Şimdi Ara

HızlıAl.com | PS4 | Sony Eurasia | PAL - Onaylanmıştır! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
513
Cevap
8
Favori
16.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: someoneme

1299 dan alan var mı?
    Worldbazaar' da 50 lira daha ucuz ama site güvenilir ürün pal mıdır belli değil.
    Zincir mağazaların 1300 lü seviyeleri kısa zaman göreceğini zannetmiyorum yine en uygunu hızlıal duruyor.

50 TL daha ucuz ama puan yoksa pek avantajlı değil. Hizlial'da 1.299 TL ama bank asya 100 TL puan veriyor 1.199 TL ye geliş gibi oluyor bu sefer worlfbazaar 50 TL pahalı oluyor Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaci0834 -- 1 Ağustos 2014; 11:42:02 >
  • apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    o verilen puani ay sonuna kadar yine hizli aldan kullanmak gerekiyor .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

o verilen puani ay sonuna kadar yine hizli aldan kullanmak gerekiyor .d

Hocam ne kadar mantıklı bilmiyorum ama şöyle örnek vermek istiyorum Worldbazaar'dan 1.249 TL'den PS4 alsak yanınada 2. DS4 alsak toplam maliyeti (1.249 + 169 = 1.418 TL) oluyor. Aynı ürünü hizlial'dan yaparsak (1299 + 169 = 1.468 TL) ama Bankasya ile alınca 100 TL puan veriyor bu sefer 1.468 - 100 = 1.368 TL'ye PS4 + DS4 almış oluyoruz n11'in kampanya yapmasını bekliyorum çünkü orada 1.294 TL PS4.
  • apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    eger ikinci bir urun alinacaksa mantikli olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

eger ikinci bir urun alinacaksa mantikli olabilir

Al al al al diye yalvarıyor resmen 69 TL'ye 2. DS4 alıyorsun gibi düşündürüyor.
  • Bf4 de ps4 de dağıtıma çıkmış bakalım hangisi çabuk gelicek ikiside gün içerisinde %90 gelir sanırım ama yinede insan korkmuyor değil pazartesine kalmasını istemiyorum. Çokta heyecanlandım :( :)
  • Dun kargoya verdiler, bu sabah dagitima cikmadan aldim subeden.

Japonya uretimi, hem konsolda hem kutuda made in japan yaziyor.

Hologramli sony garanti kagidi da kutuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 1 Ağustos 2014; 13:58:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Dun kargoya verdiler, bu sabah dagitima cikmadan aldim subeden.

Hayırlı olsun güzel ve mutlu günlerde kullanınız. Siz benden sonra sipariş verdiniz benim kartta Problem çıktı iptal edildi hızlıal. Com şu An 700e se verse almam gerçek diyorum almam gün önceden siparişte onaylandı yazıyordu. Sonradan iptal ettiler. Ben Şu An şikayet edeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanalım hep birlikte
  • quote:

Keşke bende öyle yapsaydım dağıtımda gözüküyor şu anda bakalım gelecek mi bugün çokta heyecanlandım ya ilk defa. Değişik bir durum güle güle kullanın bu arada made in japan vs china olayına takılmamıştım ama şimdi bana hangisinin geleceğini merak ediyorum.

• Bank Asya nedir ya, kıl oldum. Başka kampanya kollarız artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

Bank Asya nedir ya, kıl oldum. Başka kampanya kollarız artık.

Kesin fetonun işi
  • Arkadaşlar iş Bankası kartınız varsa 111 tl puan geliyor 1000 tl veya üstü alışverişe.
    Bu puan sadece n11de kullanılır. Onunla da oyun veya bir kol alırsınız,

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=+N11+MaxiPuan+Kampanyas%c4%b1&IdCampaign=MzQ1-ISB

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Arkadaşlar iş Bankası kartınız varsa 111 tl puan geliyor 1000 tl veya üstü alışverişe.
    Bu puan sadece n11de kullanılır. Onunla da oyun veya bir kol alırsınız,

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=+N11+MaxiPuan+Kampanyas%c4%b1&IdCampaign=MzQ1-ISB

Üstat n11'in sayfasında ki kampanya koşullarında yazan yazı şu;

Maxi Puan kullanılarak yapılan ödemelerde , siparişin tamamını maxipuan ile ödeme zorunluluğu bulunmaktadır. Alışverişin bir kısmı puan, bir kısmı nakit olarak ödenemez. Kartınızda bulunan Maxi puan miktarının tamamı, sepet toplamına eşit ya da sepet toplamından fazla olmalıdır. Örneğin; 50 TL'lik MaxiPuanınız varsa, 70 TL'lik alışverişinizde bu MaxiPuanı kullanamazsınız.

Senin yolladığında bu açıklama yok. Hangisi doğru acaba ? Net bilgi sahibi olalımda eğer senin dediğin gibi olursa süper olacak.

http://www.n11.com/kampanyalar/is-bankasi-maxipuan?icid=200508_is-bankasi-maxipuan

• Tamam işte 110 tlyi bir oyunu almak istediğiniz direk puandan düşecek ve de bedavaya gelmiş olacak.
    70 tl lik üründe 50 tl puan düşmüyor kullanamıyorsunuz.
    Sepette 111 tlye eşit veya fiyatı fazla ürün olacak
    Bence bu da iyi.. En azından 111 tlye ds4 alıp fark olarak 58 tl verip almış oluruz. 2 ds4 ve sony garantili cihaz 1350 tlye mal olmuş olır

• quote:

Tamam işte 110 tlyi bir oyunu almak istediğiniz direk puandan düşecek ve de bedavaya gelmiş olacak.
    70 tl lik üründe 50 tl puan düşmüyor kullanamıyorsunuz.
    Sepette 111 tlye eşit veya fiyatı fazla ürün olacak
    Bence bu da iyi.. En azından 111 tlye ds4 alıp fark olarak 58 tl verip almış oluruz. 2 ds4 ve sony garantili cihaz 1350 tlye mal olmuş olır

Ben onu 111 TL puanın kadar alış verişte kullanabilirsin anladım. Yani 112 TL olmayacak 111 TL'ye kadar puan kullanabilirsin anladım
  • 170 tlye ds4 alıp fark olarak 59 tl verip ürün alabilirsiniz. Uygun bence

• quote:

170 tlye ds4 alıp fark olarak 59 tl verip ürün alabilirsiniz. Uygun bence

n11'de 154,90TL'ye DS4 var 43,90TL'ye DS4 gelmiş olur süper olur. Maximum yok bende İş Bankası'na başvurayım ben kaçmaz fırsatlardan 1 tanesi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

n11'de 154,90TL'ye DS4 var 43,90TL'ye DS4 gelmiş olur süper olur. Maximum yok bende İş Bankası'na başvurayım ben kaçmaz fırsatlardan 1 tanesi daha

Hızlıalın bana attığı kazıktan sonra iyi oldu.
    Ps3ü satıp almayı düşünüyorum. Bakalım artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Hızlıalın bana attığı kazıktan sonra iyi oldu.
    Ps3ü satıp almayı düşünüyorum. Bakalım artık.

Hiç kredi kartım yoktu sırf bunun için talepte buluncam inşallah verirler yaaa.

http://www.n11.com/ps4-dualshock-4-kol-gamepad-kol-P18260141

Link bu üstat ama arayıp sormadım hiç bilgin olsun ben sadece almak istedim diye araştırıyorum. Banka 1.500 TL limit verirse alırız

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.