Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.401
Cevap
45
Favori
166.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bios reset yapilabilirmi buna sanirim bios kilitlendi. Usb calistiramadim. Bios sifirlama icin ne yapilablir bilrn varsa cok sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustteki msjda sorunuma yardimci olana cuzi miktarda hediyem var dostlar konu cok acil

• quote:

Orijinalden alıntı: byspayn

Bu tablete nasıl USB'den format atacağız arkadaşlar? Ben bir türlü flash'ı BIOS'a tanıtamıyorum. Secure Boot falan da devre dışı bende. Ona rağmen tanımıyor. Yardımcı olabilirse flashtan temiz kurulum yapan biri çok memnun olurum.

mrb arkadaşlar bende aynı sorunu yasadım şu şekilde çözdüm
    adım 1 : biosa boot ayarı cekiyoruz ilk resim

ESC ile biosa giriyoruz pc ilk açılışında SCU ya giriyoruz. BİOS ekranı acılınca boot menüsüne girip ayarları aşagıdaki resme göre yapıyoruz.

adım 2: usb ye rufus ile windows 10 atıyoruz. UEFI GPT aşagıdaki

link. WİN 10

USB Yİ TAKIP RESETLİYRUZ YEMEZ SE BOOT MENÜDEN ONU SECİYORUZ

@@@

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

tablet açılınca ekran dönmeme sorunu vardı
    ilk mesajda sürücüyü kaldırın şunu kurun demiş
    bosch ile başlayan bir aygıtı kaldırdım
    indirdiğim sürücüleri kabul etmedi
    eski sürücüyüde bulamıyorum ne yapabilirim

Bendede ayni bosch accelerometer 32

• fatih_celebi24 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, g sensors bunun yerine yuklenmedi. Siz de bosch sürücüsü var mı?

• redstone2 ile uyumsuz tablet. 1511 sürümü kuruyorum dokunmatik sorunsuz çalışırken rs2 ile hem doğrudan yükleme hem de 1511den update ile denememe rağmen dokunmatik maalesef akıcı çalışmıyor. yani çalışıyor ama ayrıntılı dokunmatik testi yaptığımızda dokunmatik akıcı değil.

1511 sürümühttps://my.pcloud.com/publink/show?code=XZLpw8ZQL0Qwacslvhv5cQMjP8xE50d8Vjk buradan indirebilirsiniz. sayfaya üye olup save yapıp kaydedin. rufus ile uefi gpt modunda flash diske yazdırın. açıldıktan sonra windows panelinden güvenli moda alın, daha sonra wi101 driverı güvenli modda yönetici modunda çalışıtırıp kurun. ardından windowsu normal başlatın bi kaç dakika bekleyin sonra bir kez daha yeniden başlat yapıp normal windows modunda wi101 tp driver kurun. @djcool

• Arkadaşlar SS yani ekran görüntüsü nasıl alınıyor.
  • metabax kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, bu şekilde oluyor. Teşekkürler.
  • BasiliKalanCtrl kullanıcısına yanıt
    Ben de kisayol tuslarini cok kullanirim klavyede ama bunlar araya fn tusunu ekleyerek kisa yollari uzatmislar sacma olmus biraz :)

• metabax kullanıcısına yanıt
    Klavyede çok saçmalık var zaten, mesala sağda ki shift yerine FN tuşu getirilebilirdi. Solda ki shift kısaltılıp yukarı ok tuşunun yanında shift getirilebilirdi.

Kısa yolları uzatmasalar, birde tablet klavyeye takıldığında biraz daha geri gidebilse 10 numara 5 yıldız olacakmış.

İşin ilginç yanı bu öyle ahım şahım bir masraf yaratmaz üretici için. Resmen geri zekalılıklarına böyle.

Ama yine de tablet + klavye son derece güzel.
  • Arkadaslar ekran görüntüsünü almayı bilen yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sükselim07

Arkadaslar ekran görüntüsünü almayı bilen yok mu

Ekran alıntısı aracı var. Arama kısmına yazın çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico.

quote:

Orijinalden alıntı: Sükselim07

Arkadaslar ekran görüntüsünü almayı bilen yok mu

Ekran alıntısı aracı var. Arama kısmına yazın çıkar.

