Şimdi Ara

Honda'dan indim, Terios'a bindim(FOTOGRAF EKLENDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
20.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toyotolara daha çok benzemiş dış tasarım olarak bencede gayet başarılı olmuş bu terioslar.
  • Dostum son tüketim verileri nelerdir, araçtan memnuniyetin devam ediyor mu?

Saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

dostum araç da fotoğraflar da muhteşem, jip sevmememe rağmen yazını da zevkle okudum

Bence fotograflar bir siteden falan alıntı.çünkü çok güzeller Katalog çekimi gibi olmuş Eğer orjinal fotograflarsa elinize sağlık

• Başlık sahibi acaba halen memnun mu aracından? Tavsiye eder mi?

Teşekkürler
  • Hayırlı olsun dostum..Keyfini çıkar milletin lafına kulaklarını tıka...Ben polo classic satıp Kalos sx almıştım..Şimdi onu satıp megane hb dci aldım...onu da satar baska bişi alırız...
    En doğrusu içindeyken mutlu olduğun araççç...
  • quote:

Bence fotograflar bir siteden falan alıntı.çünkü çok güzeller Katalog çekimi gibi olmuş Eğer orjinal fotograflarsa elinize sağlık

"Fotoğraflar alıntı" sözünüz hoş olmamış, beğenmeniz hoş olmuş. Fotoğraflar Mersin-Erdemli-Güzeloluk yaylasında tarafımca çekildi.www.sztoker.com adresinde de zaten yayınlanmakta.

Diğer arkadaşlar için:

Araçtan memnuniyetim hala devam ediyor, zevkle biniyorum. Önceki yazdıklarım dışında bir gelişme yok. Kışın çok soğuklarda yakıt tüketimi bir miktar daha artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedekolsun -- 5 Mart 2008; 4:55:46 >

• GÜZEL HORTLAMIŞŞŞŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLMVER

GÜZEL HORTLAMIŞŞŞŞ

cidden ya ben de tarihlere bakıyorum da dh den eski konu
  • bende görmedim atladım hemen hemde 2 kere hortlamış neyse yinede hayırlı olsun kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diferansiyeli kırarsın! -- 5 Mart 2008; 13:56:44 >
  • Forumun hala canlı olması çok güzel.
    Bence doğrusu da bu. Hortlamış ne demek. Uzun ölçekli memnuniyet paylaşılmış.
    Bu arada araç gerçekten çok güzel ve albenisi var.
    Bu kadar güzel bir araç bilgilendirmesi harika.
    darısı diğer forumlara.
    Forumu açan arkadaşa teşekkürler...
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun;çok tatlı bir araç!Beğenerek izliyoruz yollarda falan artmaya başladıkça!
  • Veee ark.lar!!En sonunda Daihatsu Tr; oldukça önemli bir işle karşınızda: LPG desteğiyle Yeni Terios Eco ! Güç kaybı yok! Orjinalliği bozmak yok! Uyumsuzluklarla boğuşmak yok! Garanti;yine bildiğiniz Daihatsu garantisi: 3Yıl/100000 km. garanti!

Honda'dan indim, Terios'a bindim(FOTOGRAF EKLENDİ)

Ayrıntılı bilgiler tüm Daihatsu bayiilerinde !
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayhan1095

Forumun hala canlı olması çok güzel.
    Bence doğrusu da bu. Hortlamış ne demek. Uzun ölçekli memnuniyet paylaşılmış.
    Bu arada araç gerçekten çok güzel ve albenisi var.
    Bu kadar güzel bir araç bilgilendirmesi harika.
    darısı diğer forumlara.
    Forumu açan arkadaşa teşekkürler...

Bu arada dingil açıklığı 2600 mm tam da corolla nınki kadar neden acaba? ayni platformu kullanıyor olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldsalt -- 17 Nisan 2008; 10:45:23 >

• hayırlı olsun ardan 1 _2 sene geçmis ama
  • bazi arkadaslar konu hortlamis diyebilir, ancak yeni konu acmaktansa, eski de olsa baslamis konuya yazmayi tercih ettigim icin buraya yaziyorum.

yedekolsun aracindan memnun musun, son hiz kac km yapabiliyor ve gercekten dedikleri gibi 100 km'nin uzerinde iceriye cok ses aliyor mu?
  • arkadaşlar çarşamba günü ben de teriosuma kavuştum. almam da burda vee diğer forumlarda okuduğum yorumlar çok faydalı oldu. olumlu ya da olumsuz yorumlarını yazan herkese teşekkür ediyorum. aracı almamda en büyük etken baküde araç işi yapan bir arkadaşım oldu. burdan oraya teriosun kamyonetlerini ihraç ediyor. özellikle mekaniğinden hiç korkma. sana çok uzun bir süre sorun çıkartmayacak bir araç dedi. biz burda kamyonetlerinden çok memnunuz nerdeyse sorunsuz araçlar dedi. ve özellikle otomatik tavsiye etti. pazartesi günü ödemeyi yaptım vekaleti verdim ki akşama doğruydu. aracı perşembe teslim ederiz dediler çarşamba günü saat 12 de aracı teslim ettiler. çekmeköy daihatsuya burdan teşekkür ediyorum . çok ilgili ve nazikler.
    araçla ilgili ilk izlenimlerim. araç söylendiği gibi 100 ü geçince ses uğultu vs yapmıyor. bugün tem de 150 ye kadar çıktım. sürüş gayet konforlu idi. ekstra bir ses yoktu. bugüne kadar sahibi olduğum araçlardan ( lada, 85 pajero, reno flash, opel astra , ve en son fiesta ) daha rahatsız değil yani bir fark göremedim. uzun yolda benim hissetmediğim titreşimler ne kadar yorar onu bilmiyorum. ilk uzun yol deneyimimden sonra anlatırım onuda inşallah. aracı yüksek süratte virajda denemedim. aslada düşünmeyeceğim. neticede ben altı yüksek bir araç tercih ettim. yedigöllere giderken altını çakmayacağım bir araç yüksek hızla viraja girebilen bir araç tan daha öncelikli benim için. test sürüşünde çekmeköy daihatsunun yanındaki mıcır yarı bataklık alanda ilk off road sürüşümü yapmıştım. oldukça dik bir mıcır rampayı düzz yolda gider gibi çıktı. bence gayat başarılı. otomatik vites son derece keyifli. bir elin boş kalması muazzam bişey. aracı kullandıktan sonra neden bazı forumlarda otomatik mi manuelmi tartışmalarına geriye dönük şaşırdım. çünkü aracım otomatik ama manuel vitesli bir araçta olan herşey var. sadece 1. vites mesela L düğmesi. 2 nolu düğme 1.2. vites. over drive düğmesine bastığınızda araç 3 vitese düşüyor. daha ne olsun...tabii detaylarını bilemem. bütün bunlara rağmen bir dezavantajmıdır o konuda çok iddialı şeyler söylemem. aracı zaten hard off roadkoşullarında kullanmayı düşünmüyorum. dediğim gibi beni yedigöllere götürsün, bolu dağlarına çıkarsın yeter.bi de ataşehir kentplusa giderken altını çakmıyım..benim için araç jiptir. ilerde gene yazarım. sevgiler...

• @cheg

Hayırlı olsun güle güle kullan
  • Eskiden ne kadar objektif ve güzel bir anlatım yapıyorlarmış
  • harman kardon teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.