ay sonra 35-38 arası alıcı bulmaya çalışacak insanlar. Şu an 45 e bir sürü ilan var kaç gündür bekliyor

• Kimse ikinci el telefona 45 bin vermez abi. Millette peşin para yok nasil o kadar para versin.

• marcoreuss kullanıcısına yanıt

Hocam senin bu telefonla alıp veremedigin ne çok merak ettim 😄valla ben kullanıyorum harika telefon

• barisx3 kullanıcısına yanıt

Zaten telefon yok O'nda. Kendince insanları doğru yola yönlendirmeye çalışıyor.

• bende 2 aydır kullanıyorum ,çok başarılı telefon ama satmak istiyorum. ne kadara gider 2. eli.?

• Depolama türünün ufs 3.1 yada 4.0 olduğu yazıyor değişik kaynaklarda. Teyit edebilen oldu mu?
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt

Telefonu kullanıyorum bir şikayetim yok kullanamayan insanlar neden yorum yapar garip

• Arkadaşlar Ben telefonu aldım daha denemedim kapalı kutu. iphone 6 dan Huawei mate 10 pro sonrası Honor mantıklı geldi. Bankacılık uygulamalarını çok kullanıyorum.Yalnız aşağıdaki haberi okuyunca istemesem de iphone geri mi dönsem diye düşünmeye başladım. Antivirüs programı kursam pili çok yer mi ? çok kararsız kaldığımdan kutuyu açmadım.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.