Şimdi Ara

honda cr-v 1.6 i-dtec (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.762
Cevap
31
Favori
166.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    dostum bak şimdi evet kurları tl ye çevirince fiyatları aynı oluyo ama almanyada euro ile maaş alıyo adamlar.misal alman bir öğretmen 2 bin euro maaş alıyo türk bir öğretmen 2 bin lira alıyo.sonuçta alman bir öğretmen 1 yıllık maaşıyla golfe binebilirken türk bir öğretmen nerdeyse 4 senelik maaşını vermek zorunda.yani buna şu mantıkla bakmakla lazım golf almanda 17 bin tane ALMAN parasına satılıyo türkiyede ise 40 bin tane TÜRK parasına satılıyo.kısacası onların 2 katı pahalıya alıyoruz araçları
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

dostum bak şimdi evet kurları tl ye çevirince fiyatları aynı oluyo ama almanyada euro ile maaş alıyo adamlar.misal alman bir öğretmen 2 bin euro maaş alıyo türk bir öğretmen 2 bin lira alıyo.sonuçta alman bir öğretmen 1 yıllık maaşıyla golfe binebilirken türk bir öğretmen nerdeyse 4 senelik maaşını vermek zorunda.yani buna şu mantıkla bakmakla lazım golf almanda 17 bin tane ALMAN parasına satılıyo türkiyede ise 40 bin tane TÜRK parasına satılıyo.kısacası onların 2 katı pahalıya alıyoruz araçları

Kardes bu dediğinde haklısın ama mesele bu değil , veya söyle izah edeyim . Crv almayada 27 alman parasına satıyor şu an, bizde 75Türk parasına satılacak . Yani sizin bakış açınıza göre 2 3 kat fazla vermiş oluyoruz ama yine de 75 bine denk geliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

babacım distribitörün yıllardan beri uyguladığı satış politikası bu.az satmaktan şikayetçi olsalardı ucuzlatırlardı crv dediğin araba kaç senedir piyasada.mesela mazdaya bak onlarda ayda 3-5 tane araba satıyo ama hala fiyatları en tepede.satış politikaları bu adamların ne diyebilirsinki.honda türkiye o berba tasarımlı orta çağdan kalma civice bile 50-60 bin lira istiyo crv ye 75 isteyecek öylemi ayrıca golfün astranın focusun falan avrupa fiyatlarına bi bak bakayım türkiyedekiyle ne kadar uçurum var arada.türkiyeyle diğer ülkeleri kıyaslamayın adı üzerinde burası türkiye fiyatları açıklandığında burdayım 100 binden aşağı olsun sana bi crv hediye edicem

Benim arabanın da yarısını ödermisiniz:)
    İstanbuldaki bi çok bayiyi aradım.hepsi modele göre 80-90 arası değişecek diyor. Executive içinde 87000 öngörüyorlar. Hatta sipariş bile almaya başlamışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Honda UK sitesinde Küçük bi araştırma yaptım
    Şu an Türkiye de Satılmakta olan Honda civic hb i-dtec ile Türkiye Gelmesi ni beklediğim en full modeli 1.6 i-dtec sr modeli arasında civic hb fiyatının üzerinden %25 lik bir fark var
    yani bana göre civic hb sport'un %25 fazlası bi fiyat olacak buda yaklaşık 80 - 85 arası bir fiyat olacağını gösteriyor
  • Ayrıca bence Executive diyede bi modeli olmayacak çünkü yurt dışındada yok öyle bişey en full ü sr olacak...
    Anahtarsız giriş olmayacak
    bunlar hep yurt dışındaki site incelenerek varılan kanılardır...
  • Honda C-RV 1.6 I-DTEC Fiyatları (2013)

Bir SUV arayanlar hitap için tasarlanmış ama en az işletme maliyetleri tutmak için istekli

Yayınlandı 19 Ağustos 2013 Personel
    Yeni İngiliz fiyatları Honda C-RV 1.6 i-DTEC SUV giriş seviyesi modeli için £ 22.800 başlayacak inşa.
    Honda C-RV 1.6 i-DTEC sonra, bir 2WD model olarak kullanılabilir ve bir SUV arayanlar hitap için tasarlanmıştır ama sıfır araçlarda yıl birinde ÖTV, en az işletme maliyetleri tutmak için istekli TL güvenilirliği ile başı 30 yıllık ve 62.8 mpg vaadi, bir çekici paket yapar.

