Şimdi Ara

HONDA PCX 125 HAKKINDA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
6
Favori
38.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet sissy bar takılabilir. Yurtdışında var ...
  • Arkadaşlar fikir olması açısından yakıt tüketimimi paylaşıyorum.

HONDA PCX 125 HAKKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drrossi -- 18 Şubat 2013; 12:50:16 >
  • Konuyu yeniden canlandırayım.
    ben de bir pcx almak istiyorum ancak 2014 de neredeyse tamamen yenilendiği söyleniyor.

http://blog.motorcycle.com/2014/01/14/motorcycle-news/honda-pcx125150-receive-changes-2014/

Türkiye ye ne zaman gelecek fiyatı ne olur fikri olan var mı arkadaşlar?
    düzeltme : zaten başka bir konu varmış forumda ordan bakacağım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_63566727/mpage_10/f_/key_pcx//tm.htm#88061361

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgecc -- 16 Şubat 2014; 19:16:20 >

• Orijinalden alıntı: someone74

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleyci34 -- 10 Nisan 2015; 17:19:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Selam,

2 yıldır PCX kullanıyorum. Son 10 gündür kuyruk sokumundan belime ve daha yukarı çıkan ağrılar başladı. Motoru işe giderken günde yaklaşık 30 dakika kullanıyorum. Ağrının sebebini selenin sert olması ve kuyruk sokumunda her çukura girişte sert olarak çarptığım arka alçak bellik olarak düşündüm.

Aynı sorunla karşılaşan varsa sorunu nasıl çözdüyse paylalırsa sevinirim.
  • Merhaba Arkadaşlar...
    PCX imle bir kaza yaptım. Sizce ne kadar masrafı vardır?
    Videosunu çektim linki burada...
    https://www.youtube.com/watch?v=zpeY-xeVs_4&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: assslan

Merhaba Arkadaşlar...
    PCX imle bir kaza yaptım. Sizce ne kadar masrafı vardır?
    Videosunu çektim linki burada...
    https://www.youtube.com/watch?v=zpeY-xeVs_4&feature=youtu.be

Gecmis olsun, kaza nasil gerceklesti?

Parca fiyatlarini herhangi bir servise arayip sorabilirsin yardimci oluyorlar.

400 tl den asagi cikamazsin onu Soyleyeyim.
    Serviste yaptirirsan 100tl iscilik garanti alacaklar.
    Parca fiyatlarindan da geciriyor servisler.
    Mesela 2013 pcx sag ucgen grenaj serviste 110tl internette herhangi bir saticida 75tl.
    Tek gidon topuzuna 45 tl fiyat cekiyor Servisler, ebay dan falan 10 dolara cok guzel topuzlarin ciftini alabiliyorsunuz.

Far komple olarak cok pahali sadece cami degistirilebiliyordur insallah.

Son olarak tavsiyem elin yatkinsa parcalari temin et kendin tak Cok zor degil. Servis catir cutur ozensiz takiyor kendin ozenerek yaptigin icin daha saglam olacaktir.

Uygun yedek parca icin dokuyucu.com,
    Parcalarin sokulmesi ile ilgili bir ton bilgi mevcut internette.

• Üstadım ıslak zeminde kaydım. Daha sonra motoru kaldırırken yanlışlıkla gaza dokundum ve motor tekrar çalışıp (idling stop aktifti ) elimden kaçtı ve duvara çarptı. Birinci kazayı hadi anladım da ikinci kaza son derece sinir bozucuydu. Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum.
  • assslan A kullanıcısına yanıt
    Bende acaba nasil gerceklestide iki taraf hasat oldu diye dusunuyordum Simdi acikliga kavustu.
    Cok sinir bozucu bir durum. Kullanim klavuzunda selede agirlik algilanmadigi zaman idling calismaz diye bir ibare vardi ama bizim pcx ler icin gecerli degil sanirim.

Servisi arayip fiyat alabildiniz mi?

• geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm, neyseki hafif atlatmışsın canın sağolsun. Bendede ufak bi kaza olmuştu, yola geri geri çıkan jip'e salak gibi durup yol verdim, o beni hiç görmemiş meğer geri geri gelip kıç attı bana olduğum yerde şaha kalkıp sola doğru düştüm, yokuşta olduğu için motor 2-3 metre sürüklendi, grenajdaki çizikleri rotuş ile hallettim. Ön çatalda (mesnet) 3-5 derecelik eğim oldu yolda giderken ellerimi bırakınca motor sağa doğru dalıyor, kazadan önce dümdüz gidiyordu. Mesneti değiştirmedim öyle biniyorum, bakalım..
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sağolun. Redboxer82 üstadım size de geçmiş olsun.
    Motoru yaptırmadım. Hemen yaptırmamaya karar verdim. Bu şekilde bineceğim biraz. Bir ara bakıma verdiğimde yaptırırım artık.
  • arkadaşlar selam bi sorum olacak, aküm zayifladı beni yolda bırakıyor hep, değiştireceğim sizce orjinalini mi alayım yoksa başka marka alsamda olur mu bosh ve vlm var orjinali yuasun 260 lira bosh 190 vlm 100
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavraz

arkadaşlar selam bi sorum olacak, aküm zayifladı beni yolda bırakıyor hep, değiştireceğim sizce orjinalini mi alayım yoksa başka marka alsamda olur mu bosh ve vlm var orjinali yuasun 260 lira bosh 190 vlm 100

Bosch akü konusunda kalitelidir.Ama fiyatı ve performansı konusunda ataba tarzı markaları öneririm.
  • Bazı arkadaşlar honda pcx 125 fiyatının 5.800 6 bin TL falan yazmis ama bu fiyat güncel fiyat değil honda pcx 125 9 bin TL pcx 150 9800 tl. Bayi fiyatları bu fikri olan varmı?

• Dostum su anda 125 lik makinada su an 8500 kampanya var

• racert R kullanıcısına yanıt
    nerde var o kampanya
  • Tüm bayiler istanbuldaysan anese bak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.