Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

home ile pro arasındaki fark sadece fiyatı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> home ile pro arasındaki fark sadece fiyatı mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    183 Mesaj
    internet cafeteryaya ana makinaya pro ,terminallere de home kurmayı düşünüyoruz...pro ile home arasındaki farklar hakkında bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa çaylar şirketten :)

[type]

|
    |
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    pro ile home edition arasındaki fark bi kaç extra programdan ibaret okadar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1260 Mesaj
    pro da iis server kurabilirsin home da sanırım bu yok..ama emin değilim..
    |
    |
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    evet iis server sadece proda var birde flash mıydy neydi bişi daha vardı pro da adını hatırlamıyorum :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    Baba nasıl 1-2 program fark sadece, allakası yok home ile pro birbirinden çook farklı sadece görüntü benzeyebilir ama proda kullanamadığımız o kadar özellik varki. sitem yönetimi hizmet uygulamaları hata ayıklamalar bunlar nekadar fark yaratıyo bilirmisiniz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    yeri gelmişken bişey sormak istiyorum yalnız cevap vereceklerin bu konuyla ilgili bilgi kaynağını göstermelerini rica edeceğim.Kendi düşüncelerinizi yazmayın ben biraz araştırdım internetten ama net bir bilgi bulamadım.

Windows Xp home edition linsanları iş yerlerinde kullanılamaz mı ?Mutalaka prof edition olmasımı gerekir.Bu bağlamda internet kafelerde iş yerlerine giriyorsa onlarda kullanamayabilir.Teşekkür ediyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1260 Mesaj
    ben bi bağlantı kuramadım ama lisanslı olduktan

sonra işyerleri de kullanır tabi ki..niye kullanamasın ki?
    |
    |
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    usta adı üstünde HOME edition
    |
    |
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj
    Pro ile Home arasındaki en büyük fark Home un bir Domain e üye yapılamaması (Workgroup değil)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Bence Prof. kurarken internet information server(iis) yi kurma kuracaksan bütün sp leri yükle.yoksa canını yakarlar..:((

prof.ta ctrl+alt+del yaptınmı windows scurity diye bi pencere açılıyo arkadada sadece wallpaper gözüküyor

normnalinde task manager çıkıyo...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Bence Prof. kurarken internet information server(iis) yi kurma kuracaksan bütün sp leri yükle.yoksa canını yakarlar..:((

prof.ta ctrl+alt+del yaptınmı windows scurity diye bi pencere açılıyo arkadada sadece wallpaper gözüküyor

normnalinde task manager çıkıyo...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.