Honda C-RV 1.6 I-DTEC Motor
    C-RV 1.6 i-DTEC maksimum tork (300 Nm) 2.000 rpm mevcut ile 4.000 devirde 120PS geliştiren bir 1597cc dizel motor, tarafından desteklenmektedir. Bu altı-ileri manuel şanzıman ve iki tekerlekten çekiş ile kullanılabilir.

Honda ulaşılabilir ise Bir depoyla 800 km civarında bir dizi verecek olan, dikkat çekici olacağını, resmi kombine çevrim üzerinde 62.8 mpg iddia etmektedir. CO2 emisyonu CR-V 1.6 i-DTEC sadece £ 0 yol ilk yıl için vergi ve sonra £ 30 yıllık yol vergisi gibi düşük nitelendirir anlamına gelir 119 g / km olarak kaydedilir.

Honda C-RV 1.6 I-DTEC Aralığı
    'S', 'SE' ve 'SR' - C-RV 1.6 i-DTEC donanım seviyesi ile kullanılabilir.

Honda C-RV 1.6 I-DTEC 'S'

Honda C-RV 1.6 i-DTEC özellikleri DAB Radyo, çift bölgeli klima kontrol klima, seyir kontrolü, elektrikli ayarlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar, USB bağlantısı, direksiyon uzaktan ses kontrolleri, 5-inç Akıllı Çoklu Bilgi Ekranı (i-MID) , 17 "alaşım jantlar. ABS (Anti-Lock Fren Sistemi), sürücü koltuğu güç kereste destek ve Araç Denge Asist (VSA) standart.

İsteğe bağlı T Sınıf S özellikleri de mevcuttur ve ek bir 765 £ için SD Navigasyon sistemi ve Bluetooth Hands Free Telefon (HFT) ekler.
    Honda C-RV 1.6 I-DTEC 'SE'

'SE' kazanç ön ve arka park sensörleri, arka görüş kamerası, Bluetooth Hands Free Telefon (HFT), ultrasonik sensörü, deri direksiyon simidi, deri vites, yağmur algılama otomatik silecekler, akşam algılama otomatik ışık ve loş oto ile CAT 1 alarm dikiz aynası. Bu 765 £ için ücretsiz telefon (HFT) isteğe bağlı T Sınıf paketi altında SD Navigasyon sistemi ve Bluetooth Hands ekleyebilirsiniz.

Honda C-RV 1.6 I-DTEC 'SR'

Aralığında 'SR modelinin üst Alcantara / deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar, subwoofer ile birinci sınıf ses, boyalı tavan rayları, gizlilik cam, otomatik tesviye ile Bi-Xenon HID farlar, aktif viraj farları, Uzun Far Destek Sistemi (HSS) ekler , far yıkama, ön sis farları, sürücü ve yolcu koltuğu güç kereste desteği ve 18 "alaşım jantlar.

Honda C-RV 1.6 I-DTEC Fiyatları
    Petrol Modeller CO2 (g / km) Kombine MPG OTR VED Vergi Band
    CR-V 1.6 i-DTEC S 119 62.8 22.800 £ C
    CR-V 1.6 i-DTEC ST 119 62.8 23.565 £ C
    CR-V 1.6 i-DTEC GD 119 62.8 24.660 £ C
    CR-V 1.6 i-DTEC SE-T 119 62.8 25.425 £ C
    CR-V 1.6 i-DTEC SR 124 60.1 26.880 £ D
    Honda C-RV 1.6 I-DTEC Şirket Araç Kullanıcılar
    Cari vergi yıl 2013/14, CR-V 1.6 S ve SE sınıflarda 2014/15 ', son derece vergi verimli araç için yapım vergi yılı içinde yüzde 1 artarak, yüzde 18 başlayarak P11D vergi oranları yararlanacaktır.

Honda C-RV 1.6 I-DTEC Durumu

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatauf

Honda C-RV 1.6 I-DTEC Fiyatları (2013)

Bir SUV arayanlar hitap için tasarlanmış ama en az işletme maliyetleri tutmak için istekli

Yeni İngiliz fiyatları Honda C-RV 1.6 i-DTEC SUV giriş seviyesi modeli için £ 22.800 başlayacak inşa.
    Honda C-RV 1.6 i-DTEC sonra, bir 2WD model olarak kullanılabilir ve bir SUV arayanlar hitap için tasarlanmıştır ama sıfır araçlarda yıl birinde ÖTV, en az işletme maliyetleri tutmak için istekli TL güvenilirliği ile başı 30 yıllık ve 62.8 mpg vaadi, bir çekici paket yapar.

