Şimdi Ara

Honda Civic 1.6 iES Kullananlar... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
3
Favori
136.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

horrrrrtttttt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2002-honda-civic-1.6-i-es-vtec-full-plusfull-degisen-yok-orjinallpg-208960533/detay

Beyler bu araba alınır mı?

Ama bu yeni kasa
    Ben başlığı bile unutmuşum. Honda gerçekten çok kuvvetli bir araç. Bende ki otomatikti şuan birader kullanıyor tek dezavantajı benzini sömürmesi. Kendime 98 Vtec aldım hb olanından. İkisinden de memnunum. 2009'da Honda almadan önce Corollam vardı 2000 model. Aralarındaki fark uçurum

Aracı görmeden bir şey demem pek mümkün değil ama yine de bakarsın zaten. Ağır bakımlardan geçer not almış mı. Ve peryodik bakımlar düzenli biçimde yaptırılmış mı? Ayrıca lastikleri de kontrol edin. Çoğu satıcı kabak lastikle itelemeye çalışıyor aracını yeni lastikleri çıkartıp. Diyeceğim bu kadar.

Ekleme: LPG tankı düzenli temizlenmiş mi? Kontrolleri yaptırılmış mı? Bu çok önemli bir husus Allah korusun. Ve ben sıralı gaz kullanmıyorum ama kullananlar belirgin bir şekilde aracın çekişten düştüğünü söylüyor. Kullanmadığım için tam net bilgi sahibi de değilim.

Bu fotoğrafta benden gelsin '00 Makyalı iEs ve '98 makyajsız japon çıkışlı Vtec'den

Honda Civic 1.6 iES Kullananlar...

Alıntıları Göster
    Senin konu tutmamış
    Eyvallah hocam sağol vtecler 2002 de başlamıyormuydu 98 demişsin.
    Bu kasalar nasıldır kronik sorunu varmıdır biliyorsan tabi...

• quote:

Senin konu tutmamış

Yaklaşık 44.000 tıklanıp 20 post alması benim sorunum değil hocam
    Dediğiniz kasayı kullanmadığım için yorum yapamıyorum.
  • quote:

quote:

Senin konu tutmamış

Yaklaşık 44.000 tıklanıp 20 post alması benim sorunum değil hocam
    Dediğiniz kasayı kullanmadığım için yorum yapamıyorum.

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-tertemiz-beyaz-honda-bakmadan-gecmeyiniz-211589511/detay

Bu araç nasıl fiyatı falan=? alınır mı?

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-tertemiz-beyaz-honda-bakmadan-gecmeyiniz-211589511/detay

Fiyat biraz fazla gibi ama araç oldukça diri görünüyor. Yine de test sürüşü yapmadan, sesi almadan yorum yapmak zor

• quote:

quote:

Fiyat biraz fazla gibi ama araç oldukça diri görünüyor. Yine de test sürüşü yapmadan, sesi almadan yorum yapmak zor

Alıntıları Göster
    23500den aşağı düşmüyor hocam benzinli 1.4 is ler nasıl orjinal buldum bir tane çekişi çok mu kötü yarış yapmayacağız sonuçta ?

• Ol-cay O kullanıcısına yanıt
    Birader civic fiyatı çok iyi ama iyi baktir araca saselere felan değişen durumu nedir
  • Merhaba arkadaşlar bende 1.6 ies kullanicisiyim aracim 99 model 1.6 ies manuel arac yag yakmaya başladı motor indirecem rektefe yapılacak ve Aracı stok toplamak istemiyorum performans açısından ne gibi değişiklikler yapabiliriz
  • alican1995 A kullanıcısına yanıt
    Madem motor indiricem diyosun, b16a2 motor bul biryerden güzel bir motorcunda varsa toplarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Soylu

Madem motor indiricem diyosun, b16a2 motor bul biryerden güzel bir motorcunda varsa toplarsın.
    S. ALEYKUM. ARKADAŞLAR BUGÜN 1998 MODEL 1,6 İ ES EUROPA HONDA CİVİC ALDIM. BU ARAÇLAR KAÇ BEYGİR. RUHSATTA 62,5 KW YAZIYOR. 1,34LE ÇARPINCA 84 BG YE GELİYOR. EKSPERTİZDE ADAM 95 BG ÖLÇTÜ. GERÇEK DEĞERİ NEDİR ANLAMADIM GİTTİ. BİDE BU OTOMATİK ŞANZIMANLAR SIKINTI YAPIYOR MU?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1,6İES55

S. ALEYKUM. ARKADAŞLAR BUGÜN 1998 MODEL 1,6 İ ES EUROPA HONDA CİVİC ALDIM. BU ARAÇLAR KAÇ BEYGİR. RUHSATTA 62,5 KW YAZIYOR. 1,34LE ÇARPINCA 84 BG YE GELİYOR. EKSPERTİZDE ADAM 95 BG ÖLÇTÜ. GERÇEK DEĞERİ NEDİR ANLAMADIM GİTTİ. BİDE BU OTOMATİK ŞANZIMANLAR SIKINTI YAPIYOR MU?

önce hayırlı olsun hocam ama honda euro civic kasaları pek tutulmuyor keşke euro kasa yerine japon kasalardan alsaydınız. Araç verilerde 90 hp olarak gözüküyor normalde.
  • Mr.Soylu kullanıcısına yanıt
    ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. arkadaşımın aracıydı. temiz, özellikli bi araç hoşuma gitti. ilerde onuda alırız inş. bu ilk aracımdı. 3-4 sene binerim sanırım.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-orjinalin-krali-gram-boya-yok-hasar-kaydi-yok-261035553/detay

bu araç hakkında düşünceniz neler arkadaşlar performans yakıt ikinci elde saydam ilerde sıkıntı yaşar mıyım normalde limitim 38 bin tl ama bunu görünce herşey orijinal aşık oldum diyebilirim yorum sizlerin
  • Merhaba ben de civic almayı düşünüyorum fakat güvenlik paketi olanları temiz bulmak zor olanlarda otomatik vites. Size sorum bu araçların otomatik vitesleri nasıldır sorun çıkarırmı belli bir kmden sonra bakım yada değişim gerekiyormuş doğrumudur?

İremira bu arabaya ben de bakmıştım şahsi görüşüm 38 bine kadar fiyat aralığın varsa daha modelli tercih edebilirsin
  • Kafayı yemişler 40 bin istiyo 2001 modele
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Kafayı yemişler 40 bin istiyo 2001 modele
    bende 50 isterim o zaman , menimkisi 2008
  • Sorma ya bu arabanin değeri 23_24
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Kafayı yemişler 40 bin istiyo 2001 modele

Biz aldığımız zaman aracı 9 bin $ a falan almıştık. Düşünün hocam bir de dolar 1,3 tl civarındaydı. Piyasası acayip yükseldi.
    Bir de o zaman sıfır gibi daha 42bin kmde garaj arabasıydı.
  • caucass kullanıcısına yanıt
    yok 70 iste isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara demisler.
  • merhaba arkadaşlar bende honda almak istiyorum ama ilk defa alıcam ve öyle fazla bi nakit yok. özellikle eşim kullnacağı için otomatik ve HB/5 arıyorum. ama heryerde farklı yorumlar var. cıvıc hb yi tanıtan kimse bile yok. ben de belki burada bilen anlayan vardır diye sormak istedim. aşağıdaki araba alınır mı acaba. o para değer mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-aile-araci-466532602/detay
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.