Şimdi Ara

Honor 90 Türkiye ye gelicek mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
1.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar millet. Takip edenler bilir honor-90 serisi tanıtıldı. Ülkemize gelip gelmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı? Araştırdım ancak bunu hiçbiryerde göremedim bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

• honor Facebook tan bana mesaj gönderdi honor 70 artık tükendi. çok yakında sürpriz olacak.
  • 22 Ağustosta satışta ben de sabırsızlıkla bekliyorum,

https://www.hepsiburada.com/staticpage/943325964608652?fbclid=IwAR2iWE9MRni2LomIOdqewW5UKwxR0rr4uEzmoynHM9Hb5nmPGGQU29sIa9g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 12 Ağustos 2023; 12:24:5 >
  • Önceki modeldeki saçmalığı hala devam ettiriyorlar. Pro modeli yine TR'e gelmiyor, ve sene oldu olacak 2024 HALA utanmadan telefonlarını Mono hoparlör üretiyorlar.. Zaten ses kalitesi pek iyi değil bir de mono hoparlör çekilmiyor. Honor 70'i 4 ay şirkette kullandık güzel telefon ama tasarım dışında hep şu da olsaydı bu da olsaydı dedirten bir telefondu, Sırf tasarım içinde telefon alınmaz.

• mono hoparlör olmamış haklısınız, beni en çok ekranı cezbediyor, 1600 nit oled ekranı.Fiyatıda uygun olursa alacağım.mono üzecek ama napalım.

poco f5 kullanıyorum ,poco x3 gt de var, dışarıda ikisininde ekranı tatmin etmiyor beni,

• Üstad bende poco f5 kullanıyorum.Ses kalitesi falan güzel stereo hoparlör var,fakat bende honor 90 almak istiyorum onda da mono hoparlör var ekranı çok güzel foco f5'in parlaklığı dışarıda yeterli gelmiyor bana da sence honor 90 alınır mı

• fiyat önemli, fiyat uygun olursa ben geçerim ekranı için, ama poco f5le aynı olursa geçmem değmez,

• Poco f5'den pahalı bile olabilir ben 20 21 bin civarı bir fiyat bekliyorum

• o fiyat edecek telefon değil, sd 7gen1 işlemcili mono hoparlör. sırf ekranı için de değmez 20 k lara çok daha güçlü modeller var,

• 20 bine kadar önerebileceğin bir model var mı poco f5 güzel telefon ama ekran parlaklığı konusunda pek iyi değil birde güç tuşuna entegre parmak izi hoşuma gitmiyor ekran altı parmak izi olsa çok daha güzel olurmuş

• Poco f5 de max 1000 nit parlaklık var, ben de poco x3 gt de var ikisiyle de dışarıda kullanımda çok memnun kalmadım

1600 nit parlaklık sunduğu için honor 90 ı takibe aldım ama mono hoparlörü ve işlemcisinin orta seviyelerde olması biraz düşündürüyor beni, fakat fiyatı uygun olursa bu eksileri göz ardı edebilirim.

Bir diğer takibim, Realme GT2 12/256 lık modeli, ekran parlaklığı 1300 nit ve işlemcisi honor 90 dan çok çok daha güçlü ayrıca stereo hoparlörlü, fiyatı 15.000 TL.

1000 nitle poco f5 hiç görünmüyor değil ama işte tam böyle ucunda kalıyor az daha parlak olsa hah tamam diyeceksin gibi :) o az daha parlaklık realme gt2 de var.

Realme gt2 de ki 1300 nit parlaklık Poco f5 den %30 daha fazla ve benim beklentimi karşılayacaktır diye düşünüyorum.

Açıkçası honor90 17-20 bin tl fiyatla çıkarsa direk realme gt2 alacağım.

1600 nit diye daha fazla para verip daha güçsüz ve mono hoparlörlü telefon almak istemiyorum.

Honorun işlemcisi orta seviye işlemci sıralamayı aşağıya ekledim, realme gt2 ve pofo f5 amiral seviyesinde işlemciler,

Ekran benim için bir tık daha öncelikli olduğu için hoparlörün mono ve işlemcinin orta seviyede olmasını fiyata göre kabul edebilirim.

