Şimdi Ara

HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar.... (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
0
Favori
104.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa da bu gaz kelebek sensörünü bulabileceğim bir yer var mı? Kendim değiştirebilir miyim?Bursa da bulunan arkadaşlardan rica ediyorum.
  • Slm.lar..

FOcus yum. Ama yanımda Hondacı bi arkadaş var..

öylesine bi girip yazalım dedik

Selametle,
  • Arkadaşlar merrhaba;
    Sensor ihtiyacı olan varsa temin edilir.Bana lazımdı bu nedenle baya bi araştırdım.İhtiyacı olan bağlantı kurabilir.

Saygılar...
  • arkadaşım spoyler lazım onuda temin edebilirmisin?
    arıyorum yaptırıcak yer bulamadım honda cıvıc hb için?
  • Sadece küçük çapta parçalar (sensör) bulabilirim.Yardımcı olamadığım için üzgünüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sohdarelez

arkadaşım spoyler lazım onuda temin edebilirmisin?
    arıyorum yaptırıcak yer bulamadım honda cıvıc hb için?

ebay'den alıp kendin yaptırabilirsin
  • slm arkadaşlar...bende tam bi hondacıyım...10 gün öncesine kadar altımda da 2007 honda city comfort vardı...malesef geçirdiğim kötü bi kaza sonucu aracım pert oldu...şimdi kaskodan parayı bekliyorum...2007-2008 model civic alacam sanırım...aklınızda olursa sevinirim arkadaşlar...satan olursa görüşebilirim...
  • Merhaba arkadaşlar benimde 2009 model civic 1.6 full donanım var Grubu görünce bende bi selam veriyim dedim üye olarakda yazabilirsin.
    Bu da arabam
     HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kavaklı_alper

slm arkadaşlar...bende tam bi hondacıyım...10 gün öncesine kadar altımda da 2007 honda city comfort vardı...malesef geçirdiğim kötü bi kaza sonucu aracım pert oldu...şimdi kaskodan parayı bekliyorum...2007-2008 model civic alacam sanırım...aklınızda olursa sevinirim arkadaşlar...satan olursa görüşebilirim...

ben satabilirim, fiyata sen karar ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

quote:

Orjinalden alıntı: kavaklı_alper

slm arkadaşlar...bende tam bi hondacıyım...10 gün öncesine kadar altımda da 2007 honda city comfort vardı...malesef geçirdiğim kötü bi kaza sonucu aracım pert oldu...şimdi kaskodan parayı bekliyorum...2007-2008 model civic alacam sanırım...aklınızda olursa sevinirim arkadaşlar...satan olursa görüşebilirim...

ben satabilirim, fiyata sen karar ver

Caucass'ın arabasına forumun yarısı kefil olur bence.Sen fiyatta anlaşmaya bak bence

