Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ünallion Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mesela Dogus oto Alman yani arabalar degil adam alman :).
    Buda milleti acimasizca kaziklayip herkesi balon gibi sisirilmis arabalarina binmeye zorluyor.
    Misal:Citroen bayraktar oto Ctr Sbaru Infiniti 2 japon 1 fransiz zaten hepsini toplasan bi 10.000 araç etmez (yilda satilan) o yuzden Hondada oyle fazla kaziklamaya satisa meyilli degiller , satilsin yeter havasinda :)
    Bu yuzden yarismalarda mazot-benzini bilmeyen "Kaliteli eleman" lari aliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    20000 yapiyorum hocam. Bu nedenle bakim işi beni zorluyor.

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    O zaman risk alıp dışarıda bakım yaptırabilirsin. Merak ediyorum şimdiye kadar garantiyi gerçek bir hata için kullanan var mı ? Direksiyon soyulması filan demiyorum.

Yani bakımları dışarıda yaptıracağımızda elde edeceğimiz kârı garantiden bir parça için harcar mıyız ?
    Neticede DSG şanzıman yok ki büyük bir sorun çıkar korkumuz olsun...
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Baksana Hondada japon mazdada....
    Mazda 6 nın kapisi ucuyor , manken firlayip bariyere carpiyor :)
    Hondada kapi esnemiyor bile far yerinden cikmadi golfte daha airbagler acilmadan panjur dagiliyor :)
    Audi bmw hikaye guvenlikte Honda gercekten 1 numara ncap i bulamadim ama ihhs yeterli :)
    https://youtu.be/KiFria6nCoc
    Bmw audi mazda chevrolet

• buklamania kullanıcısına yanıt
    Hocam direksiyon kutusunu değiştirmistim garantiden. O riske girmeyide sevmiyorum. Hayırlısı.

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    Bu gibi nedenlerden ve bayilerin tavırlarından dolayı sıfır araçtan uzak duruyordum. Bizimkiler alınca kızıyordum. Hatta "sıfır araç almam" diyordum.
    Galiba çok büyük konuştum

Temiz bir 2. el alıp kendi ustama istediğim değişiklikleri yaptırabilmek daha cazip geliyor. Şimdi hem garanti var hem de kıyamıyorum.

Bu gidişle ben bu aracı satar 2. el CR-V alırım gibi ama bakalım kısmet.
  • Honda bu soruna da bi çözüm üretmesi lazım
    http://www.youtube.com/watch?v=KlQ7O4UQ43c&t=11m45s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben japonlarda oyle buyuk sorun pek duymadim civic olsun corolla olsun ... bende corolla var soyulmadan direksiyonu degisti soruyorlar baska birsey var mi degisecek ,diyorum yok..

• buklamania kullanıcısına yanıt
    Yani hocam aslında direksiyon kutusunu bile dışarda tamir ettirebiliyormussun(bende araştirmıştim o dönem) ama küçük yerde olunca yine garanti bozulmasın diyosun.

• x2yk bunu beğendi.. Arkası değişik bir tasarım olmuş arkası birbirine benzeyen arabalardan biraz ayrılıyor gibi bu kasada da iyi satacak gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Bu videoyu şimdi gördüm gayet çok şık olmuş kaslı ve yüksek duruyor, güzel güzel.. Altıgene benzer çizgiler mesela aynaları Lamborghini Aventador esintileri taşıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 12 Şubat 2016; 3:46:37 >

• Arkadaşlar yeni civic'in ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı belli mi?
  • quote:

Aracın sesini duyamadım. Önceden çalıştırıp mı biniyor sürücü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    2016 son çeyrek
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Aracın sesini duyamadım. Önceden çalıştırıp mı biniyor sürücü?

Olabilir hocam. Giriş animasyonları etkileyici. Sinyal verirken kamerayı açıyor. Güzel düşünülmüş.

• 31. saniyede start yapıyor eskisi gibi araç içeri çok fazla ses almıyor
  • quote:

Konsolu güzel. Ancak;

Yol sesi bariz alıyor, fb7 ile aynı ayarda görünüyor. inşallah ülkemizdeki de böyle olmaz.

Videodaki motor seçeneği nedir bilemem ama 0-100 7 sn denilen turbo benzine de benzemiyor, aynı fb7 gibiydi hızlanması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Konsolu güzel. Ancak;

Yol sesi bariz alıyor, fb7 ile aynı ayarda görünüyor. inşallah ülkemizdeki de böyle olmaz.

Videodaki motor seçeneği nedir bilemem ama 0-100 7 sn denilen turbo benzine de benzemiyor, aynı fb7 gibiydi hızlanması.

Yeni kasanın ses izalasyonunu kamera çekiminden anlayamazsınız, çekim yapılan bir aksiyon kamerası, Yurt dışındaki değrlendirmelerde ses yalıtımı konusunda iyi olduu beliritlmiş, daha önce de civic kullanmış olan bir arkadaşımız ABD de test ettiğinde se yaşıtımının başarılı olduğunu teyit etmişti, 2.0 benzinli ile satılıyor tork değeri zayıf muhtemelen motor 2.0 benzinli olabilir, ayrıca sürücünün gaza nasıl bastığı ve aracın hangi modda olduğunu d abilmiyoruz video da sürücü aracı sakin kullanıyor zaten. İçiniz rahat olsun 1.5 turbo araç sınıfnın en hızlısı ve ses yalıtımı başarılı bulunmuş, bize aynı izolasyon seviyesi ile gelirse çakma Almanlar çok ağlayacaklardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskemre -- 12 Şubat 2016; 14:22:11 >

• Yeni HB de sağlam girecek gibi duruyor, sedana bu defa daha çok benzeyecek belli ki...
    2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.