22 Ağustosta çıkıyor bekliyoruz bakalım

• Üstad poco f5'den önce realme GT2 pro vardı bende.13 bin TL'ye alan sayılı kişilerdendim.Telefonun ekranı kamerası sesi güzeldi,fakat pil konusunda çok kötüydü.8 gen 1 durduk yere bile ısınan bir işlemci sırf şarjın çabuk bitmesinden dolayı aldığım fiyata sattım poco f5 aldım.Realme gt2'ye gelince onda da snapdragon 888 var bu da ısınan ve bataryayı yiyen bir işlemci iki işlemci de Samsung üretimi olduğu için bu kadar ısınıyor.Ben tavsiye etmem GT 2 almanı.Mesela poco f5'deki 7+ gen 2 tsmc üretimi ve hiç öyle fazla ısınmıyor ısında bile çok az.Dediğin gibi fiyatı makul olursa bende alacağım honor 90 fakat pek zannetmiyorum.Bekleyip göreceğiz.

• Realme poco ve honor arasında kalite olarak tartışmasız honor seçilir.

Çift hoparlörler
    Daha iyi işlemci

Bu gibi teknik özellikler belli bir yaşın üzerindeyseniz ( çocuk değilseniz de denilebilir) bence artık çok anlam ifade etmiyor.

Telefonla amansızca oyun oynamak
    Müzik zevkinin doruklarına varmak mi istiyorsunuz

Bunlar telefonla olacak işler mi

Daha akıcı stabil cihaz arayışı varsa kriter olarak

Depolama birimi ufs 3.0 ve üzeri mi
    Ekran tazeleme hızı 120 hz mi
    Yazılım kalitesi ( cihazın akıcı stabil çalışması için vede batarya yönetimini için önemli)

Bunlara bakılmalı.

Honoru alın kaliteyi yaşayın diyorum.

Ayrıca Huawei ile Honorun ikiz kardeşler olduğunu yazmaya gerek yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 13 Ağustos 2023; 16:59:29 >

• Makul bir fiyattan çıkarsa honor 90'ı alacağım

• 41 yaşındayım , mono hoparlörle kaliteyi yaşayabiliyorsanız beklentiniz sizi mutlu ediyor demek ki.

Ben hala boş vakitlerimde oyun oynarım, telefondan veya pcden, film müzik izlerim dinlerim, haliyle mono hoparlör ve orta seviye işlemci beklentiyi tam olarak karşılamıyor,

Ben kendime göre beklentilerimi yazdım, sizinkiler farklı olabilir , fiyatı 20 seviyelerinde olan 7gen1 mono hoparlörlü telefon almam.
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt

Yorumunuza imzamı atarım. Bende telefon değiştirme arifesindeyim eşim honor x9a kullanıyor cihazın ekranı hoşuma gitmekte kaldı ki 90 serisinde çok daha iyi ekran var, ama mono hoparlör gerçekten kötü, çok mu zor şu telefona stereo hoparlör koymak anlamak mümkün değil, eminim bir çok kişi bu detaydan dolayı başka alternatiflere yönelecek.

• https://www.hepsiburada.com/honor-90-512-gb-12-gb-ram-honor-turkiye-garantili-p-HBCV00004QNXP4?url_src=and-product-detail

Türkiye fiyatı belli olmuş, sepette 16 bin lira. Yanındada kablosuz kulaklık hediye. Sizce alınır mı?

• oliwertr O kullanıcısına yanıt

11 fiyat bandında Honor 70 stoklara girse herkes yine Honor 70 alır bunu almaz. Çünkü 12 bin üstünde 3 taksit var biz Türklerin işine gelmez. Honor 90 1000 TL indirimle 15999 TL. Kulaklık hediye piyasa fiyatı (1798Tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SGNTR -- 22 Ağustos 2023; 20:53:25 >

• Youtubeye yorumcular aynı anda yüklemiş. Herkes övmüş ama işlemci galiba samsung üretim, ois yok ve en önemlisi mono hoparlör var

• bu telefonun esprisi ekranı,
    1600 nit parlaklık, göz sağlığı için flicker free titreşimsiz ekran.
    Ekran önceliği olanlar için bu fiyat hatta 20 bandında honor90dan daha iyi ekranlı seçenek yok.
    Yalnız ekran benim için önemli değil diyorsanız , bu fiyat bandında çok daha güçlü modeller var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.