Şimdi Ara

HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI (410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.751
Cevap
21
Favori
262.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N KUL kullanıcısına yanıt
    Michelin
  • 8 yıldır kullandığım arabanın ilk lastikleri bridgestone hala sağlamdı ama iyice sertleştiği için değiştirdim, michelin privacy 3 aldım,
    çok konforlu ve oldukça sessiz lastikler, arabanın çekişi gidişi, yakıt sarfiyatı....her şeyi etkileniyor walla
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Michelin lastikler amortisör görevi de görür,yumuşak profil fisshhh fisshhhh
  • Mişlenlerin yanakları zayıftır. Ya balon yapar ya da yarılır. O kadar övülecek bir lastik değil. En iyi marka olsa tek tabanca olurdu. Abartıyorsunuz bence.
  • bu biraz araca ve kullanım biçimine bağlı
    michelin genellikle konfor amaçlı olarak lüks arabalarda kullanılır, bu tür arabalar pek dağa bayıra vurmadıkları için balon yapma yarılma falan pek söz konusu değil, ama mesela pirelli kaya gibi lastik, ister kamyonete tak ister binek araca fark etmez , dağ bayır gider, ama konfor diye bir şey yok
  • DOKTOR BU NEEEE!!! İNSAN BİNECEK BUNA HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI
  • merhaba istanbul anadolu yakasında bir honda cıvıc baktıracagım ekpertiz olarak kimi önerirsiniz beyler
  • getir ben bakarım, boşuna para harcama
    Mösyö Kemal Abi hayırlı cumalar!
  • Hayirili pazartesiler
    Pek muhterem beyefendiciğim,

Nazik cevabi mesajınız vesilesiyle, hulus ve saffetinizle her daim hüsnü ifa eyleyen zat-ı âlinizin, arz-ı hürmetlerimi

kabul etmesini hususiyetle ve ehemmiyetle istirham eder, sıhhatli günler dilerim.

Binaenaleyh, naçizane şahsımı hatırlamış olmanız konusunda şüphelerim olsa da yine de ümidimi muhafaza etmekteyim.
  • berhudar ol ewladım, tam olmasada hayal meyal hatırlar gibiyim
  • 2003 model Honda Civic LS için ön takım fren balatalarını değiştirmek istiyorum.
    Hangi markayı önerirsiniz? Orjinal markası nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

berhudar ol ewladım, tam olmasada hayal meyal hatırlar gibiyim

Teveccüh buyurmuşsunuz azizim!

Mamafih, pürmelaliniz mucibince şahsımı "tam olmasa da" 1/2 oranında, üstelik "hayal meyal hatırlar" gibi olmanız bende derin bir keder oluşturdu.

• valla hakkında bildiklerim bunlardan ibaret

Gerçek AdCAFER SITKI BEZGETİR MeslekBOŞTA GEZER İlgi AlanlarıİLGİSİZ KonumBalıkesir,Bandırma

oldukça açıklayıcı bilgilermiş gibi gözüksede, gizli içerikler içeriyor

az buçuk hatırlatsan hemen şıp diye çıkarıveririm, ancak şu anda tut-i mucizeyi guyem, ne desem laf değil...
    Haklısın üstad! Netekim,

Anlamaz ahvalimi her sufi meşreb müdde-i
    Bâde nuşi bezm-i irfan olmayan bilmez beni

Hepi topu bir genel seçim, bir genel seçim tekrarı, bir darbe girişimi, bir de referandum süreci kadar forumdan uzak kalan hemşehrisini

hatırlamakta güçlük çekip, bir bardak çayı bile çok görür.

Daha da gelmem gari!
  • Dur yaw nereye gidiyorsun, davostanmı kaçıyorsun

ne demiş rahmetli ömer hayyam....
    "şaşarım aklına meyhanecinin
    sattığından dahamı dilber para"
    Bir yere gittiğim yok yahu. Pilavdan kaçanın kaşığı kırılsın.

Az biraz hasbihâl edelim dedim, 40 yıllık hemşehrini hatırlamadın!

Gollük pas verdim, topu auta attın. Sonra durumu kurtarmak için şahsıma meyhane kapatıyorsun.

Madem öyle, Neyzen'in dediği gibi "İç şarabı, ye kebabı ..."

Şaka, şaka.
  • Kebabı şarabı devirdikten sonra kafayı bulup arabayı da devirmeyelim sonra arkadaşlar.
  • haluk 23 kullanıcısına yanıt
    Oooooooooo Haluk kardeşim gelmiş.

Hoş geldin, sefalar getirdin.

Fakat kıraathanede in cin top oynuyor; haliyle biz de burada havanda su dövüp, ipe un seriyoruz.

Bari gelmişken yanında arabayı devirmeyecek eski tüfek birkaç kişiyi daha getirseydin.

Bu arada kaptan şoför de ortalıkta yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtmb -- 14 Nisan 2017; 20:59:52 >
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.