Şimdi Ara

HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.751
Cevap
21
Favori
262.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üyeler oldukça renkli abi belli olmaz şimdiden.
  • 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Ne mutlu Türk'üm diyene.
  •  HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI
    H HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI
    o HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI
    ca abi, bizim takaları dehlemenin zamanı gelmiş artık
  • Yok be yaw, bu gün lansmanı vardı, davetye göndermişler , gittim,
    motor aynı, donanın hemen hemen aynı (dream kalkmış artık yok)
    premium ile elegance arasında yine şıpıldak farkı var
    en üst seviye executive de anahtarsız giriş ve çalıştırma , bir de ekran 7 inç, yani az daha büyük
    benim arabayı 50 bine satsam, aşağı yukarı bi o kadar da üstüne koymam gerekecek ki değmez
    devlet teşviki geliyor hybritler ucuzlaycakmış (% 25 kadar), biraz bekleyelim bakarsın fiyatı uygun bir duruma gelir...
  • 1.6 litre motorun otomatiği için, şehir içi 9,2 litre tüketim yazmışlar.
    1.5 litre otomatik HR-V için de 6,3 litre diyorlar

Bir de açıklamalarda hep CVT şanzuman denmiş. Tam otomatik mi bu cvt yoksa yarım otomatik mi?
    Yarımsa hem yakışmaz hem de bize gelmez.

Ayrıca, ben artık anahtar kontaklı araba da istemiyorum. Düğmeye basıp çalıştırmak hoşuma gidiyor.

Executive fena değil ama ille de deri koltuklu. Benim tüketici olarak kontağı start/stoplu ama kumaş koltuklu talebimin bir kıymeti yok anlaşılan.

Bir de aynaları otomatik katlanıp kapanıyor mu ve hareket halindeyken durunca motor da stop start yapıyor mu anlamadım. Yazmadığına göre yok herhalde bu özellikler.

Bu yüzden 508'i de düşünmüyor değilim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 8 Ekim 2016; 23:30:57 >
  • yakıt tüketimi yüksek olduğu için her seviyedeki benzinlilerin ayrıca "eco" ekonomik yani lpg li olanı da var, normalde 2-3 bine taktırabileceğin düp için 6-7 bin tl bindirmişler fiyatlara, ama yararlı 2 özellik var , birisi lpg doldurma ağzı, benzin deposu kapağının altında saklanmış, böylece avm lerin parkına falan çaktırmadan girebiliyorsun, diğeride hem benzin için hem lpg için ayrı ayrı gösterge koymuşlar, yani benzinin de gazın da ne kadar kaldığını görebiliyorsun

CVT kademesiz otomatik vites, çark yok, dişli yok , o yüzden vites geçişi hissetmek diye bir şey de yok, bir tür programlama meselesi isterlerse 12 vites bile yaparlar, ama 7 ileri ile yetinmişler, bana sorarsan tam otmatikten bir adım daha ileri mükemmel bir sistem CVT, Yeğenime cvt li city almıştık , epey kullandım, süper seri, sorunsuz kullanımı zevkli bir vites türü, yarım otomatik ile alakası bile yok

premiumda kumaş koltuk , elegance de yanları deri ortası ve arkalığı kumaş, executive de tamamen deri...malesef..., üstelik koltuklar ısıtmalı, hem de sadece oturak değil sırt kısmıda ısıtılıyor, izmir çok sıcak olduğu için ayrıca burada hiç kış olmadığı için hiç kullanmayacağın halde para ödeyeceğin bir özellik, sen de antalyada yaşadığın için benim gibi düşünürsün sanıyorum, sıcak yerlerde deri koltuk çekilmez

anahtarsız olayı ise bana riskli gibi görünüyor, araçtan biraz uzaklaşınca kapıları kendisi kilitliyor, bazı sorunlara sebep olabilir, ayrıca o anahtarla az mı hava attık...hatta sustalı anahtarları bile sevmiyorum.., böyle çivi gibi kazık gibi anahtar hava atmak için bire bir...

