Şimdi Ara

HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
0
Favori
103.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 261
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 287
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 8 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jeandan (287 mesaj) TUNERBOY (87 mesaj) cemsultan (77 mesaj) 0nur! (48 mesaj) sarıkanaryam (31 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Honda >> HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    60 Mesaj
    Teşekür ederim. Evet Cr-v araç, adı bende kalsın servisin, lpg takarsam servise almak için deponun boş olduğunu check edeceğiz, normalde almıyoruz, aaa bu araca takılır mı, yazık, sat yeni al boşver gül gibi binersin yeni arabaya v.s. dediler gayet ekşi ve aşagılayan yüz ifadeleri ile, , neyse, kavga konusunda yanlış anlama olmasın, fikir kavgası, şu yukarıdaki tavra çok bozuldum vebalı gibi, yıllardır ciddi ciddi bir araba parası akıtırken sorun yoktu ama. Aylık 1000 ytl benzin parasını onlar veriyorlar sanki,sürekli kozyatağı-beşiktaş-dolapdere-bağcılar arasında mekik dokuyorum, üşenmedim hesapladım, lpg ye ilk alındığında geçsem şu ana kadar tam 17.000 ytl daha az yakıt parası çıkacakmış cebimden, bir o kadarda servis parası var zaten, toplasan arabanın değerini geçiyor. Çok isterlerse onlar alıp bir tane kullansınlar benzinle. Sıralı sistemle istanbul trafiğinde şehir içi harcama 190'a indi.Neyse, yağı bujiyi değiştirmek sorun değil, hidrolikleri ve sibop ayarlarını yaptıracağım, deneyimli, sorun çıktıktan sonra değil, çıkmadan analayacak bir usta lazım, ataşehirde sağ rot kolunu böyle anlamışlardı. Arabanın bakımsız kalmasını istemiyorum kesinlikle. Ayrıca bir de parçalara ulaşabileceğim parçacı lazım.
    |
    |

• Teğmen
    117 Mesaj
    TeamHondaTurkey Kurucusu olarak benide eklerseniz ne mutlu bana
    Aracım 98 HB VTEC
    |
    |
  • Honda Uzmanı
    9570 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: approachfani

Teşekür ederim. Evet Cr-v araç, adı bende kalsın servisin, lpg takarsam servise almak için deponun boş olduğunu check edeceğiz, normalde almıyoruz, aaa bu araca takılır mı, yazık, sat yeni al boşver gül gibi binersin yeni arabaya v.s. dediler gayet ekşi ve aşagılayan yüz ifadeleri ile, , neyse, kavga konusunda yanlış anlama olmasın, fikir kavgası, şu yukarıdaki tavra çok bozuldum vebalı gibi, yıllardır ciddi ciddi bir araba parası akıtırken sorun yoktu ama. Aylık 1000 ytl benzin parasını onlar veriyorlar sanki,sürekli kozyatağı-beşiktaş-dolapdere-bağcılar arasında mekik dokuyorum, üşenmedim hesapladım, lpg ye ilk alındığında geçsem şu ana kadar tam 17.000 ytl daha az yakıt parası çıkacakmış cebimden, bir o kadarda servis parası var zaten, toplasan arabanın değerini geçiyor. Çok isterlerse onlar alıp bir tane kullansınlar benzinle. Sıralı sistemle istanbul trafiğinde şehir içi harcama 190'a indi.Neyse, yağı bujiyi değiştirmek sorun değil, hidrolikleri ve sibop ayarlarını yaptıracağım, deneyimli, sorun çıktıktan sonra değil, çıkmadan analayacak bir usta lazım, ataşehirde sağ rot kolunu böyle anlamışlardı. Arabanın bakımsız kalmasını istemiyorum kesinlikle. Ayrıca bir de parçalara ulaşabileceğim parçacı lazım.

öncelikle vtec motor lpg sewmez.Bu gerçeği kimse değiştiremez.Ben yerinde olsam aracımı bi civicle değişirdim ama senin kararına gelecek olursak
    anladığım kadarıyla istde oturuyorsun sen bana hangi servisle kavga ettiğini söylersen yardımcı olabilirim

teamhondaturkey.com hoşgeldin aramıza aracını gördüm çok güzel ayıp olacak belki de bir yerini beğenmedim o da ön panjur ama maşallah çok güzel aracın nazar değmesin
    |
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    Araç Dohc, vtec teknolojisi yok aracımda bildiğim kadarıyla. Yeni kasalarında var i-vtec teknolojisi.
    |
    |
  • Honda Uzmanı
    9570 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    doch vtec ve soch vtec bile war vtec heryerde desem yeri.

