Şimdi Ara

HONK KONG tan AYFON(iphone) Getirttirsek....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadşalar benim çok yakın arkadşaımın arkadaşı Honk konga gidecekmiş, bir sürü sipariş vermiş herkes, bizim arkadaş ta AYFON vermiş, dedim bana da verir misin?
    Sanırım getirebilir, yani getirecek eğer sorun çıkmazsa. 2 tane ayfon getirince bir sorun olmaz değil mi? En kötü bi tanesini kutudan çıkarır elinde getirir...

Bunun yanında Honk kong da AYFON lar ne kadar?

Bu iphone zımbırtısı kırıldı heralde? Honk kong ta kırık satılıyormuş bi sorun çıkmaz dğeil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 13 Ekim 2007; 14:07:05 >

• bide uçak modu var mı?

Yani istersek hiç telefon hattı çalışmasın sadece müzik dinleyelim wifi kullanalım oluyor mu?
  • Evet uçak modu var;

HONK KONG tan AYFON(iphone)  Getirttirsek....
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

bide uçak modu var mı?

Yani istersek hiç telefon hattı çalışmasın sadece müzik dinleyelim wifi kullanalım oluyor mu?

uçak modundayken hangi wi-fi hattını kullanacaksın merak ediyorum. sorularını pek ciddi sorulmuş gibi görmüyorum açıkcası.

arkadaşın dikkat etsin de iphone yerine tphone almasın.

http://www.youtube.com/watch?v=f_8wuVEYMZ8
  • quote:

Orjinalden alıntı: brave5213

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

bide uçak modu var mı?

uçak modundayken hangi wi-fi hattını kullanacaksın merak ediyorum. sorularını pek ciddi sorulmuş gibi görmüyorum açıkcası.

arkadaşın dikkat etsin de iphone yerine tphone almasın.

http://www.youtube.com/watch?v=f_8wuVEYMZ8

Sorduğum mantıksız mı?

Sİm çalışmasın Wifi çalışsın...

Gayet mantıklı.... Bazı zamanlar telefon özelliğini kullanmak istemiyorum yani çoğu zaman...

itouch al diceksiniz, itouch istemiyorum almışken iphone almak istiyorum..

• uçak modunda wifi dahil tüm 2 taraflı radyo alıcıları kapatılır...

fakat nokia telefonlarda simkartı çıkartırsanız, dediğiniz gibi açılıyor.Offline mod ama bluetooth-wifi gibi radyo alıcı vericileri çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@XWeLL -- 13 Ekim 2007; 15:58:58 >
  • bu Tphone şahaneymiş...

ucuzsa direk alıtım çünkü birebir aynısı

arkadaşlar uçak moduna takılmayın yani demek istediğim simi kapatmak...

Ama demekki olmuyor o zaman wifi da gidiyor başka türlüsü yok heralde neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 13 Ekim 2007; 15:59:10 >
  • selam arkadaslar,

ya ben de bu iphone lardan 1 tane almak istiyorum. (USA dan) yalnız biraz forumda arastırdım bu kırılma olayını, epey karısık bişiye benziyo.

yani bu aleti ben turkcell, avea gibi turk hatlarıyla kullanamayacak mıyım? veya kullanmak için ilk aldığım zaman bu kilidi kırıp daha sonra bu adamlar kılıdı guncelledikçe (oyle bişi duymustum) ben de kırmayı mı guncellicem?

hem kaçak olarak oralardan getirsem, sonra bi arıza olca buna kim bakıcak? ( bildiğim kadarıyla turkiyede satılmıyo)

en temel seyleri soruyorum galiba ama bi yardımcı oluverin yaa...

• quote:

Orjinalden alıntı: ihzone

selam arkadaslar,

ya ben de bu iphone lardan 1 tane almak istiyorum. (USA dan) yalnız biraz forumda arastırdım bu kırılma olayını, epey karısık bişiye benziyo.

yani bu aleti ben turkcell, avea gibi turk hatlarıyla kullanamayacak mıyım? veya kullanmak için ilk aldığım zaman bu kilidi kırıp daha sonra bu adamlar kılıdı guncelledikçe (oyle bişi duymustum) ben de kırmayı mı guncellicem?

hem kaçak olarak oralardan getirsem, sonra bi arıza olca buna kim bakıcak? ( bildiğim kadarıyla turkiyede satılmıyo)

en temel seyleri soruyorum galiba ama bi yardımcı oluverin yaa...

TRde kolay kolay bakan adam bulamazsın.

• Peki bunun imeisini dğeiştirebilir miyim?

Ya benim eski telefonun imeisiyle dğeiştirmek istiyorum çünkü, 2 tane telefon gelecek, 1 tanes i işletilebiliyormuş.

Ben faturalı ürün alacağım ama TR deki saçma uygulamadan telefonu kullanamıyorum ne saçma iş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.