yan aynalar elektrikli açılıp kapanıyor, start/stop olayı malesef yok, benim kıza polo aldık dsg otomatik, onda var stop/start çok hoşuma gitti, kırmızı ışıkta falan durunca motor da duruyor, frenden ayağını çekip gaza donununca çalışıp gidiyor

iç hacim 180 litre artmış ve bagaj biraz büyümüş diyorlar... ama genel karekter aynı gibi, bana öyle yepyeni sıradışı bir araç gibi gelmedi, 2007 de fb6 ilk çıktığında bomba gibiydi, şimdi o hava yok,

bir tanıtım kitapçığı verdiler, inceledikten sonra ilginç farklı bir şeyler varsa yarın yazarım, yarın fiyat listesinide kopyalayıp koyarım
    ama bence beklentileri karşılayacak bir şey yok, en azından 180 HP lik turbo çıkana kadar beklemekte fayda var, birde devlet hybrit araçları teşvik etmek için vergi indirinine hazırlanıyor, sanırım % 25 ucuzlayacak hybritler, hatta belki de tam elektrikli araçlar gibi iyice düşürebilirler vergileri ucuzlarsa ne dizel ne lpg, direk hybrite yönelitim, toyota priusta göstergeler ön cama yansıyor, uzun yolda geceleri süper bi özellik, ve tabi ekonominin yanısıra o meşhur toyota sorunsuzluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 9 Ekim 2016; 0:59:11 >
  • İnceleyen arkadaş vites topuzu haricinde aracı pek beğenmemiş
    https://www.youtube.com/watch?v=HkZ8kh7YTkM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrola ababa niye kızdın öyle
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Aracı incelmeye başlamadan önce ciddi bir şekilde eleştireceğini söylüyor zaten,10 yaşındaki çocuk daha iyisini çizermiş falan🎃 Video çekerken yansıyor yüzü,ajanmıdır nedir🤔 Bir vtec açacaksın suratına💥
    Aracını değiştirdinmi sen? 117.000 km devirdin. Zaten pirelli lastiklerden de menun değildin. VR-V, HR-V, CİVİC hepsi yenilendi👍

• Yaw iyi de, plastik tampona dizi bastırıp, içeri göçünce "bu nedir" demek ne saçmalık! Böyle test mi olur?

Benim araba duruyor hala. 108Bine dayandı. Yılbaşından sonra 1.5 litre turbo civic ve daha sonra 1.6litre dizeli gelecekmiş. Biraz daha bekliycün.

Çinde satılanda kör nokta takip sistemi varmış. Biz niye mahrumuz acaba

Bir de, C sütunundaki küçük cam nedir abi öyle! Ne halta yarar anlamadım. Kuş yuvası mübarek. O camdan ne görülür ki?

HONDACILAR KIRAATHANESİ SOSYO-KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 14 Ekim 2016; 8:05:54 >
  • benim aracın tamponu da esnek ama o videodaki gibi kağıt esnekliğinde değil...yaw adam çelimsız cılız bi tip tek parmağıyla bastırınca tampon dalgalıyor, acaba 115 kiloluk ben bastırsam ne olur..., düşünmek bile istemiyorum
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    CR-V 160hp dizel ok gibi gidiyor. Suv
  • 8 sene Pirelli kullandıktan sonra 2015 Haziranda TOYO aldım, Japon malı. No sıkıntı
  • yakın zamana kadar hemen hemen her yıl araç değiştiriyordum ... bunca değişikliğe rağmen sadece 2 kere lastik yeniledim her ikiside michelin idi
  • Ben de esasında Michelin'den yanayım ama pahalı.
    Bir zamanalar Reanault Manager aracımda BF goodrich kullanmıştım rezaletti. Şimdiki IX35'imin kışlık lastiğim Toyo, pek memnun değilim. Bir önceki aracımda (Kia sportage) kışlık Dunlop vardı ve çok iyiydi.
  • Bu namızsızın (civic10) cam silecekleri eskiye dönmüş galiba Aynı yönde siliyorlar
  • michelinden şaşmayacaksın; dünyanın en iyi lastiği
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Crossclimate kullanıyorum çok sessiz bir lastik

• Ben izmirde olduğum için direkt yaz lastiği aldım, buralarda kış olmuyor, kar falan yağmıyor
    o yüzden Crossclimate ye sıcak bakmadım, ama normal lastikten daha yumuşak ve dolAYISIYLA DAHA KONFORLU OLMASI DOĞALDIR
  • Michelin lastikler den şikayet eden kullanıcı sayısı azdır

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.