C-RV 1.6 i-DTEC maksimum tork (300 Nm) 2.000 rpm mevcut ile 4.000 devirde 120PS geliştiren bir 1597cc dizel motor, tarafından desteklenmektedir. Bu altı-ileri manuel şanzıman ve iki tekerlekten çekiş ile kullanılabilir.

Honda ulaşılabilir ise Bir depoyla 800 km civarında bir dizi verecek olan, dikkat çekici olacağını, resmi kombine çevrim üzerinde 62.8 mpg iddia etmektedir. CO2 emisyonu CR-V 1.6 i-DTEC sadece £ 0 yol ilk yıl için vergi ve sonra £ 30 yıllık yol vergisi gibi düşük nitelendirir anlamına gelir 119 g / km olarak kaydedilir.

Honda C-RV 1.6 i-DTEC özellikleri DAB Radyo, çift bölgeli klima kontrol klima, seyir kontrolü, elektrikli ayarlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar, USB bağlantısı, direksiyon uzaktan ses kontrolleri, 5-inç Akıllı Çoklu Bilgi Ekranı (i-MID) , 17 "alaşım jantlar. ABS (Anti-Lock Fren Sistemi), sürücü koltuğu güç kereste destek ve Araç Denge Asist (VSA) standart.

İsteğe bağlı T Sınıf S özellikleri de mevcuttur ve ek bir 765 £ için SD Navigasyon sistemi ve Bluetooth Hands Free Telefon (HFT) ekler.

'SE' kazanç ön ve arka park sensörleri, arka görüş kamerası, Bluetooth Hands Free Telefon (HFT), ultrasonik sensörü, deri direksiyon simidi, deri vites, yağmur algılama otomatik silecekler, akşam algılama otomatik ışık ve loş oto ile CAT 1 alarm dikiz aynası. Bu 765 £ için ücretsiz telefon (HFT) isteğe bağlı T Sınıf paketi altında SD Navigasyon sistemi ve Bluetooth Hands ekleyebilirsiniz.

Aralığında 'SR modelinin üst Alcantara / deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar, subwoofer ile birinci sınıf ses, boyalı tavan rayları, gizlilik cam, otomatik tesviye ile Bi-Xenon HID farlar, aktif viraj farları, Uzun Far Destek Sistemi (HSS) ekler , far yıkama, ön sis farları, sürücü ve yolcu koltuğu güç kereste desteği ve 18 "alaşım jantlar.

Cari vergi yıl 2013/14, CR-V 1.6 S ve SE sınıflarda 2014/15 ', son derece vergi verimli araç için yapım vergi yılı içinde yüzde 1 artarak, yüzde 18 başlayarak P11D vergi oranları yararlanacaktır.

Daha öncede yazmıştım 3modelle tr ye gelecek birisi lifestyle (en üst donanım)birisi comfort diğerini hatırlamıyorum.3 kasımda lansmanı var executivedeki anahtarsız giriş çalıştırma . cam tavan,elektrikli bagaj kapağı,yan marşpiyeler yok ,deri alcantra olacak yani yarı deri,bi zenon yok diye biliyorum ama var demişsin ingilteredeki sr versyonunda yoktu .bence bu haliyle yetersiz olur hele ki cam tavan olmazsa ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ererdur

quote:

Honda C-RV 1.6 I-DTEC Fiyatları (2013)

Daha öncede yazmıştım 3modelle tr ye gelecek birisi lifestyle (en üst donanım)birisi comfort diğerini hatırlamıyorum.3 kasımda lansmanı var executivedeki anahtarsız giriş çalıştırma . cam tavan,elektrikli bagaj kapağı,yan marşpiyeler yok ,deri alcantra olacak yani yarı deri,bi zenon yok diye biliyorum ama var demişsin ingilteredeki sr versyonunda yoktu .bence bu haliyle yetersiz olur hele ki cam tavan olmazsa ...

siz executive in gelmeyeceğini ingiltere de yapmamaları sebebiylemi söylüyorsunuz yoksa direk net bir bilginiz mi var.
    İngilterede tüm donanımlara 1.6 eklemişler ama executive a eklememişler. Ama diğer ülkelere gönderirken işler değişebiliyor.
    bayiye sorsanız biz executive gelecek biliyoruz diyorlar.
    Teşekkürler

• Bende ilk başta senin gibi düşündüm ama honda merkeze mail atınca tlf ile dönüp bu cevabı verdiler.İngiltere de ex modelde 1.6 dizel yok. tıpkı civic te cam tavanlı'da full olan modellerde 1.6 dizel olmadığı gibi civic teki o modelleride tr getirmiyor çünkü dizel olmayınca hb satışı olmaz ...daha öncede yazdım sırf bu donanım azlığı yüzünden araçtan soğudum.

