Şimdi Ara

hometech alfa 100a driver yardım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
6.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tahmin edebiliyorum. En kotu servisine gonderin faturasini da istiyorlar sanirim. Ucretli yaptirirsiniz en kotu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Öyle yapacaktım çok fazla yoğunluk şu bu bir şeyler söylüyor servis işi de yalan oldu. Zaten hızlı bir şekilde halletmem lazım servisi bekleyemem. Size de teşekkür ederim. Umarım sorun çözülür

• Meleysa M kullanıcısına yanıt
    Ben 2 gun ugrastim olmadi.

• mob411 kullanıcısına yanıt
    Hafta içi bir bilgisayarcıya götüreceğim hemen çözülsün diye.burdan size ulaşırım belki yardımcı olur.

• Meleysa M kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarcida yapamayabilir tuhaf bi alet cunku , yine de deneyin belki bizede yazarsaniz cozumu :)

Bizimkine guncelleme gelmis guncelleme sonrssi internrte giremiyoruz. Gelen guncelleme donanima zarar mi verdi artik nabti bilmiorum.

• Ben sorunu aştım gibi denemenizde yarar var. En azından cihazı internete bağlayabildim.
    1-)İtunes (iphone olanlar için) indirip flasha atıyoruz.
    2-)Cihaza usb ile atıp kuruyoruz.
    3-)Telefondan internet paylaşımı açiı cihazı kablo ile bağlayıp internete girmesini sağlıyoruz.
    4-)Sonra driver bulma programı ile taratıyorsunuz.

Bende çözüldü umarım sizdede çözlür. Şimdi ses tarafında sıkıntı varç:(
  • corkou C kullanıcısına yanıt
    Usb ile denemedim internrt paylasimini. Operator ucret keser diye.

• Ağ bağdaştırıcısında sorun yaşamadım ama seste aynı sorun var. Sorunun donanımsal görünmesinin sebebi biosdan ses agıtı disable olmuş format atınca. Bios ayarlarına girip enable yaparsanz aygıt yöneticisinde görünüyor. Bendeki sürüm de alfa 110a, benzer bir sorun olabilir. Umarım faydalı olmuştur.
  • Apse06 A kullanıcısına yanıt
    uğraşmayı bıraktım , bunalttı cihaz çünkü :)
  • Ayni sorun bendede oldu android telefonun kablo ile bilgisayara baglayip onun internetini bilgisayara yonlendirdim windows uptade guncellemeleri acinca wifi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERROY17

Ayni sorun bendede oldu android telefonun kablo ile bilgisayara baglayip onun internetini bilgisayara yonlendirdim windows uptade guncellemeleri acinca wifi geldi
    ücret kesiyoırlar diye ben yapamadım onu :)
  • Selamun aleykum. Ben yakında şu laptopla baya uğraşmak zorunda kaldım. 32bit Windows (21H2) (Rufusla GPT+UEFI şeklinde bir USB kuruluyor, başlarken ESC-e basılı tutarak Boot-dan USB seçiliyor) kurduktan sonra Wifi sürücüsü dahil bir çok sürücü yoktu. Tek-tek donanım kimliğinde (Aygıt yöneticisnde, soru işaretli aygıtlardan) isim alarak internetden indirip, manual olarak ("güncelle", "bilgisayarda gözat") kurmak zorunda kaldım. Sadece ses olmamıştı, onun sürücüsünü de bir Youtube vidyosundan bulmuştum, ekledim. Benim durumda olanlar olur diğe buraya bırakayım dedim. Sürücüler (söylediğim ses hariç) driverpack tan indirildi. Hepsi 32 bit için. Ek olarak aygıt isimlerini de sürücünün yanına kopyaladım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.