Şimdi Ara

HONDA TWİSTER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ACİL YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sizce 2004 . 2005model civarları bi honda twister alınırmı (cbf değil cbx) ki zaten cbx'ler twister diye geçiyor motoru arkadaşımdan alacağım için biraz daha rahat pazarlık yaptım en son 4750 tl dedi motorun ekzantiri filan yeni ayarlanmış ki bu motorun tamirini bakımını da dayım yaptı daha doğrusu dayımın oğlu ona da uzun uzun sordum varmı her hangi bir sıkıntısı yağ eksiltmesi ekzantirik zincirinde bi sıkıntısı filan diye hiç bir şeyi yok kuzen merak etme o motor la ben ilgilendim hiç bir sıkıntısı yok dedi , sizce başka dikkat etmem gereken neler var ?
    Bende Kanuni Breton var silindiri farklı 150 cc (orjinali 125 cc) başka her şeyi orjinal sıfırı 2500 tl civarları plakası ıtı zırtı dahil benim motoru 1600 tl saydık 4750 tl de onun motor 3150 tl ben üst vericem sizce nasıl olur bu alışveriş ve başka nelere dikkat etmeliyim ? Twister'ın motoru oldukça temiz dışında ufak tefek çizikler ve arka kuyruğun yan taraflarında onları o kadar önemsemedim motorun düşmesi kalkması kazası yok.

edit: Çocukla oturup konuştuk dayı oğluda yanımızdaydı çocuğun bir kaç lafı sinir etti işte bu paraya bu kadar temiz twister bulamazsın işte kış günü senin motoru da bu para tutamam ben satmak için alıcam senin motoru filan dedi ( kendisi de motoru satıp kredi kapatıp araba alacak eğer benim motoru kış günü diye öldürürse , kış günü twister alacak başka birini bulsun ) benim dayı oğluda onu tastıklercesine kafa sallıyordu fakat sonuç olarak en son çocuğun hesabı 1600 tl benim motor ,üzerine de 3200 tl istiyor fakat çocuğu yolladıktan sonra dayı oğluyla konuştum abim kusura bakma o çocukta şimdi tanıdık diye onun yanında öyle yaptım dedi ama dedi bana sorarsan senin motoru ver üzerine 3000 tl ver kabul ederse eder etmezse başka motor bakarız abim sıkma canını dedi bende peki abi dediğin gibi olsun dedim şimdi sırada babayla görüşmek var son olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KırıcıDelici -- 5 Aralık 2013; 9:11:09 >

• Nasıl motor memnun musun? aldın mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.