Cok teşekkür ederim
  • Arkadaşlar,dönme sorunu çıktı.
    Ben de verdiğiniz sürücüleri (öncekini kaldırıp) ekledim. Fakat işe yaramadı.
    Sonra kendi sayfasındakini denedim o da olmadı. Burada yazılanları okuyunca sıfırlayıp 6 gün içinde A101'e gittim.
    Garantisi başlatılan ürünü geri almıyoruz dediler ve servise yönlendirdiler.
    Bende 1 hafta içinde cayma hakkından bahsettim ama birlikte, bölge müdürü ve onun bir üstünü de aradılar ama aynı cevap.
    Ben de faturanın arkasına kaşe ile 6. günde geldiğini ve ... nedenle teslim almadıklarını yazdırıp imzalattım.

Yapabileceğim başka bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_celebi24

quote:

Orijinalden alıntı: byspayn

Bu tablete nasıl USB'den format atacağız arkadaşlar? Ben bir türlü flash'ı BIOS'a tanıtamıyorum. Secure Boot falan da devre dışı bende. Ona rağmen tanımıyor. Yardımcı olabilirse flashtan temiz kurulum yapan biri çok memnun olurum.

mrb arkadaşlar bende aynı sorunu yasadım şu şekilde çözdüm
    adım 1 : biosa boot ayarı cekiyoruz ilk resim

ESC ile biosa giriyoruz pc ilk açılışında SCU ya giriyoruz. BİOS ekranı acılınca boot menüsüne girip ayarları aşagıdaki resme göre yapıyoruz.

adım 2: usb ye rufus ile windows 10 atıyoruz. UEFI GPT aşagıdaki

link. WİN 10

USB Yİ TAKIP RESETLİYRUZ YEMEZ SE BOOT MENÜDEN ONU SECİYORUZ

@@@

Hocam öncelikle ilginiz için çok teşekkürler. En kısa zamanda deneyeceğim.

Sizin açılmama sorununuz için de çözüm önerim SecureBoot menüden Restore Factory Settings'i Enabled yapıp ayarları kaydedip çıkmayı denemeniz. İnşallah sorununuza çözüm olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byspayn -- 31 Ekim 2016; 14:21:53 >

• Tablet için önerebileceğiniz kırılmaz cam jelatin var mı. Jelatinsiz kullanmak mı mantıklı kırılmaz cam ilemi

• Arkadaşlar tabletin biosuna giremiyorum Esc yi deniyorum olmuyor, farklı bir tuş kombinasyonu mu var?
    Hard reset imkanımız var mı? Bir Android türevi olan Remix Os işletim sistemini denemek istiyorum. Windows üzerinden kurulumu yapılabiliyor.Bilgisi ve ilgisi olanlar yazabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelmisbulundum

Arkadaşlar tabletin biosuna giremiyorum Esc yi deniyorum olmuyor, farklı bir tuş kombinasyonu mu var?
    Hard reset imkanımız var mı? Bir Android türevi olan Remix Os işletim sistemini denemek istiyorum. Windows üzerinden kurulumu yapılabiliyor.Bilgisi ve ilgisi olanlar yazabilir

Harici bir klavyeyle esc ye basın giriyormu?
    Android yüklemeye çok uğraştım, ssd y, 2 ye böldüm olmadı, sd karta yükledim boot etmedi, sanal makine kurulumu yaptım çok ağır çalıştı. Kısaca bu bilgisayarda android verimli değil.
  • Hangi sürüm windows 10 kullanıyorsunuz şu an ? RS2 kullanıyorsanız eğer bir deneme yapmanızı isticem. Tableti tamamiyle kapatın ve tuşa basarak açın sonra bi pencere açıp penceri dokunmatik ile tutup bi yerden bi yere taşıyın hatta tutarken daireler yapın yada başlatta olan tüm programlarda yukarı aşağı dokunmatik ile gidip gelin.. Akıcılığı iyi mi ? Ben de ilk açtığım zaman akıcılık kötü yeniden başlat yaparsam düzgün oluyor. Sizinde öyle mi merak ettim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenorberk

Hangi sürüm windows 10 kullanıyorsunuz şu an ? RS2 kullanıyorsanız eğer bir deneme yapmanızı isticem. Tableti tamamiyle kapatın ve tuşa basarak açın sonra bi pencere açıp penceri dokunmatik ile tutup bi yerden bi yere taşıyın hatta tutarken daireler yapın yada başlatta olan tüm programlarda yukarı aşağı dokunmatik ile gidip gelin.. Akıcılığı iyi mi ? Ben de ilk açtığım zaman akıcılık kötü yeniden başlat yaparsam düzgün oluyor. Sizinde öyle mi merak ettim ?

redstone 1 kullaniyorum surum 1607 olmasi lazim. Dokunmatikte bazen gec tepkim olabiliyor. Yeni surum touchdriver bulursam paylasirim.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.