Şimdi Ara

Honeywell T3R/T3/T3M Kullanıcıları Paylaşım Platformu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
109
Favori
196.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deneyeceğim dediğinizi. Bugün kazanı 50* de ayarlayacağım.
    Sık sık devreye giriyor ama bunu öğrenmeden dolayı yapıyor diye düşünüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aallii06 -- 16 Şubat 2021; 21:36:50 >
  • fikret3968 kullanıcısına yanıt
    Hocam buradaki herkes satın alıyor uygun fiyata nasıl halledebilirim bende yurtdışı üzerinden ve kaça geliyor fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERAKLI_14

Australia Post Service benden tc aldı maille bu Türkiye ye geldiği anlamınamı geliyor verdikleri linkte farklı görünüyor sitede farklı

Alıntıları Göster
    It's your Country diyor yani paketin ülkende. Aramex tarafından alınmış. Yarın teslim edilme ihtimali çok yüksek.

Bir sonraki aşama It's with you. Yani mutlu son :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 16 Şubat 2021; 21:58:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Deneme yanılma yöntemi ile ideal sıcaklığı bulun diyeceğim ama bu standart on/off cihazlar için geçerli.

T3R zaten hiçbir zaman yüksek kazan sıcaklılarına çıkmıyor. Bende 55 ayarlı DD Nitromix kombim. Genelde 47-48'lerde kapatıyor.

Sayın hocam, sizin tecrubelerinizden cok faydalandık Allah razi olsun sizden.

Bir ricam olacak, ilk mesajınıza isimlerimizin karşısına kombi marka ve modellerimizi ekleseniz montaj konusunda yeni arkadaşlara ve bizlere faydalı olur diye düşünüyorum.

Benim kombim buderus logamax plus gb062-24.

Hayırlı akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cotyora667

Sayın hocam, sizin tecrubelerinizden cok faydalandık Allah razi olsun sizden.

Bir ricam olacak, ilk mesajınıza isimlerimizin karşısına kombi marka ve modellerimizi ekleseniz montaj konusunda yeni arkadaşlara ve bizlere faydalı olur diye düşünüyorum.

Benim kombim buderus logamax plus gb062-24.

Hayırlı akşamlar

Alıntıları Göster
    Estafurullah ne demek, tabii ki çok mantıklı olur. İyi düşündünüz.

Arkadaşlar kombi modellerinizi eklerseniz düzenliyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 16 Şubat 2021; 22:0:59 >

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Eca calora premix
    Bosch classic plus (Yoğuşmasız)

Neden bende öyle olmadı anlamadım ev termostatın set ettiği değerde idi dedim sıcaklığı 60 üzerine çıkarayım baktım oo yakıp gidiyor hemen 58 e geri aldım. Bosch on off kombi neden öyle oldu anlamadım belki daha yeni evi öğrenemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadyr

Neden bende öyle olmadı anlamadım ev termostatın set ettiği değerde idi dedim sıcaklığı 60 üzerine çıkarayım baktım oo yakıp gidiyor hemen 58 e geri aldım. Bosch on off kombi neden öyle oldu anlamadım belki daha yeni evi öğrenemedi

Hocam havalar soğuk normaldir.
    İyice otursun düzelir.

Eyvallah hocam arkadaşın dediği gibi bende sizden ve diğer arkadaşlardan çok bilgi esindim bu konuda.

edit:bugün hava sıcaklığı istanbulda dün ile aynı idi bakalım 24 saatte ne kadar tüketti eve gidince bakacağım. Dün gece sabaha 8.5 saatte yaklaşık 3m3 harcamış. Gece 22.5 yerine 22 e ayarlıyorum Bu arada ben ofseti 0.5 derece eksi yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadyr -- 16 Şubat 2021; 22:18:57 >
  • ATA0650 kullanıcısına yanıt

Bende de aynı kombi var. Şartları kıyas açısından sormak istiyorum eviniz nerede hangi cephe kaçıncı kat. Kaç derecede kazan? Bizde 1.2.3 diye gidiyor tabi kılavuzda karşılığı var.

• Buderus GB 012

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadyr

Eyvallah hocam arkadaşın dediği gibi bende sizden ve diğer arkadaşlardan çok bilgi esindim bu konuda.

edit:bugün hava sıcaklığı istanbulda dün ile aynı idi bakalım 24 saatte ne kadar tüketti eve gidince bakacağım. Dün gece sabaha 8.5 saatte yaklaşık 3m3 harcamış. Gece 22.5 yerine 22 e ayarlıyorum Bu arada ben ofseti 0.5 derece eksi yaptım

Eyvallah.
    Yalıtımınız kötüyse eviniz hızlı soğuyacağı için T3R evi ısıtmakta zorlanacağı için set değerinde sabit tutmak ısıyı korumak için kazanı sık sık ateşleyebilir.

• Kadyr K kullanıcısına yanıt

Bende de ilk başlarda öyle oldu hocam, daha sonra düzene girdi. Biraz daha gozlemleyin derim

ECA CONFEO PREMİX

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

It's your Country diyor yani paketin ülkende. Aramex tarafından alınmış. Yarın teslim edilme ihtimali çok yüksek.

Bir sonraki aşama It's with you. Yani mutlu son :)

Alıntıları Göster

General ht 300 kopma olmaya başladı inşallah çabuk gelir teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MERAKLI_14

General ht 300 kopma olmaya başladı inşallah çabuk gelir teşekkür ediyorum

Alıntıları Göster
    General marka neden tercih edilir hala anlayabilmiş değilim :)

• Kadyr K kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ankarada ikamet ediyorum. Evimin cephesi kuzey doğu, 3+1, en üst kat. Dış montolama var. Kombi kazanı 5. Kademede.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.