Şimdi Ara

HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar.... (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
0
Favori
104.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

arkadaşlar 1 hafta cezalıydım hepinizi kaydettim şimdi

geçmiş olsun kardeş. özledik seni
  • bensiz olurmu
    benide kaydedin bizim arabamız da CIVIC 1.6İES(2001)FULL OTM
  • beni de kaydedermisiniz 35. üye olarak(izmirliyim de ) honda hastasıyım ve büyük uğraşlarım sonucu honda accord alacaz
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar.

Honda severler artıyor.
  • bende özledim atomik

onurdag89
    profuzman
    hazemeteo
    sizler de hoş geldiniz
  • @jeandan Type-R

Sende hoşgeldin sağolasın kabul ettiğin için...Yeni civic inceledim showroomda nasip olursa babamı ikna edebilirsem aldıracam bi 1.6 civic sedan elegance veya premium...
  • kardeş benide kaydet artık bu imza ve avatarla kaydeder misin Bilmiyorum ama, söz; üçünüzün üstüne artık gül koklamiycam
  • @jeandan Type-R

hoşbulduk
  • peki avatar ile kayıt yaparım gece uğraşırım
    electro_g hepisine üye ol bea
  • AVATAR İŞİNE DEVAM EDECEM 5 KİŞİ KALDI ONLARDAN ÖZÜR DİLERİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: teamhondaturkey.com

TEAMHONDATURKEY.COM
    ARANIZDA

Adım Deniz
    İstanbulda oturuyorum
    Civic Vtec Aracım var
    Hondacıları burada bır arada gormek gurur verıcı ?

Way hem aynı takımda olmak hem bi adaşa sahip olmak iki kat mutluluk verici nasılsın adaş hehe sende bende hoşgeldik takıma bana kısaca denizlili deniz diye bilirsiniz
  • Kısaca dimi?
  • hee kısaca napim seviom denizlili deniz i ksıaca demekde adetten sayarsak sonuç olarak kısaca denizlili deniz oluyo veyahut kimi arkadaşımın dedi gibi Deniz_lee
  • benide kaydedin yaw... honda civic 1.6i es 2000 model
  • beyler bişey sorcam hondayla pek alakam yok ancak 2005astramızı maddi olaylardan dolay ısatmak zorundayız.29gibi müşterisi var satıp 20-21 civarlarına honda civic 2003-2004 araç düşünüyorum ama ben anlamıyorum pek civiclerden konsol bej renkli olanlar var onlar daha kaliteli duruyo anlatabildimmi hangi araç olduğunu hatta en son makyajlı versiyondan bulabilrsem çok iyi olur.bu aracın özelliklerini tüketimini tam olarak belirtirmisiniz
  • 21 milyara 2004 civic bulunuyorsa bir tane daha alalım Her ne model alacaksan ES al
  • ARKADAŞLAR HERKESE SELAM. ÇOK YAKIN BİR ARKADAŞIM 2.EL 2003-2004 MODEL HONDA CIVIC ALMAK İSTİYOR. AMA TUTTURMUŞ V-TEC OLSUN DİYE. KENDİSİNE SORUYORUM "NEDEN V-TEC" DİYE DAHA PERFORMANSLI DİYOR. BU DOĞRUMU ? V-TEC MOTORUN ÖZELLİĞİ NEDİR ? ARADAKİ PERFORMANS FARKI FİYAT FARKINI AMORTİ EDERMİ ? BEN ONA NORMAL Bİ 1.6 AL DİYORUM AMA KARARINI VERMİŞ Bİ KERE. YORUMLARINIZ NEDİR.
  • İyi de o model Honda'ların hepsi VTEC motor zaten. İstese de istemese de VTEC olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsultan -- 30 Mayıs 2006; 13:12:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemsultan

İyi de o model Honda'ların hepsi VTEC motor zaten. İstese de istemese de VTEC olacak.

HMMM....PEKİ 2.EL OTO SİTELERİNDE NEDEN BÖYLE BİR AYRIM VAR O ZAMAN ANLAMADIM. SAHİBİNDEN.COM'DA V-TEC,LS,ES,1.6,.....DİYE BİR GRUPLAMA YAPMIŞLAR ????????

YANİ 2003-2004 MODEL CIVIC'LERİN TAMAMI V-TEC MOTORA SAHİP Mİ ?????

V-TEC OLMAYAN MODELLERİN YILLARI NEDİR ?????

BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 30 Mayıs 2006; 13:23:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

beyler bişey sorcam hondayla pek alakam yok ancak 2005astramızı maddi olaylardan dolay ısatmak zorundayız.29gibi müşterisi var satıp 20-21 civarlarına honda civic 2003-2004 araç düşünüyorum ama ben anlamıyorum pek civiclerden konsol bej renkli olanlar var onlar daha kaliteli duruyo anlatabildimmi hangi araç olduğunu hatta en son makyajlı versiyondan bulabilrsem çok iyi olur.bu aracın özelliklerini tüketimini tam olarak belirtirmisiniz

Bu nasıl?

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=640694

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.