Şimdi Ara

HONOR 90 ANA KONU 12/512 GB (TR DE SATIŞA ÇIKTI) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CuteElephant Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.413
Cevap
84
Favori
102.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen size öncelik vermiş olabilirler, bende 23 ağustos 'ta sipariş verdim, 15 Eylül görünüyor hala, ben 1 defa musteri hizmetlerini aradım o kadar, o da etkili olmadı sanırım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar vivo v29 çıkmış, bu telefonla kıyaslarsak hangisi mantıklı, kulaklık hediyesi ve takas desteği var, değerlendirilebilir gibi geldi..https://myvivoshop.com/?gclid=CjwKCAjwjOunBhB4EiwA94JWsLkWoPjk3mmTqWaJ_V82faezy7xUqRBu4Vzny-LMsj0jI-vs_ctTrRoCWtQQAvD_BwE

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elinde takas edebiliceğin bir telefon varsa mantıklı gibi düşünülebilir

• du_da D kullanıcısına yanıt

Bence sakın bulaşmayın

Eksileri

* ufs 2.2. (aşırı yavaş sistem diski demek)

* snapdragon 778g var

* wifi 6 bile yok

* Bluetooth 5.3 değil 5.2

* LDAC desteği yok

tüm bunlara rağmen honor 90'dan pahalı..

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bilgiler için..

• 11 Eylül de bütün siparişleri gönderecek miş, MH telefonda öyle söyledi

• Hadi inşallah, ben de gönderimlerin biranda hızlanacağını düşünüyorum.

• Bende 29 ağustos sipariş verdim hayatta bi kaç kere kulaklık gözükmedi sepete ekleyip bekledim bi kaç kişiden sepette kulaklık gözükmeyince kulaklık gönderilmiyor diye duydum işin sıkıntısı ayın 2 sinde yurtdışından kılıf siparişi verdim elime 8 de ulaştı hepsi buradadan sipariş verdiğimiz tel ayın 12 kargo gösteriyor

HONOR 90 ANA KONU 12/512 GB (TR DE SATIŞA ÇIKTI)

• arkadaşlar özellikle kulaklıkla birlikte alanlar siparişi iptal etmesinler.. cihazın deneyimi nerdeyse eskiden kullandığım oneplus 9 pro ile aynı.. oneplus 9 pro çıktığı zamanın amiral gemisi telefonlar arasında bile en iyi telefon olarak gösteriliyordu.. benzer bir deneyim bu telefonda da var.. özellikle önden nerdeyse birebir oneplus 9 pro'ya benziyor.

Geçişler oldukça iyi takılma yok denecek kadar az.

200 megapixseli samsung s23 ultra kadar iyi değil, ancak kamerası da çok iyi.. kulaklığın fiyatını da düşersek 14.500TL ye nerdeyse amiral gemisi ayarında bir deneyimi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 9 Eylül 2023; 22:42:11 >

• Hadi inşallah 11 eylülde umarım gelir cidden merak ettiğim bir telefon

• 27 Ağustos da verdiğim sipariş dün gece kargoya verilmiş..

• 25 ağustosta verdiğim siparişte halen tık yok :)

• Bu telefonda ufs3.1 mi var ufs 2.1 mi arkadaşlar? Hangi incelemeyi izlesem hep ufs 2.1 veya 2.2 yazıyorlar. Yd s23 ultra ile bu telefon arasında kaldım. Aradaki fiyat farkı on binden fazla. Özelliklerinden tam emin olabilsem ona göre bir karar vereceğim. Telefonu kullananlar telefondaki depolama biriminin ufs 3.1 mi yoksa 2.1 mi olduğunu bir uygulama aracılığıyla felan görebiliyorlar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 10 Eylül 2023; 12:44:23 >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt

UFS 3.1 telefonun ufs sürümü. Bazen nette çok saçma sapan yanlış bilgiler dolanabiliyor, örneğin; gsmarena'ya göre bu telefonda LDAC yok gözüküyor; oysaki LDAC codeğini destekliyor telefon.

Samsung s23'lerde 128gb olanlar da; ufs 3.1, 256gb ve üzeri olanlar ise; ufs 4.0

Honor 90--------------> 16k

Samsung s23 ultra --> 45k

arada 29-30k gibi bir fark var.. yurtdışından getirip server kaydı falan düşünüyorsanız ayrı tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 10 Eylül 2023; 14:14:45 >
  • Honor 90 - 3840Hz frequency PWM dimming 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 10 Eylül 2023; 16:40:38 >
  • Arkadaslar teleronu gelen sadece bir kaç kişi var zannedersem bir kaç fotoğraf örneği gonderebilirmisiniz özellikle düşük ışık, gece , zoom ve video kalitesi lkimisi kamera çok iyi derken kimisi abartıldığını söylüyor video ve fotoğrafları 14 PM veya s23 ultra olmasa da s22 ile, iPhone 13 ile kiyasllanabilirmi

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt

Evet hocam yurtdışı server kayıtlı düşünüyorum ama onunla bile arada 10k dan fazla fark var. Öncesinde honor 70 kullanıyordum sattım hafıza yetmediği için. Tekrar oneplusa geçtim ama kamera pekte iç açıcı değil 8T de. O yüzden tekrar telefon bakıyorum. Kulaklık hediyesini kaçırdım ama 1000 tl indirim devam ediyor. Çok kararsız kaldım honor 90 ile s23 ultra arasında. Stereo, ois, usb 3.2 çıkışı olması beni s23 ultraya itiyor ama 10-15k fark verilir mi onu da bilemedim. Honor 90 ın da kamerası iyiye benziyor. Kullanan çok olsa fotoğraf örnekleri, kullanıcı deneyimi felan bizzat kullananlarsan duyabilsek çok daha rahat olacak karar vermesi HONOR 90 ANA KONU 12/512 GB (TR DE SATIŞA ÇIKTI) sizde sanırım s23 ultra da var. Siz ne düşünürsünüz bu konuda onu da duymak isterim yazacak vaktiniz olursa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 10 Eylül 2023; 19:12:13 >

Samsung Note Ultra serileri bence ayrı bir klasman. Kalem artısı var, ekranı kavisli ve dik köşeli ekran.. bu şekilde telefonu kullanmak, film izlemek daha keyifli. Honorda ise kavisli ama yuvarlak köşeli ekran var. Honor işletim sistemi Samsung un özellik olarak gerisinde. Kilit ekranı düzenleme, çoklu widget kullanma, renkli klasör yapma gibi özellikler Honorda yok. Samsung kullansan, Honor alayımmı demezdin. Ama fiyat farkıda var. Keşke Samsung tabletleride dik köşeli yapsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SGNTR -- 10 Eylül 2023; 21:29:29 >

Net S23 ultra o fiyatlara çıkabiliyosan al en kötü s23 plus falanda alabilirsin

Guvenilir server kayit yapan yer varmi, esime honor 90 aldim ama bende s20 fe var sarji deli ediyor, diger yonlerden iyi. Degistirirsem sd islemcili s23 ultra dusunebilirim ilerleyen zamanlarda, ama guvenli yere denk gelmedim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.