Şimdi Ara

HONDA CRV - 2007 üstü BMW X5,AUDİ Q7 vs..(2.el ) LÜKS SUV lara KARŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Honda CRV nin 147.000 tl ye ulaşan fiyatı karşısında 2. el lüks SUVları haklı olarak öne çıkardı,bu tür az yakan çok pahalı 1.6 ltr dizel jipleri daha çok göreceğiz ve az sıfırlı rakamlar önemini yitirecek.EVEET şimdi sıfır km Honda CRV mi yoksa 2. el 100.000 i devirmiş tercihen 2007 ve üstü lüks SUV lar mı? PREMİUM CEVAPLARINIZI SABIRSIZLIKLA bekliyoruz..

Not:Resimler temsilidir.
     HONDA CRV - 2007 üstü BMW X5,AUDİ Q7 vs..(2.el ) LÜKS SUV lara KARŞI HONDA CRV - 2007 üstü BMW X5,AUDİ Q7 vs..(2.el ) LÜKS SUV lara KARŞI HONDA CRV - 2007 üstü BMW X5,AUDİ Q7 vs..(2.el ) LÜKS SUV lara KARŞI HONDA CRV - 2007 üstü BMW X5,AUDİ Q7 vs..(2.el ) LÜKS SUV lara KARŞI
     HONDA CRV - 2007 üstü BMW X5,AUDİ Q7 vs..(2.el ) LÜKS SUV lara KARŞI HONDA CRV - 2007 üstü BMW X5,AUDİ Q7 vs..(2.el ) LÜKS SUV lara KARŞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 13 Temmuz 2015; 22:34:01 >

• 140 Crv'te verene kadar 150 civarına 2012 ve üstü gayet de dolu ve temiz X3 alınabilir.
    2.0Lt Dizel ZF ve Bmw nere, Crv nere?

X5 ile Crv'nin ne alakası var, arada bir galaksi farkı var, x5 dediğiniz arabada 3.0 Lt den aşağı motor yok.(güncel kasasan bahsetmiyorum, fiyatı gereği tasnif dışı )
    Crv ancak X3 ile karşılaştırılabilir, onda da sonu hüsran olur her bakımından.
    Alanlara sözüm yok ancak, Crv yükseltilmiş, bir kaç donanım eklenmiş bir Civic.
    6 Yıl Garanti düşük Mtv, ikinci el falan denilerek falan alınabilir ancak X3 tırnağı olamaz.

9ZF yeni bir algı oluştursa da, yeni kullanılmaya başlayan bir şanzıman değil, 8ZF daha stabil ve sorunsuz bir şanzıman, araştırılırsa 9ZF nin daha ucuz yollu araçlar için üretildiği de ortada zaten, dobloya bile takılan bir şanzımandan bahsediyoruz, ayrıca sorun söylentileri çoktan aldı başını gitti. Gerçi 6 yıl garanti mevcut ancak, şanzımanlar denk değil bence.

Servis bakımlı temiz, 50 Bin Km civarı bir X3 'ün sıfırdan pek de farkı olmayacaktır.
  • 50000 i devirmiş 3-4 yaş dersen düşünülür, ama 100000 km yi devirmiş ve 7-8 yaşında araç

Benim gö...., eee, gözüm yemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

50000 i devirmiş 3-4 yaş dersen düşünülür, ama 100000 km yi devirmiş ve 7-8 yaşında araç

Tavsiye edebileceğiniz 150.000 - 160.000 civarı böyle bir araç varmı?
  • Premium araç teknolojilerinin sıfır bir çok araçta bulunmadığını göze alırsak kesinlikle 2007 üstü bir Premium SUV almak tercihim olurdu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

quote:

50000 i devirmiş 3-4 yaş dersen düşünülür, ama 100000 km yi devirmiş ve 7-8 yaşında araç

Tavsiye edebileceğiniz 150.000 - 160.000 civarı böyle bir araç varmı?

Yok

3-4 yaş 50-100 bin km arası premiuma bakacaksan en az 250 yi gözden çıkaracaksın, yok 150-160 bin km cıvarında olsun dersennya klas değiştireceksin, ya yaş aralığı veya gidip daha mütevazi bir suv alacaksın sıfır km

• Bende yeni cr-v ye o kadar para vermem

• 147000lik olaninin yerine 110000 lik duz vites crv veya 125000 lik olani tercih ederim. Eski arac cok sevmiyorum. Kaldi ki 80000 e focus, Corolla, jetta gibi c sinif arac almaktansa bmw mercedes alin denilecek o zamanda. Bunun sonu yok.

• 100 bini devirmiş, 8 yaşındaki araca 150 bin lira vermek bence büyük risk. olası bir sorunda adamın içine fena oturur.
  • O aralıkta az km yapmış premium suv zor bulunur. İnsan o kadar para verip +100bin km yapmış araca binmek istemeyebilir.
  • 140 Crv'te verene kadar 150 civarına 2012 ve üstü gayet de dolu ve temiz X3 alınabilir.

X5 ile Crv'nin ne alakası var, arada bir galaksi farkı var, x5 dediğiniz arabada 3.0 Lt den aşağı motor yok.(güncel kasasan bahsetmiyorum, fiyatı gereği tasnif dışı )
    6 Yıl Garanti düşük Mtv, ikinci el falan denilerek falan alınabilir ancak X3 tırnağı olamaz.

