Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HL2 Sand Traps takıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> HL2 Sand Traps takıldım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    55 Mesaj
    HL2 Sand Traps bölümünde 2 helikopterle birlikte savaşırken orayı nasıl geçiyorsunuz
    bilen varmıdır acaba

|
    |
    P4 2600 MHZ - Gigabyte SIK1100 875P - Gigabyte ATI 9800 Pro- 512 Kingston DDR- 120 GB WD HD - Samsung Syncmaster 957mb -Creative Audigy2 ZS - Creative Megaworks 550 - Alcatel Speed Touch 510 Router - Philips CD RW - Pioneer DVD-Rom -Asus CD Rom - Aopen H600B (400 Watt)
  • Çavuş
    55 Mesaj
    HL2 deki karşılaştığım en zor yer orası
    2 helikopterden birden yagmur gibi tepeme mermi yağdırıyorlar
    |
    |
    P4 2600 MHZ - Gigabyte SIK1100 875P - Gigabyte ATI 9800 Pro- 512 Kingston DDR- 120 GB WD HD - Samsung Syncmaster 957mb -Creative Audigy2 ZS - Creative Megaworks 550 - Alcatel Speed Touch 510 Router - Philips CD RW - Pioneer DVD-Rom -Asus CD Rom - Aopen H600B (400 Watt)
  • Yüzbaşı
    751 Mesaj
    kendilerine (yani HL2'ye) tam 1 hafta ara vermeme hatta adını bile duymak istemememe sebep olmuş bi bölümdür yapanları burdan kınıorum (: tabiki kınamıoyorum ama hemen arkamdaki sandalyeyi duvara patlatmadım da diil geçene kadar yaşadıım sinir krizlerinde neden 2 tane yani ne var hapishane de hazine mi varki girişi bu kadar zorluyorsunuz..yapıcan vazgeçmeden yılmadan böceklerler gunshipleri oyalamak ve hemen bazooka nı doldurmak sonra ardarda da saydırmak..ama vazgeçmemek anahtar kelime bu..
    |
    |
  • Binbaşı
    1293 Mesaj
    bazukalarını saydırmaktan başka yapabileceğin bişey yok. her taraf azuka mermisi dolu zaten. öenmli olan onların dikkatini senin değil bazuka merminin çekmesi ozaman zaten seninle fazla uğraşamıyorlar.
    |
    |
    |
    |
    bu iki helikopterle uğrasmak istemiyorsanız duvarın birinde çatlak var orayı bozuka ile patlatıp hapishaneye giriş yapabilirsiniz diyor yalnız ben çok aradım öyle bi çatlak göremedim.

ayrıca hakkaten helikopterlerle uğraşmak insanı delirtiyor.
    Birkaç defa helikopterleri vurmayı anca başarildim ;
    daha biri bile yere düşmedi.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,215
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.