Şimdi Ara

Hocanın Ağırlıklara geçirmemesi normalmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam DH üyeleri bundan 1.bucuk ay önce spor salonuna yazıldım.Yaş 16 boy 1.80 kilo 100 idi ilk başladığım zaman.Hoca 1 ay kardiyo yapıcaksın dedi yaptım fakat hoca 15 gün daha yap dedi.Vücudumda değişiklikler oldu fakat pek kilo veremedim açıkcası çok sıkılmıştım.Sizce normalmi hoca ayın 20sinde ağırlıklara geçiricem dedi ama kardiyo yapmaktan baya soğudum çok sıkıcı açıkcası.2 gün önce de hoca izinliydi bende ağırlık çalışanların yanına gittim bana biraz bişiler göstersinler diye 2 gündür kolumu kaldıramıyorum hata yaptıgımı anladım fakat bu kadar kardiyo çok gereklimiydi sizce ?

• Kolunun kaldıramaman sence yanlışmı ? bence normal çünkü yaş 16 bu zamana kadar ağırlık çalışmamıssın ilk defada biceps çalıştın sanırım o yüzden o ağrı normaldir. Galiba salonun ağırlık çalışılan bölümleri dolu oluyor hoca o yüzden sana hep kardiyo yaptırdı ?

İlk önce güzel bir antreman programı yap kendine 4x12 setlerden oluşan ilk hafif kilolarla gir serbest ağırlıklar ve makinalarda çalış
    ağırlık antremanı 50 60 dakika sürebilir antreman sonuda 35 40 dakika kardiyo yapabilirsin yapıcaksan.

Beslenme programın şart hep kardiyo yaparsan belli bir süre sonra kastan'da yersin.
  • Ağırlık çalışması olmadan kilo vermek hem daha zor olur hem daha sağlıksız olur. Hocan üşenmiş.
  • Kardeşim sık dişini öyle hemen armut piş ağzıma düş yok yavaş ilerler böyle. Şeyler hızlısı da olur ama şu an sana hızlı ilerlemeyi tavsiye etmek olmaz azimle sporunu yapıp diyetini yaparsan zaman içinde bu sorduğun sorunun ne kadar saçma olduğunu anlayacaksın başarılar diliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler
  • Zonguldak sa hangi salon efor emka sportif?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır normal deil.

ağaırlık çalışanların yanına gittim bana biraz bişiler göstersinler diye eşfsdşgsdjgdxkdfj of hayal ettim de klfghdfjh
  • Normal değil.Sana ilk baştan beri ağırlık çalışması ve kardiyonun bir arada olduğu bir program vermeliydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.