Şimdi Ara

HOLLANDALI YILDIZ TÜRKİYE'YE GELECEK Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray teknik direktörlük koltuğuna Frank Rijkaard'ı getirdikten sonra rotayı tamamen transfere çevirdi ve dümeni Hollandalı teknik adama emanet etti.

Belçika basınında yer alan bir habere göre Frank Rijkaard, Galatasaray yönetiminden Liverpool'da oynayan vatandaşı Ryan Babel'i istedi.

Haberde ayrıca Babel'in Rijkaard'ın elinde bulunan transfer listesinde en üst sırada olduğu da iddia edilirken, şu anda ekonomik sıkıntı içerisinde bulunan Liverpool'un teknik direktörü Rafa Benitez'in de kadrosunda çok sık kullanmadığı Hollandalı yıldızın transferine onay verebileceği belirtildi.

Hollanda futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en büyük yıldızlardan biri olan 23 yaşındaki Ryan Babel, güçlü fiziği ve kolay adam eksiltmesi ile tanınıyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
    HABER : İLKER EZİBAY

• Oyuncuları bitirmeyin ya haldunun ters köşeye yatırması için futbolcu kalmayacak
  • Daha 23 yaşında, yalan olmasını istemediğim tek haber.
    Ancak Liverpool bu adamı Galatasaray'ın alacağı paraya satmaz.
    Satmasıda önemli değil, cimbom Nistelroyla cisseler yerine gelecek vaadeden bu gençler için girişim yapsın bize yeter.
  • ewet adam kalsın süpriz olucak..aklıma birisi geliyor ve olursa herhalde yer yerinden oynar
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

ewet adam kalsın süpriz olucak..aklıma birisi geliyor ve olursa herhalde yer yerinden oynar

Kimmiş, söyle de biz de bilelim.
  • quote:

güçlü fiziği ve kolay adam eksiltmesi ile tanınıyor.

Daha ne isteyelim ki.
  • bu adam gelsin uçarız...
  • GS'lı arkadaşlar, amacım olası bir transferinize çamur atmak değil ama bu oyuncu yıllar önce U21'de izlediğimiz Babel değil. Yıllardır hemen hemen her Liverpool maçını takip ederim, forumlarında okur ve yazarım. Babel maalesef Liverpool'un en büyük hayal kırıklığıdır. Bir türlü gereken patlamayı yapamamış bir oyuncudur. Tabii ki kan uyuşmazlığı olmuş olabilir ancak ben izlediklerimden yola çıkarak bir yorum yapıyorum.

Birkaç hafta önce Liverpool forumlarında Babel + 7-8M € versek Arda'yı satarlar mı şeklinde yorumlar yapıyorlardı, varın siz düşünün.
  • ewt başarı konusunda haklısın ama ben babelin ispanya ve gs de daha başarılı olucağı kanaatındeyım..liverpool kökenli futbolcular iş yapıyor bızde ..kewell baros xavier gibi
  • Liverpool takımına resmi teklifi yapmış bulunmaktayız.

Rafael Benitez'in satılık listesine koyduğu oyuncu için görüşmelere başladık.
    Rijkaard ise oyuncu ile görüşüyor ve gelmek için ikna turları başlıyor.

Babel bu transfere sıcak bakıyor.
    Çünkü kendisine kalbur üstü takımlardan teklif gelmedi.

Hadi hayırlısı..

Blogdan aldım
  • quote:

ewt başarı konusunda haklısın ama ben babelin ispanya ve gs de daha başarılı olucağı kanaatındeyım..liverpool kökenli futbolcular iş yapıyor bızde ..kewell baros xavier gibi

Sen aklındaki adamı söyle hele...
  • quote:

ewt başarı konusunda haklısın ama ben babelin ispanya ve gs de daha başarılı olucağı kanaatındeyım..liverpool kökenli futbolcular iş yapıyor bızde ..kewell baros xavier gibi

Mümkündür. Babel'in Liverpool'da mutsuz olması (Benitez kendisini sürekli kanatlarda deniyor, oyuncu forvet oynamak istiyor), Liverpool'un da satmak istemesi transfer olasılığını güçlendiriyor. Babel de muhtemelen sıçrama yapabileceği bir kulübe gitmek isteyecektir. Eğer İstanbul'a gelir de mutlu olursa inanılmaz potansiyeli olan bir oyuncu.
  • babelin en yaralı yönü her yerden şut çekebiliyor tam aradığımız oyuncu...

tayfa...
    babel forlan yada gudjonsen üçlüsünden biri gelecek sezon braosun partneri olucak..
  • quote:

babelin en yaralı yönü her yerden şut çekebiliyor tam aradığımız oyuncu...

tayfa...
    babel forlan yada gudjonsen üçlüsünden biri gelecek sezon braosun partneri olucak..

Forlan ?
    Gelmez.
    Babel veya Gudjohsen gelebilir ama o adam gelmez.
  • kewell + 7 milyon euro istemişler...yönetim kewelli vermek işstemediği için tıkanıyor olay....ben esas defansa kim gelicek o konuda fazla alternatif yok ço merak ediyorum
  • quote:

kewell + 7 milyon euro istemişler...yönetim kewelli vermek işstemediği için tıkanıyor olay....ben esas defansa kim gelicek o konuda fazla alternatif yok ço merak ediyorum

Senin kaynağın neresi ?
  • Babel iyi oyuncuddur alınırsa başarılı olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

kewell + 7 milyon euro istemişler...yönetim kewelli vermek işstemediği için tıkanıyor olay....ben esas defansa kim gelicek o konuda fazla alternatif yok ço merak ediyorum

Senin kaynağın neresi ?

medya

ben babeli çok istiyorum ya keşke gelse...defansa kim gelicek çok merak ediyorum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

Senin kaynağın neresi ?

medya

ben babeli çok istiyorum ya keşke gelse...defansa kim gelicek çok merak ediyorum

Yapma be. Ben de sevinmiştim kaynak sağlamdır diye.

• yok yok sen merak etme iddaaliıyım bu konuda..alınacak 2 oyuncudan en az biri dünya yıldızı olucak demedi deme ibrahim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.