Şimdi Ara

HONDA CIVIC ANAHTARINI OTOPARKÇIKLARA VEREN VARMI??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben sadece ani gaz, frenle park etmeye çalışanlara uyuz oluyorum. onun dışında arabaların anahtarlarını otoparkçıya vermek sorun değil...
  • o oto parkçıların arabama dokunmasıa bile kıl oluyorum, hani bazan atlayıp kapıyı falan açıyorlarya, o an bir silah olsa vuracam koli basilini
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

o oto parkçıların arabama dokunmasıa bile kıl oluyorum, hani bazan atlayıp kapıyı falan açıyorlarya, o an bir silah olsa vuracam koli basilini

abartmayın ya :) tamam para kolay kazanılmıyor ama adamcağız öyle kapıya atlamasa arkadaki patrondan zılgıtı yiyecek :)
    ben anahtarları veriyorum, farketmez 3 arabanınkini de veririm. yeter ki ispark ya da bilindik mekan otoparkçısı olsun.
    sağı solu çizildi diye de canımı sıkmıyorum, nasılsa çaresi var. ya da daha büyük sıkıntılarım olduğu için takmıyorumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 24 Mart 2008; 2:42:31 >

• Araba bir kültür, hatta yaşam tarzıdır, ben arabamı sadece otoparkçıya değil hiç kimseye vermiyorum, sadece periyodik bakımda serviste kullanabiliyorlar o da biliyorsunuız koltuğa ve direksiyona kılıf geçirip sonra biniyorlar, ondan.... öyle olmasa servisinide kendim yapmayı öğrenirim...
  • sağlam vale parking olan yerlere de verilir ya, adam saatine 12 lira alıyor, ona da bir şey düşünmüştür :)
  • genede arabanın başına bir şey geldiğinde , malesef elinden bir şey gelmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: stilll

kaskodan bir kuruş alamazsınız.
    anahtarı elinizle teslim ettiğinizden adam arabanızı kaçırsa hırsızlık olarak nitelendirilmez,aşırma olarak değerlendirilir.ve kasko para ödemez.

araç fuul + ful kaskolu olsa dahil alamazmıyız
  • Ya bu kadar dert etmeyin ne olcak ki cizilirse boyanir yamulursa duzeltilir neticede teneke yigini diilmi arabalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetbasturk

Ya bu kadar dert etmeyin ne olcak ki cizilirse boyanir yamulursa duzeltilir neticede teneke yigini diilmi arabalar

Öylede malda canın yongası bir yerde
  • SANIRIM OTO TAMİRCİSİSİN SEN?

quote:

Orjinalden alıntı: ahmetbasturk

Ya bu kadar dert etmeyin ne olcak ki cizilirse boyanir yamulursa duzeltilir neticede teneke yigini diilmi arabalar
  • otoparklar özel mülkiyet alanına girdiği için kasko oralara karışmıyor...ancak otoparkın kendi sınırları dahilinde geçerli bir sigortası varsa meydana gelen hasarları otoparkın sigortası öder...aksi halde kendi sigortamızdan bir hak iddia edemiyoruz.
  • demekki arabamızın başına otoparkta birşey gelirse, hiç ses etmeden arabayı alıp başka bir yere götürüp , sonra polis çağıracağız
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.