Şimdi Ara

HızlıAl.com | PS4 | Sony Eurasia | PAL - Onaylanmıştır! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
8
Favori
16.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Fiyat guzelmis. Bu fiyatin bir sona erme tarihi var mi?

O konuda net bir bilgi ya da açıklama yok ama Ağustos başında sona ererse şaşırmam.

Ya da muhtemelen bu fiyattan satmayı planladıkları bir konsol sayısı vardır ellerinde, o rakama ulaşılınca da bitirebilirler kampanyayı.

Büyük marketlerde indirmedi bir tek TeknoSA 100 TL falan indirdi galiba. Demen gibi stok sayısı olabilir ürünlerin. Her yerde düşmediği için alacaklar bende olmak üzere diken üzerindeyiz.

Tatildeyim konuyu takip ediyorum yahu

O derece tatilde bile takip Ağustos'ta güzel bir banka kampanya yapar ve o banka bana güzel limitli kart verirse alırım

Bende card finans yoktu. Çevremden bulurum ama 100 Tl puan işini söyleyemem ayıp olur. 100 tl'yi kaçırmamak için bekliyorum ama 100 Tl hesaplarken fiyat tekrar 1500 tl'ye çıkabilir. Kart konusu tam muamma işin aslı bende bir çok bankanın kartı var. Ancak bugüne kadar her hangi bir banka ile sorun yaşamadım ve akbank'ta param olmasına rağmen axess kart alamadım. Devletin koyduğu bir limit varmış. Kredi kartlarımın mevcut limitleri bu limiti fazlasıyla aşıyor. Bundan dolayı tek korkum axess'e kampanya yapmaları. Umarım sizde umduğunuz şartlarda kart çıkarabilirsiniz.

ben de world ya da maximum kart a kampanya bekliyorum.Bu kadar siparişten sonra fiyat artmadıysa bu saatten sonra artmaz heralde. Fiyat artarsa da Fifa 15 çıkana kadar almam şuan 2-3 oyun dışında adam gibi oyun yok piyasada. Bakalım yarın belli olur banka kampanyası olup olmayacağı

• Siparisim kargoya teslim edilecek olarak yenilendi. Oh rahatladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Siparisim kargoya teslim edilecek olarak yenilendi. Oh rahatladim.

hadi gözün aydın şimdiden güle güle kullanmaya başlayabilirsin hayırlı olsun genç arkadaşım
  • Fiyat 1299 TL olmuş
  • E yok artık :) gece saat 4 de mi ne aldım bir çok soru işareti oluşmasına rağmen fiyat yükselir diye sabah kalktım ki adamlar fiyata zam yapmış bir kaç saatle iyi yakaladım, Birde bu battlefield 4ü aldım bakalım inşallah pişman olmam alan herkese hayırlı olsun
  • quote:

Kardeş siparişi ne zaman vermiştin? Ben bayramın birinci günü verdim henüz hala ödeme bilgileri kontrol ediliyorda kaldı, sipariş numarsına tıklayınca da ödeme onaylandı hazırlanıyor yazıyor.
  • Hadi geçmiş olsun indirim bekleyenlere kötü haber gelmiş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yeni ay yeni kredi kartı kampanyasını beklerken 50 tl hoplattırlar :)
  • Zaten 25tl puan(herkeste var mıydı bilmiyorum) ve 30 tl bkm indirimi varken kaçırmamalıydınız sanırım. Belli olmaz gerçi yarın ağustos ile yeni bir kampanya gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyBeard -- 31 Temmuz 2014; 11:36:23 >
  • Haydaaaaaaaa 50 TL zamladı off yaaaaa. Aralık'ı bekletecekler illa bana yaaa
  • psikolojik olarak 1249 TL'den bir kuruş yukarı vermem inmesini beklerim
  • Az önce beni aradılar Hızlıal.com'dan.

Ben de annemin Finansbank kredi kartı ile almıştım, onun teyidi için arıyorlarmış, hatta onun da cep telefonunu aldılar arayıp sormak için. Bence güvenlik açısından son derece güzel bir uygulama, takdir ettim adamları.

Siparişimin durumu da "Kargoya Teslim Edilecek" olarak güncellenmiş, haydi hayırlısı.

50 TL.'lik zammı da normal karşılıyorum, çünkü bu fiyatın kalıcı olmayacağı zaten belliydi, yarından, yani 1 Ağustos ve sonrasında yeni artış olursa da şaşırmasın bence kimse.

Tabii ki zam olmaz inşallah ama mevcut fiyat skalası ve arz- talep durumlarını düşününce, aksi pek olası gibi görünmüyor.
  • Piyasaya göre gene de Sony fiyatlarından iyi olmuş fiyat. 1299'da 9 taksitle alınabilir yani.