sen hala kavga ettiğin yeri söylemedin
    |
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj
    vTEC 'e LPG mı
    Aman haaa
    |
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    Yeni civic'ten alan oldumu hiç?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Ben aldım ama 17 Hazirandan sonra elime geçecek. Alınca tüm deneyimlerimi paylaşcam
    |
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    Hayırlı olsun. Sedan'mı, Hatchback'mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allforone -- 20 Mayıs 2006; 13:48:13 >
    |
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cemsultan

quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

ist tokat arası sanırım 700km civarı 650 kadar gittik tabi agresiflik de kullandık.Bana iyi gibi geldi

Bizim bir müşterimizde LS var düz vites. Bir depo ile şehir içi 600-650 km. , şehir dışı 800-850 km. gidebildiğini söyledi. Mümkün mü böyle birşey.

Eğer mümkünse ben uzun yolda çok sakin kullanırım, 90-100 arası yani. O zaman 900 km. sınırını zorlarım gibi geliyor bana. Ne dersin?

Yakıt konusunda bıraz boynum bukuk Sehır ıcınde 400bın yakıyor aracım ama devır 5500 Vtec actıfdır gıt rakıp devır modunda
    |
    |

• Honda Uzmanı
    9570 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    redline rulaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    Bende de LS var, 1 depoyla 850 km yaptığım oldu, gayet sakin kullandığım zamanlarda.
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Vtec konusunda emin misiniz? 99 Cr-v, servisim v-tec in yeni kasalarda olduğu bende böyle bir teknolojinin olmadığını söylemişti ?!? Sübap ayarı konusunda, aranızda yaptıran oldu mu? Oynatmak istemiyorum hiç...
    |
    |
  • Binbaşı
    1824 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: approachfani

Vtec konusunda emin misiniz? 99 Cr-v, servisim v-tec in yeni kasalarda olduğu bende böyle bir teknolojinin olmadığını söylemişti ?!? Sübap ayarı konusunda, aranızda yaptıran oldu mu? Oynatmak istemiyorum hiç...

Yanlış bilmiyorsam seninki de vtec. Yeni kasa 2004 yada 2005 olması lazım benim eniste'de var. Onlarda i-VTEC motor var. VTEC'le i-VTEC arasında ne fark var bilmiyorum ama.

Selamlar.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaşlar Honda'lar hakkında fazla bilgim yok.

Bir arkadaşa 1989 Model RX-7 bulduk

9.000YTL istiyorlar fakat 1300cc motor var, biraz düşük gibi

ABS, ASR Çelik Jant ve Klima mevcut?

Araç nasıldır?

Fiyat nasıl ve yeterince performans alabilir mi bu araçtan?

Kısaca tavsiye edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prozium -- 20 Mayıs 2006; 17:41:34 >
    |
    |
  • Honda Uzmanı
    9570 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: prozium

Arkadaşlar Honda'lar hakkında fazla bilgim yok.

Bir arkadaşa 1989 Model RX-7 bulduk

9.000YTL istiyorlar fakat 1300cc motor var, biraz düşük gibi

ABS, ASR Çelik Jant ve Klima mevcut?

Araç nasıldır?

mazdalar sewdiğim araçlar.rx-7de wankel dediğimiz silindirsiz motor var.Yani rotary teknolojisi.1.3 olup 200+hpye sahip(tam kaç olduğuna emin değilim ama 200den fazla) motora temiz bakılmışsa alınabilir ama benzini içer resmen.Motoru her usta yapamaz bozulduğunda çok uğraşırsınız
    |
    |

• Binbaşı
    1824 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: prozium

Yeterince performans verir tabi ama @jeandan'ın dediği gibi benzini içmekle kalmaz kafaya diker.

Ayrıca bence uzak durulması gereken bi araçtır. Mazda olduğu için değil, 89 model ve wankel olduğu için. Wankel alınacaksa daha yeni bi araç alınmalı bence . Ayrıca fiyatıda yüksek geldi bana.

Selamlar.
    |
    |
  • Yarbay
    11016 Mesaj
    ne güzel olmuş burası ya Honda cı Fancı sizi
    |
    |
  • Honda Uzmanı
    9570 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: infinite

hocam şeref werdin seni de alalım takıma
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

quote:

Orjinalden alıntı: infinite

hocam şeref werdin seni de alalım takıma

hondacılar neymıste haberimiz yoq mus
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.