Şimdi Ara

Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim... (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.909
Cevap
43
Favori
455.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Artan akaryakıt fiyatlarından işyeride yakın olunca yapmur yağmadıkça bi 50’lik alam da işe onla gidem dedim. A2 ehliyet olmayınca mecbur. Mondial 50znu turuncu motorunu aldım beğenerek. Daha ilk ayında akü bitti allahtan 10 güne akü geldi değiştirdiler. Bilenler bilir motorun ön şambası gövdeden dışarı tasarımlı. Lambanın boyun bölgesi koptu, kaynak yaptırdık. Ampulü 2 kere patladı kısa sürede. Ön frene bastıkça cart cart ses geliyor. Daha nisan çıkışlı 1400 km de motor bu.
    Baktım bu iş mondialle olmucak. Geçen hafta motor ehliyetine yazıldım. Motor ehliyeti kurs ücretleri fırlamış 1500’den 4000’e. Onu da ocak sonu alabilirmişim motoru. O
    Gelelim asıl sıkıntıya. Dedim honda Pcx alıcam. Nasıl bir motormuş, nasıl bir hint kumaşıymış ki yok çekiyor her yerde. Yetkili bayide bulmak imkansız. Hepsi aylar öncesinden rezerve edilmiş. Liste fiyatına bulmak aylar beklemedikçe mümkün değil. Sarı sitedede sıfırını en az 12-13 bin üstüne koymuşlar. Bakalım almak nasip olucak mı bize:/ gönlümde de gri, olmazsa siyahı var. Sanırım en çok tutan rengi beyaz ama beni cezbetmiyor, renkler zevkler meselesi. Ege bölgesinde belki böyle bir yokluk vardır. Diğer bölgeler nasıl bilemem. Gri yada siyahını satan yer bilen var mı😅 neyse ben daha yolun başındayım. önce bi ehliyeti alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 16 Aralık 2022; 21:11:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Bu kadar olur hocam. birebir aynı yollardan geçtim bende :) önce çin malı bir 50 cc. sonra bir takım sıkıntılar. ardından A2 kursu ve ehliyeti aldım. şimdide sıra pcx e geldi. bugün bir bayiye gittim yazıldım sıraya bakalım inşallah nisan ayı sonu gibi bir aksilik olmazsa benimde pcx im olacak. tek üzüldüğüm konu bordo rengi üretimden kalkmış. hasta olmuştum o renge. bakalım hele bir sıramız gelsinde. :)

• esevetnov kullanıcısına yanıt
    Ehliyeti aldım bende. Siz hangi bayiden alacaksınız listesinden mi verecekk. Artık 2023ler gelecek. Bende 2022’ler gelecek olsaydı lansman rengi koyu griyi isteyecektim artık Olursa bi mat mavisini alırım. Hayırlısı olsun
    Bu arada konu baya sönük üş en son 3 ay önce ben yazmışım siz yazana kadar://

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 12 Mart 2023; 2:0:41 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Yok bayi hala net birşey söylemedi. biz sizi yazdık ama siz yinede bir arayın bizi dediler. konu gerçektende sönük. renk olarak yeni renk olan nardo gri bende seçicem sanırım. videoda yeni renkler var.

Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim...100 OKTAN TVyoutube
    Geçtiğimiz yıl makyaj operasyonu geçiren PCX 125 bu yıl yeni renklere sahip oldu. Forza 250'de çok tutan gri renk bu yıl PCX 125'e de geldi. Onun dışında bir de mat mavi bir renk geldi. Bakalım bu iki renk bu yıl nasıl rekabet edecek. Sizce hangi renk? 2023 Honda PCX 125 fiyatı henüz belli değil ancak 2022 Honda PCX 125 fiyatı bu videonun yayınlandığı an itibarı ile 80.800TL 2023 Honda PCX 125 satış tarihi de henüz belli olmayanlar arasında. Ana bir değişiklik olmadığı için ülkeye giren yeni stoklarla beraber bu renklerin de gelmesini bekliyoruz. 2023 Honda PCX 125 Teknik özellikleri: Motor Tipi Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 4 supaplı, tek silindirli, SOHC esP+ Motor Hacmi 125 cc Şanzıman Tipi Otomatik Vites (CVT) Maksimum Güç 9,2 kW @ 8750 d/d Maksimum Tork 11.8 Nm @ 6500 d/d Ort. Yakıt Tüketimi 2,1 L / 100 KM Enjeksiyon Sistemi PGM-FI
    https://www.youtube.com/watch?v=tOmmrLnOxQQ&t=195s
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Bu videoyu çok izledim:) bende arada kaldım hangi renk olsun diye de mavi de karar kıldım artık. Şubeden aksesuar olarakta arka yaslanma şeysini ve oturdupum yerin arasındaki çizilebilecek yerler için pedler alırım

• Asla ve asla bayilere düşmüyor. Aktif olarak pulsar ns200 kullanıyorum ve scootere geçmeyi düşünüyorum ancak fırsatcılara 10-15bin tl kazandırma gibi bi niyetim yok. nolcak bilmiyoruz...

• merhabalar bende bu motordan almak istiyorum ama bayilerden bulmak imkansız arada ki bayi yiyicileri var normal fiyattan 10-15 bin fazla vermemiz gerekiyor almak için benim aklıma takılan bişey var;

benim amacım 2 sene binmek sonra satıp araba almak o yüzden en günceli ve sıfır arıyorum. Sahibindenden motoru almak istersek 2022 satıyorlar bu ay itibariyle bayilere artık 2023 gelmeye başladı bu arada ki yiyicilere para kazandırıp 2023 almak mı mantıklı? yoksa sahibindenden 2022 almak mı mantıklı ileri de satarken bu 2022, 2023 değil diye daha aza satılma durumu olur mu pazarını düşürür mü bu durum. biraz daha bekleyip 2023 mü almalıyız biraz daha fazla fiyat vererek…

yorumlarınız çok değerli benim için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pw.Onur -- 17 Mart 2023; 15:45:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba. 2023 0 Honda PCX aldım. Şuan 4500 km'de. Motoru ilk çalıştırdıktan sonra belli anlarda gaz verirken motor yaklaşık 1 sn geç tepki veriyor. Daha sonra düzeliyor. Hep motor yeni çalıştığında oluyor. Fakat en az 3-4 saat sonra çalıştırınca oluyor. Bunun sebebini bilen var mı acaba.

• KATO_doa K kullanıcısına yanıt
    O benim PCX’te de var.Motor ısındığı zaman geçiyor.Çok dert etmiyorum

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.