• Arkadaşlar 1.6 i-dtec motorun tork eğrisini nette aradım ama bulamadım. Bilgisi olan varmı ?

Bugun bir bayinin engin bilgi ve tecrübeye sahip personeli bana bu motorun sürekli 300 Nm tork ürettiğinden bahsetti, ikna edemedim kendisini, kanıt olarak sunucamda tabi onada itibar etmeyebilir ama...
  • quote:

arkadaşlar
    Suzuki SX4 S Cross çıkmış nedersiniz...?
    honda 1.6 dizel yerine bu alınırmı ?

30 Eylül'de 51700 TL den başlayan fiyatlarla alternatif olabilir mi?
    http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/09/10/scrossun-satisi-30-eylulde-basliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serTTach

Arkadaşlar 1.6 i-dtec motorun tork eğrisini nette aradım ama bulamadım. Bilgisi olan varmı ?

Bugun bir bayinin engin bilgi ve tecrübeye sahip personeli bana bu motorun sürekli 300 Nm tork ürettiğinden bahsetti, ikna edemedim kendisini, kanıt olarak sunucamda tabi onada itibar etmeyebilir ama...

Sadece elektrikli araclar her hizda yani 0 km/h den itibaren ayni torque verirler. Sen onu ikna edecegine o seni ikna etsin. Ona sor nerde yaziyor bu bilgi yada torque grafigi :)
  • Satış elemanlardan çok fazla teknik detay beklemeyin derim. Onlar sizin duymak istediklerinizi söylemek ve satmaktan başka bişey düşünmüyorlar malesef. Ben daha aldığım bir ürünü benden daha detaylı bilen satışçı görmedim. Herşeyi almadan detaylı inceleyince satışçılar ile fiyat konuşmak kalıyor geriye :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barancir

Satış elemanlardan çok fazla teknik detay beklemeyin derim. Onlar sizin duymak istediklerinizi söylemek ve satmaktan başka bişey düşünmüyorlar malesef. Ben daha aldığım bir ürünü benden daha detaylı bilen satışçı görmedim. Herşeyi almadan detaylı inceleyince satışçılar ile fiyat konuşmak kalıyor geriye :)

kesinlikle katılıyorum
  • Adama o zaman neden buraya max torku 2000 devirde verir diye yazdınız dedim

bu motorun pistonları su kadar biliyomusunuz dedi

Haklısınız beyhude bir çaba benimki
  • Arkadaşlar uzun süreli crv bekleyişim maalesef passat ta sona erdi.Donanım yüzünden crv den koptum .Alacak arkadaşlara kazasız belasız sürüşler dilerim...

• ererdur E kullanıcısına yanıt
    passat hanisini aldımız acaba ?
    bende kararsızım ama dsg şanzıman tsi motor derken arabadan soğuttular danıştığım arkadaşlar sizin de araşırmalarınızdan ve bilgilerinizden faydalanır sam sevinirim
  • quote:

passat hanisini aldımız acaba ?
    bende kararsızım ama dsg şanzıman tsi motor derken arabadan soğuttular danıştığım arkadaşlar sizin de araşırmalarınızdan ve bilgilerinizden faydalanır sam sevinirim

Ben 6-7 yıl bineceğimden donanımlı ve sorunsuz bi araç istiyordum. passat highline dizel manuel aldım evet piyasaya göre daha pahalı ama yıllarca binebileceğim ve zorda kalırsam anında satabileceğim bi araç diye düşündüm.dsg riskine giremedim açıkçası .hiç şüphesiz crv ile farklı segmentler ama bir süre sonra ihtiyaca cevap passat ta daha baskın geldi.
    Sizin içinde en hayırlısı olur umarım....

• honda uyusun... kia atakta
    quote:

Kia Sportage 1.6L dizel otomatik güçlü donanım özellikleri ve 67.950 TL'den başlayan fiyatlarla yakında Türkiye'de

reklamları dönmeye başlamış....
    biri 95 mi dedi....
    diğeri 105 mi dedi....
    ya da öteki 115 mi dedi....

Kia 67.950 dedi. ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 25 Eylül 2013; 23:14:51 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.