Şimdi Ara

Honda civic 2017 aracım kurşunlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba üstadlarım bugün tatsız bir olay yaşadım.
    Olay linki:
    https://forum.donanimhaber.com/oldurulmek-uzereyim--126402933
    Sorum şudur aracım 1 nisan 2017 tarihinde alındı. Güneş sigorta kaskosu var. Ön cama 2 tane yan cama 2 tane (Büyük delik kısmında 2 tane var. Bunun sonucunda diğer yolcu koltuğundan cıkmıs kurşun. Yolcu kapısı ve resimde görünen yerlerd. Ek olarak araç içinde kapı ıcınde sekmeden parçalama ve 3 koltukta delik oluşmuş. (Kurşun girmiş.) Sizce ne yapmam gerekir. Aracı değiştirtmem mümkün mü? Çünkü psikolojim darma dağın. Birde aracı değişmezlerse hasar kaybını nasıl karşılıyorlar?
    Not:Failler henüz belirlenmedi. (Benim aklımda kim oldukları var ama olay yerinde kovan bırakmamışlar.)

• Hocam konunuza yazdim msj imi kesinlikle okumaniz lazim naçizane tavsiyelerimi yazdim mutlaka okuyun ayrica kaskonuzu arayin sorun hocam en kesin bilgiyi onlar verir.

Konunuza yazdigim msj i mutlaka okuyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Geçmiş olsun.
  • Malesef yaptırıyorlar ama değer kaybını karşılamıyorlar
  • Murat Bey, apartmanda yaşıyorsunuz evleriniz dipdibe acaba nereye dökeceklerdi kumu, yaşlı bir adamı tehdit etmişsin şikâyet edicem diye, polisin görevi özel güvenlik değil ki senin başında bekleyecek? Yapman gereken adamlarla konuşup anlaşman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.