• BENDE 2 TANE HONDA VAR...S2000 --ACCORD 2.4..AMA SONRA AYRICA DAHİATSI SİRİON FULL VE CAPTİVA SPORT ALDIM . HONDA BUNLARDA GERİ KALDI..GEÇEN HAFTADA 2.4 ACCORDUMUN MOTOR YATAĞI PATLADI (KOL SARKMASI İMİŞ.) PİSTONLAR BİR PATLAMA SESİ İLE MOTORDAN DIŞARI ÇIKTI.. ARACI DURDURDUM YANMAYA BAŞLADI ALTTAN NEYSE HONDA TÜRKİYEYE BİLGİ VERDİM.. BANA GARANTİ KAPSAMINDA OLDUĞU İÇİN BİZİ BAĞLAMAZ DEDİLER..TECRÜBELİ HONDA USTALARI TRİPTONİK VİTESTE BU OLMAZ DEDİLER...HONDA TÜRKİYEYE BANA AÇIKLAMA YAPIN ALIN ARABAYI İNCELEYİN DEDİM...AMA BUNLAR..RESMEN ARKALARINI DÖNDÜLER...VARMI BUNA YORUM YAZACAK HONDACI ARIYORUM...BUNDAN SONRA HONDA ALIRKEN DÜŞÜNÜN GÜVENDİĞİNİZ MOTOR GARANTİ BİTİNCE PATLIYOR...?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????*?
  • ne olduğunu bilmediğin arabayı alırsan olacağı budur, markaya çamur atma
  • ne olduğunu bilmediğin arabayı alırsan olacağı budur, markaya çamur atma DEMİŞSİN ...MARKA HONDA..VE PATLIYAN BENİM HONDAM....BU ARABAYI İLK ALANLARDANIM....OKUMADIN GALİBA 2006- S2000 DE VAR...BENDE..HONDA ADINA FORUMDA BULUNUYORSAN ANCAK BÖYLE ÖN YARGILI OLURSUN...ACABA ÖYLEMİ...OK..
  • BANA GARANTİ KAPSAMINDA OLDUĞU İÇİN BİZİ BAĞLAMAZ DEDİLER...................................yazmışsın,, araç hem garanti kapsamında olcak hemde servis yada honda türkiye bizi bağlamaz diyecek........... İLGİNÇ ÖTESİ DURUM... benim aracım garantisi dolmadan böyle olcak , üzerine giderdim...
  • herif yalancının teki..

quote:

Orjinalden alıntı: burhanatacan

ne olduğunu bilmediğin arabayı alırsan olacağı budur, markaya çamur atma DEMİŞSİN ...MARKA HONDA..VE PATLIYAN BENİM HONDAM....BU ARABAYI İLK ALANLARDANIM....OKUMADIN GALİBA 2006- S2000 DE VAR...BENDE..HONDA ADINA FORUMDA BULUNUYORSAN ANCAK BÖYLE ÖN YARGILI OLURSUN...ACABA ÖYLEMİ...OK..
  • Benide ekleyin.2000 civic 1.6 ies A/T aldım geçen hafta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sys20

Benide ekleyin.2000 civic 1.6 ies A/T aldım geçen hafta.

Hayırlı olsun. Kaça aldınız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hozturan

herif yalancının teki..

quote:

Orjinalden alıntı: burhanatacan

ne olduğunu bilmediğin arabayı alırsan olacağı budur, markaya çamur atma DEMİŞSİN ...MARKA HONDA..VE PATLIYAN BENİM HONDAM....BU ARABAYI İLK ALANLARDANIM....OKUMADIN GALİBA 2006- S2000 DE VAR...BENDE..HONDA ADINA FORUMDA BULUNUYORSAN ANCAK BÖYLE ÖN YARGILI OLURSUN...ACABA ÖYLEMİ...OK..

Benim civic'inde tümsekte şanzumanı düştü yere..Aradım hondayı bi pimi varmış ittirdim geri oturdu yerine..

Burhan hocam sen de öyle bi dene bakalım olacağımı?

• 2000 honda civic 1.6 ies A/T güvenlik paketli Gümüş gri,değişen yok.5 parça boya var.3 parçası doludan kaynaklanan.
    16.250 TL.
  • Arkadaşlar Merhaba
    Aşağıda özelliklerini belirttiğim vw çok severek kullandığım hondamı , birinci öncelikteki ihtiyaçlarımdan dolayı satıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa arayabilirler.

2003 HONDA CIVIC 1.6IES FULL
    Kazasız + Temiz
    4 HAVA YASTIĞI
    SUNROOF
    ÇELİK JANT
    SiS FARI
    Radyo /CD çalar.
    LPG KİTİ ( Ruhsata İşli ) Yakıt Tüketimi (Şehir içi 190 Kuruş - Şehir Dışı 140 Kuruş )
    Fiyat sahibinden.com da 23500 . Donanim haber , HONDA sevdalısı kardeşlere ikramda bulunurum. GSM:0532 210 03 63
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.