9ZF yeni bir algı oluştursa da, yeni kullanılmaya başlayan bir şanzıman değil, 8ZF daha stabil ve sorunsuz bir şanzıman, araştırılırsa 9ZF nin daha ucuz yollu araçlar için üretildiği de ortada zaten, dobloya bile takılan bir şanzımandan bahsediyoruz, ayrıca sorun söylentileri çoktan aldı başını gitti. Gerçi 6 yıl garanti mevcut ancak, şanzımanlar denk değil bence.

Servis bakımlı temiz, 50 Bin Km civarı bir X3 'ün sıfırdan pek de farkı olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 14 Temmuz 2015; 0:31:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

140 Crv'te verene kadar 150 civarına 2012 ve üstü gayet de dolu ve temiz X3 alınabilir.

Aga iyi güzel demişsin de nerede o servis bakımlı 50000 km de dolu 150000 tl ye dizel x3...neredeeee

Sahibinden, kosifler, borusan premium vs derken 6 ay boyunca fellik fellik 520d ve x3 baktım dediğin kriterlerde

Ama inanki bi halt çıkmadı, çıkanların ise ezik olduğu fotoğraftan bile belliydi

en sonunda çocuk olup ibre x3 den yana kayınca 520 leri eledik, safi x3 baktık ama yine yok yok yok, o sırada subaru girince pzar ya Allah dedik daldık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

140 Crv'te verene kadar 150 civarına 2012 ve üstü gayet de dolu ve temiz X3 alınabilir.

Aga iyi güzel demişsin de nerede o servis bakımlı 50000 km de dolu 150000 tl ye dizel x3...neredeeee

Sahibinden, kosifler, borusan premium vs derken 6 ay boyunca fellik fellik 520d ve x3 baktım dediğin kriterlerde

Ama inanki bi halt çıkmadı, çıkanların ise ezik olduğu fotoğraftan bile belliydi

en sonunda çocuk olup ibre x3 den yana kayınca 520 leri eledik, safi x3 baktık ama yine yok yok yok, o sırada subaru girince pzar ya Allah dedik daldık

X3 Var kardeş, araştırmaya devam 150-160 Arası kesinlikle X3 bulursun iddia ediyorum.
    Sen milletin yazdığı fiyatlara bakma, ikinci elde 160 yazan adam yeri gelir 145'e kadar düşer düşmek zorunda kalır.
    Bu ayarda araba aldım sattım oradaki fiyatlar hiç bir zaman gerçeği yansıtmaz 10-15 esneme payı hep vardır.

• daha önce de konu açtı sanırım bu kardeş orada da söyledik.taş gibi kuga alinabiliyorken crv ye fazladan 40 bin bayilmak intihar olur.
  • Neden CRV - X3 değilde X5 derseniz : CRV F/P yüzünden X5 gibi araçlarla kıyaslandı,CRV nin fiyatı o kadar yüksek ki rakibi olabilecek X3 ün 2. el fiyatı 2-3 yıl içinde CRVnin aşağısında kalabilir ihtimali var (hatta şimdiden arkadaşlar düşürmüş sağolsunlar bkz.yukarı:)),haliyle X3 kesinlikle daha avantajlı olacaktır.Bu türlü kıyaslama ile durum daha karmaşık hale getirildi.Kesinlikle zor bir prblem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 17 Temmuz 2015; 11:32:53 >

• Millet artık abarttı bu işi... Markaya bakıyorsun orta sınıf, malzeme kalitesine bakıyorsun orta sınıf ama nasıl oluyorsa bu markaların bile fiyatları neredeyse premium olarak lanse edilen Mercedes, BMW, Volvo, Audi gibi araçların sıfır fiyatına yaklaşmış durumda. Gidip ne Honda'ya ne de Fiat'ın Fremont gibi modellerine bu paraları vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Neden CRV - X3 değilde X5 derseniz : CRV F/P yüzünden X5 gibi araçlarla kıyaslandı,CRV nin fiyatı o kadar yüksek ki rakibi olabilecek X3 ün 2. el fiyatı 2-3 yıl içinde CRVnin aşağısında kalabilir ihtimali var (hatta şimdiden arkadaşlar düşürmüş sağolsunlar bkz.yukarı:)),haliyle X3 kesinlikle daha avantajlı olacaktır.Bu türlü kıyaslama ile durum daha karmaşık hale getirildi.Kesinlikle zor bir prblem.

Düşürmek için çok da uğraşmadım aslını isterseniz, hiç aramadan direk bir örnek verelim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-2011-borusan-boyasiz-bmw-x3-2.0d-xdrive-plusp.cam-tavan-plusyeni-tip-plusful-221866711/detay

• Bence 2008-2009 premium alınır 100-150 arası zaten bu araçlar çok saglam araçlar servis bakımları aksatılmadan yapıldıktan sonra 750 bini bile devire bilen araçlar ölü baksan 300 ü devirecek araçlar şahsen ben bu durumda malum siteden 2008-2009 ğremium jiplere bakardım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.