Şimdi Ara

HONOR 90 ANA KONU 12/512 GB (TR DE SATIŞA ÇIKTI) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.460
Cevap
85
Favori
104.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vanced kullanıp sıkıntı yaşayan arkadaşlar, muhtemelen tüm Honor cihazlar için çözüm yolu aşağıda anlattığım gibi;

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158385758

• aydogan kullanıcısına yanıt

arkadaşın x9a sında sorun vardı eski sürüm microg yerine daha başka çıkan yeni sürüm Microg diğerini yükleyince çözüldü. Bazı videoları oynatamıyordu sadece. başka bir sorunu yoktu (manager üzerinden) sizinki bambaşka sorun galiba

• 1.3 GB güncelleme geldi
  • AsoBey kullanıcısına yanıt

bu sefer ne geldi ss atabilir misiniz

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    HONOR 90 ANA KONU 12/512 GB (TR DE SATIŞA ÇIKTI)

HONOR 90 ANA KONU 12/512 GB (TR DE SATIŞA ÇIKTI)

• defeat kullanıcısına yanıt

hmm bir kaç gün önce gelmişti bu bana. Teşekkür ettim.

• İyi akşamlar. Kamera da "yüksek çözünürlüklü" fotoğraf çekim ayarını sabit yapabiliyor muyuz? Kamera açıldığı anda direk ordan başlaması için
  • Magic os 8 ne zaman gelecek acaba Mart denmişti Nisan oldu :)
  • deaththroes kullanıcısına yanıt

Mart beta yayını

• Dostlar merhaba, honor 90 ın foto kalitesinin kötülüğü ve bataryanın normal kullanımda 1 günü çıkaramadığı gibi yorumlara denk geldim poco x6 pro ile honor 90dan birisini alma arifesindeyim , tecrubeli arkadaşların görüşlerini rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creep32 -- 1 Nisan 2024; 16:1:10 >
  • creep32 kullanıcısına yanıt
    Sabahtan berı futbol, asphalt, YouTube, bunun dısında telefon ayarları kurcalama VS. Sabah 7 den berı ful elımdeydı hala kullanıyorum sarj yuzde 41 de. Sarjında kesınlıkle sorun yok gunu cıkarır. Ayrıca 66w zaten 40-45dk dolduruyor tamamını. Bataryadan yana endıse etme. Kamera olayı kullanım amacına gore begenıp begenmedıgın degısır. Bana fazla bile... Pek ısım yok kamerayla
  • creep32 kullanıcısına yanıt

Hocam ben yeni aldim cihazı. Batarya konusunda mükemmel değil ama kesinlikle 1 günü çıkarıyor. Kamera konusunda da kötü yorum yapan neye göre yapmis bilmiyorum ama önceki telefonum Vivo idi ki kamerasiyla ün yapmıştı Honor 90 ondan cok daha iyi. Batarya konusunda Vivoyu aramadim desem yalan olur ancak kamerası çok iyi Honorun.

• deaththroes kullanıcısına yanıt

Ben bu filmi daha önce izlemiştim. Yazılım güncelleme konusunda fazla bir şey beklememek gerekecek sanırım.

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    QR kodu tek kullanımlık. Ya da süreli. Zaten bayi size bu kodu vermiyor sanırım. O an tanıtıyor ve bitiyor. Cihazı sıfırlarsaniz muhtemelen tekrar bayiye gitmeniz sim kartı tanitmaniz gerekecek

Çift simli, çift esim li veya bir sim bir esim li telefonlar da herhangi bir simi kullandığınız sürece diğeri de iptal olmuyordur diye düşünüyorum. Sim numaraları btk sistemine kaydedilirken buna dikkat ediyorlardir.

Dent diye bir uygulama var. Uygulamaya kayıt olduğunuzda size ücretsiz olarak uygulama üzerinden esim tanıtımı yapıyor. 50 megabyte yeni üyelere ücretsiz veriyor ve telefonunuzda çift şebeke gözüküyor. Deneyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dentwireless.dentapp

• mamad kullanıcısına yanıt

Evet yazılım konusunda benim de beklentim düşük. Magic OS 8'den hala haber yok...

• Dostlar, samsunglardakı gibi ekran kapalıyken bıldırım geldiğinde yanan bir Led yada ekran gıbı bildirim geldıgınden haberdar olacağımız bir ozellık ayar var mı. Ekrana dokunduğumda bıldırım girebiliyorum ama ekran kapalıyken mesela Samsung bite serisinde ustte Led yanardı gıbı...
  • cro@oan kullanıcısına yanıt

Notification LED, aod notify vs kelimelerle uygulama arayın, eskiden kullandığımdan unuttum hangisi olduğunu link paylaşmıyorum o sebebten , istediğiniz bölgeye ışık ayarlayabilirsiniz

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Oad notify diye bi uygulama 30tl ye aldım baya basit arayuz, kavislı ekranda cerceveye bıldırım ısıgı dusdugunde daha bir guzel gorunuyor. On kamera etrafı yada ekranda herhangi bir yere tasınabılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 3 Nisan 2024; 17:20:45 >
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    Almadan once ucretsiz surumu denemediniz mi. Aodnotify bende bir ara kullanmistim samsung telefonumda.
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam kapatıp acmak gerekiyormuş ilk kurulumdan sonra, Editlerim tekrardan msjı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 3 Nisan 2024; 17:22:23 >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.