Şimdi Ara

HOKA ONE ONE - SPEEDGOAT 4 - 1192TL - BOYNER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ürünün yurtdışı fiyatı 136,47 €

Gümrük ve kargo ile 200 € 'ye yaklaşıyor.

Boyner en uzun gece indirimi kapsamında 1192 TL'ye satıyor.

Kalitesi, konforu ve teknolojisi ile kesinlikle bu parayı hak edecek bir ürün.

İlgilenenler için çok güzel fırsat.

https://www.boyner.com.tr//hoka-one-one-sneaker-991017?searchKey=hoka%20

• Fiyat kötü değil ama bence bir Asics de değil.

• gentleman_ kullanıcısına yanıt

asics gel kayano serisini 18 den beri giyiyorum. memnun muyum? evet ama hoka one one 'ın şu an rakipsiz oldugunu söylüyorlar. o yüzden fiyat da iyi iken (en azından daha çok kazıklanmıyorken) 1 tane aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfXavier

asics gel kayano serisini 18 den beri giyiyorum. memnun muyum? evet ama hoka one one 'ın şu an rakipsiz oldugunu söylüyorlar. o yüzden fiyat da iyi iken (en azından daha çok kazıklanmıyorken) 1 tane aldım.

Hocam öyleyse geldikten sonra senden yorumunu bekliyorum. En son hangi gel kayano kullandın bilmiyorum ama kıyaslama yaparsan sevinirim. Biraz da ayak yapısına göre ve ayakkabı faydalarına göre baktığımızda gel kayano ile speedgoat farklı yerlerde ama sen ikisini de deneyimlemiş birisi olacaksın, bakalım neler çıkacak?

Gel kayano serisinin yapı-fayda olarak hoka one one karşılığı arahi ya da gaviota denebilir. Ama dediğim gibi ayak tipiniz de önemli, yorumları merak ediyorum. Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.