Ben en fazla 1 hafta 1249'dan satarlar diyordum ama gene baya sabretti adamlar. Teknosa'da hala 1499 mesela.
  • quote:

Az önce beni aradılar Hızlıal.com'dan.

Ben de annemin Finansbank kredi kartı ile almıştım, onun teyidi için arıyorlarmış, hatta onun da cep telefonunu aldılar arayıp sormak için. Bence güvenlik açısından son derece güzel bir uygulama, takdir ettim adamları.

Siparişimin durumu da "Kargoya Teslim Edilecek" olarak güncellenmiş, haydi hayırlısı.

50 TL.'lik zammı da normal karşılıyorum, çünkü bu fiyatın kalıcı olmayacağı zaten belliydi, yarından, yani 1 Ağustos ve sonrasında yeni artış olursa da şaşırmasın bence kimse.

Tabii ki zam olmaz inşallah ama mevcut fiyat skalası ve arz- talep durumlarını düşününce, aksi pek olası gibi görünmüyor.

Diğer büyük mağazalar ile karşılaştırınca yine uygun ama 1.250 TL daha güzeldi Yükselmese daha güzel olurdu ama işte adamlarda sonuçta bundan para kazanıyor. Baktılar alıcı çok fazla yükseltmeden devam ettiler. Çıkalı 1 yıl civarı oldu biraz düşse diye bekletiye girdik. Ben normalde bu fiyattan olsaydı kampanyaya bakarak o bankadan kredi kartı çıkartacaktım ama şimdi kampanya birde 50 TL puan derlerse o zaman iyice Aralık ayını beklerim. İnşallah yeni kampanya ile eski fiyatına düşer ve güzel bir kampanya olur. Bu akşam ya da yarın gün içerisinde belli olacaktır yeni kampanya diye umut ediyorum. İnşallah son gün diye 50 TL zamlanmıştır. İnşallah yeni kampanya ile düşer AMİN

• quote:

Arayan oldu mu sizi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arayan oldu mu sizi?

Olmadi. Dun mesaj atmistim onaya dusmedi diye onu da kargo surecindedir diye cevaplamislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arayan oldu mu sizi?

Olmadi. Dun mesaj atmistim onaya dusmedi diye onu da kargo surecindedir diye cevaplamislar.

Ben de siparisi peder beyin kartiyla 3D Secure kullanarak gectim. O sebeple sordum. Bazi arkadaslari aramislar, sacma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 31 Temmuz 2014; 12:25:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arayan oldu mu sizi?

Ben de siparisi peder beyin kartiyla 3D Secure kullanarak gectim. O sebeple sordum. Bazi arkadaslari aramislar, sacma geldi.

evet ben de beni aramalarını bekledim, ama aramadılar. 3D secure ile yapınca aramıyor olabilirler belki? isterseniz müşteri hizmetlerine yazın cevap geliyor hemen.

• quote:

quote:

Az önce beni aradılar Hızlıal.com'dan.

Diğer büyük mağazalar ile karşılaştırınca yine uygun ama 1.250 TL daha güzeldi Yükselmese daha güzel olurdu ama işte adamlarda sonuçta bundan para kazanıyor. Baktılar alıcı çok fazla yükseltmeden devam ettiler. Çıkalı 1 yıl civarı oldu biraz düşse diye bekletiye girdik. Ben normalde bu fiyattan olsaydı kampanyaya bakarak o bankadan kredi kartı çıkartacaktım ama şimdi kampanya birde 50 TL puan derlerse o zaman iyice Aralık ayını beklerim. İnşallah yeni kampanya ile eski fiyatına düşer ve güzel bir kampanya olur. Bu akşam ya da yarın gün içerisinde belli olacaktır yeni kampanya diye umut ediyorum. İnşallah son gün diye 50 TL zamlanmıştır. İnşallah yeni kampanya ile düşer AMİN

Orası öyle tabii canım, keşke daha da ucuzlasa da herkes alabilse bir an önce.

Bir de olayın psikolojik boyutu var tabii, bunca gün 1.249'a kendini şartlamışken, 50 TL.'lik zam bile rahatsız ediyor insanı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arayan oldu mu sizi?

evet ben de beni aramalarını bekledim, ama aramadılar. 3D secure ile yapınca aramıyor olabilirler belki? isterseniz müşteri hizmetlerine yazın cevap geliyor hemen.

3D secure ile yapmışsanız aramazlar, çünkü o aradaki güvenlik adımının geçildiğini varsayıyorlar, sonuçta kart sahibinin cep telefonuna gelen şifre ile yapıyorsunuz işlemi.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.