Şimdi Ara

HONDA CIVIC ALINIRMI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
4
Favori
28.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu foruma hiçbir şey sormayın hocam araba konusunda. Adam hayatında civice binmeden atmosferik şöyle böyle sorsan sen ne öneriyorsun diye dsg şanzımanı durmadan hasar veren golf önerir sana neden? tok kapı sesi var çünkü. Dinlemeyin hocam bunları düzgün kullanan birini bulun ona sorun bak yukarda kullanan birisi var ona özelden ulaşıp sorun her şeyi. Bir iki aya ben De civic almayı düşünüyorum çok güzel görünüşlü araba ve motoru turboya göre çok daha az bozuluyor. Zaten gidip 200 basacak biri değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100bin verecek olsam hemde benzinli bir araç için insifnia cosmo yada sport bakardım

• Ah ahh keşke devlet daha az vergi alsada o paraya bmw alabilsek dışarı o paraya bmw mercedes alınıyor

• 2012 model var bende sıfır aldım, hala kullanıyorum, siz dizelden bu araca geçerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

usta siz vwyi kotuluyorsaniz yakininizdaki en yüksek binaya çıkıp aşağa atlayin.

yeni 2017 Opel Astra sedan aldı yakınım önceki arabasi golf f1 sanzimandi şu an dediği kelime hata yaptım.

lütfen reno pejo Citroen deseniz anlarimda vwyi kotulemenize anlam veremem

Kardeşim sen de fransız araçlarını kötülüyorsun. Neye dayanarak?

Vw nin bi kaç yıl önce abd şirketleri tarafından yapılan araştırmalarda sağlamlık konusunda listenin en alt sıralarında yer aldığını okumuştum. otomotivle ilgili bi yayındı. Ama otohaber tarzı değil daha ziyade sektörel bi yayın gibi bişeydi.

Ayrıca malum sıkandal ve adamların zihniyeti ortada. Başka konularda da benzeri şeyler yapmadığını nerden bilebilirsin. Hem de dsg kobayı bi ülkede yaşıyorsun. Bazı açılardan araçları iyidir bazı açılardan tatmin ediyordur. Olmaz değil ama marka da ortada. Yine bu forumda depoda yağ bidonu ile geziyorum diyenler de okudum.

İnsan yapısıdır hepsinde hata olabilir ama bilerek yapmak ile üretim hatası arasında fark var farkedebilene...

• Kusura bakmayın ama aracı bir kere bile kullanmamış adamların, sadece kağıt üzerindeki verilere bakarak, kulaktan dolma bilgiler ile kafa karıştırmaya çalıştırması rahatsız edici. Elinde her hangi bir kanıtı olan paylaşsın bizde görelim, bilgilenelim.

Şuanki fiyatlar tam bir fiyasko, bu fiyatlarla her hangi bir sıfır araç almak pek mantıklı değil. Bence ikinci ele yönelmelisiniz ya da var olan aracınız ile yola devam etmelisiniz.

Civic in performansına gelicek olursak, yüksek performans beklemiyorsanız gayet yeterli. Yolda sizi asla yormayacak, sollamalar da sorun çıkarmayacak rahatlıkla 140-160 arasında sürebileceğiniz bir araç. İlla performanslı kullanıcam dersenizde sport şanzıman seçeneği var ve kesiciye girmenize olanak sağlıyor. Özellikle şunuda belirtmeliyimki 5000 devirden sonra atmosferik motorun o güzel sesini duyabiliyorsunuz. Tabi bir turbolu motor performansı beklemek yanlış olur, ama şehir için de kullanıma çok uygun bir araç oluğunu söyliyebilirim eko modu açıkken hem sessiz ve konforlu hemde 100 km de 6-8 litre yakıt kullanarak atmosferik bir araca göre ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Tabi gaza yüklenirsenizde 11-16 litre arasınıda görmeniz mümkün. (SPOR modda sürekli 5 bin devir üzerinde kullanımda)

Şuan ancak bukadar yazabildim fakat sormak istediğiniz bir şeyler varsa seve seve cevap veririm

• etusch kullanıcısına yanıt
    kardeşim sende biliyorsun fransız arabalarını neden şimdi bana show yapıyorsun.

VW 5 senedir önemli atak yaptı ve türkiyede reno ve Ford liderliğini bitirdi.

lütfen insanlara örnek verirken yapıcı olalım ve yardımcı olalım

ben honda kötü demedim bu paralara daha çok teknoloji alınabilir yani donanım olarak daha iyi markalar var.

Audi Mercedes bmwden sonra VW söz sahibi artık.

bak reno Talisman çıkardı ama istediği gibi satış yapamıyor aynı segmentte Passat tercih ediliyor A4 bmw 3 Mercedes c serisi tercih ediliyor.

• Ben anlayamadım gitti arkadas ne turbo benzin miş lpg olmadan benzinli araca binmek bana mevcut vergilendirme politikası ile hayal geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alınır.

• O paraya son kasa beş 10 bin kilometrede dizel ford mondeo alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Parolo -- 9 Şubat 2017; 1:7:35 >
  • elentraya baksan daha iyi 100bin tl nedir boş passat al benzinle bin daha iyi burdan +ları bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

kıyas dahi yapılmaz civic reno grubu her araçtan 10 gömlek üstündür.

Honda bayisinde falan mı çalışıyorsunuz?

• Satışı rahat , yokuşu sakat , iç tasarım ile pek relax bir araç diye tanımlarım. 2015 civic kullanısıyım başlarda öncesinde daha çok dizel kullandığım için tork düşüklüğüne pek alışamadım özellikle Ankaranın Dikmeninde yaşadığım için gitmeyen araç diyordum fakat alışınca gidiyor aracın huyunu anlamak gerek.Tabi gitmiyor diye çok basıncada lpg anlamını yitirebiliyor 1.5 turbolusunu çok merak ediyorum.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    tabiki hayır. Honda grubu araçlar reno grubu araçlarla kıyaslanırsa hem ikici eli iyidir hemde sağlamlık ve dayanıklıkları çok çok iyidir. megan 4 e bindiniz mi bilemem ben bir sefer bindim fluenceden hiç bir fark göremedim. Tek artısı bana göre dizelde motorunun az yakması. Hyundai-Reno-Fiat grubu karşılaştırabilirsiniz ama Honda grubu daha farklıdır. Bu arada hiç Honda aracım olmadı ve şuan ki aracım jetta 2014.
  • Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    5bin devirde epey bağırıyor

• StartPy kullanıcısına yanıt

• LeVizit kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun şimdiden araç gerçekten güzel

• savas_ kullanıcısına yanıt
    bilemiyoruz yha

• asemihc A kullanıcısına yanıt
    turbo ile sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Motorunda hicbir sey yok. Sorun da o zaten. Millet turboya geçti. Eski nesil eski bir motor.

Buna rağmen tork fakiri motorun 9-10 litre yaktığını eklemeyi unutmuşsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.