Şimdi Ara

HONDA CRX YADA ALTERNATİF SPOR ARAÇ GÖRÜŞLERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
9.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar kardeşim için uygun fiyata güzel bir spor araba almak istiyorum kendisi spor istiyor gerçi.hem fiyat hemde görünüş olarak hoş bir araba honda crx düşünüyorum.sorum şudur kullanan arkadaşlar varmıdır veya nasıl bir araçtır hiç bir bilgim yok birde alternatif uygun fiyata küçük spor araç ne önerirsiniz.yanıtlarsanız sevinirim

aracın resmi

• Fiyat aralığı nedir?
  • valla ayırmak istediğim 4000 ile 7000 TL arası o fiyatlara crx buldum çok fazla araştırmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis -- 19 Şubat 2009; 15:07:26 >
  • O fiyata daha iyisi bulunmaz zaten.Çok seri bir araçtır.Ayrıca Crx efsane bir kasadır.Günümüz şartlarında her ne kadar iyi bakılmış sayısı çok az olsada, üzerine yapılacak biraz masrafla ışıklarda yanında araba görmek zordur..Drag yarışlarında en çok kullanılan araçlardan biridir.Güçlü motor, hafif kasa ve görüntü itibari ile tam bir spor arabadır..

Yalnız ülkemizde bu tür araçlar ne kadar ilgi görsede elinde olanlar tarafından çok iyi bakılmıyor.Bakımlı olanları zaten 10-14 bine kadar çıkabiliyor.7 bine alacağınız araç büyük ihtimalle artık dil çıkarmış olacak.Üzerine biraz masraf isteyebilir..Ama gerekli müdaheleler yapıldığında çok memnun eder..

Ama yinede benim tavsiyem mümkün olduğu çerçevede biraz daha ekleyip 92-93-94 kasa Civic Si modeline yönelmeniz.Fabrika çıkışı 130 hp Doch Vtec motoruyla yine en çok tercih edilen araçlar.Piyasada biraz daha derli toplusunu bulmak Crx modeline göre daha kolay..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.