Şimdi Ara

Hızlı Şarj Cihazı, Micro Usb Kabloları, Yeni ürünler geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
53
Favori
26.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tokat İlan Türü #Satılık
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kronik

şimdi alsam gold mu gödnereceksiniz tam anlamadım?

evet gold göndereceğim ama son 1 tane kaldı kalan 5 tanesi standart seri
  • acelesi olmayanlar aliexpress,geekbuyink ve ebay de 5 li veya 6 lı paketler(2*30 cm, 2*100 cm ve 2*180 cm) 7-10 dolar arasında...
  • PrQressive P kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun yarın öğlen toplu kargolayacağım.
  • adaptörün çıkış amperiyle alakalı değil mi hızlı şarj ?

kablo sadece iletim yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

adaptörün çıkış amperiyle alakalı değil mi hızlı şarj ?

Kablo hızlı şarj özellikli olduğundan hangi orjinal adaptörü kullanırsanız kullanın tam verim alırsınız. Örneğin note 2 hızlı şarj özelliği bulunmamaktadır ama remax ve türevi kablolarla 1100 1300mah civarı akımla şarj olurken bu kabloyla 1800mah ile şarj olmaktadır.
    Hızlı şarjdan kasıt bütün telefonlara 30dk içinde %80 şarj olması değildir o durum telefonunuzun ve şarj cihazınızın özelliğine bağlı bir durum.
    Özetle kablonun amacı şarj başlığınızdan çıkan akımı en az kayıpla cihaza aktarmasıdır. 30cm, 1m, 1.8m, her boyda aynı performans
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Kablo hızlı şarj özellikli olduğundan hangi orjinal adaptörü kullanırsanız kullanın tam verim alırsınız. Örneğin note 2 hızlı şarj özelliği bulunmamaktadır ama remax ve türevi kablolarla 1100 1300mah civarı akımla şarj olurken bu kabloyla 1800mah ile şarj olmaktadır.
    Hızlı şarjdan kasıt bütün telefonlara 30dk içinde %80 şarj olması değildir o durum telefonunuzun ve şarj cihazınızın özelliğine bağlı bir durum.
    Özetle kablonun amacı şarj başlığınızdan çıkan akımı en az kayıpla cihaza aktarmasıdır. 30cm, 1m, 1.8m, her boyda aynı performans

hızlı şarj kullananlar bu kabloyu almalı yani.
    2-3tl lik dandik kablo almamalı

• Sırf adaptöre bağlı değil tabii ki. Her kablonun direncinin ve elektrik iletkenliğinin aynı olması mümkün değil. Mp3 playerların USB kablosuyla harici 2,5" diski bilgisayara takarak bunu kendiniz de tecrübe edebilirsiniz. USB aynı USB olmasına rağmen diski döndürmeye gücü yetecek mi kablonun.
  • quote:

quote:

quote:

hızlı şarj kullananlar bu kabloyu almalı yani.
    2-3tl lik dandik kablo almamalı

Şarj süresine ve batarya verimine önem verenler tercih etmektedir, elinizdeki başlık bozuk veya ucuz çin malı bir ürünse buna kablonun yapabileceği pek birşey yok

• Tronsmart piyasadaki en iyi kablolardan birisidir. İhtiyacı olan düşünmeden alabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tokat yaziyor. Neresinde dukkan kargoyla ugrasmadan gelip alalim dukkandan. Sivas tan Tokat a surekli gelis gidia yapiyoruz.

• SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Tronsmart'ın her boydan 2 türünü de kullanıyorum, çok memnunum. Yalnız bana mı öyle denk geldi bilemiyorum ama Altın kaplama olanlar daha kaliteli uçlara sahip. Bende orta ve uzun boy 2 adet kablo var, uzun olanın mikro usb ucu çok gevşek, kısa olanında da telefona takarken zorluk yaşıyorum. Ama altın kaplama olanlarda hiçbir sorun yaşamadım. Aklınızda bulunsuz derim. Ayrıca Blitzwolf marka çift yönlü kullanılabilen kablolardan da satmanızı tavsiye ederim, çok talep göreceğine eminim.
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    samet bilgisayar ve güvenlik adnan menderes caddesi sakiler mahallesi no:5 zile tokat
    Her zaman bekleriz efendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Merhaba. Tronsmart'ın her boydan 2 türünü de kullanıyorum, çok memnunum. Yalnız bana mı öyle denk geldi bilemiyorum ama Altın kaplama olanlar daha kaliteli uçlara sahip. Bende orta ve uzun boy 2 adet kablo var, uzun olanın mikro usb ucu çok gevşek, kısa olanında da telefona takarken zorluk yaşıyorum. Ama altın kaplama olanlarda hiçbir sorun yaşamadım. Aklınızda bulunsuz derim. Ayrıca Blitzwolf marka çift yönlü kullanılabilen kablolardan da satmanızı tavsiye ederim, çok talep göreceğine eminim.

Öncelikle teşekkürler,
    Online satışlar özel bir ilgi alaka gerektirdiğinden n11 mağazamıza şimdilik alışma süreci bu ürünü ekledik. zamanla çeşitli kablolar ve güvenlik kameraları eklenecektir
    Önerinizi dikkate alacağım

• SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Hayirli olur inşallah, başarılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

samet bilgisayar ve güvenlik adnan menderes caddesi sakiler mahallesi no:5 zile tokat
    Her zaman bekleriz efendim

Hemşehrim hayırlı satışlar diliyorum
    Yetişemedik, sonraki sefere inş.
    Allah kolaylıklar versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam et markasi gibi olmuş logo..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilgi ve alakanız için teşekkürler 30cm tüketmiş bulunmaktayız stokta 1 ve 1.8m bulunmaktadır

Sipariş verenler, kargolar bu şekilde yapılacaktır, altın alanlar iyi, standart seri kötü değildir kesinlikle içiniz rahat kullanabilirsiniz memnun kalacağınıza eminim

Hızlı Şarj Cihazı, Micro Usb Kabloları, Yeni ürünler geldi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hızlı Şarj Cihazı, Micro Usb Kabloları, Yeni ürünler geldi

• brak13 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hemşehrim, isterseniz 1 ve 1.8 metre olan aynı performanstaki kablolardan alabilirsiniz halen stokta bulunmaktadır
  • 1adet sipariş geçtim, hemen onaylandı. Yarın kargolanır herhalde, fiyat güzel teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: welowis

1adet sipariş geçtim, hemen onaylandı. Yarın kargolanır herhalde, fiyat güzel teşekkürler

Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız. yarın saat 13:00 14:00 arası kargoda olacaktır

Sipariş verenlerin listesi aşağıda, sipariş sırasına göre altın ve standart seri gönderilecektir (ikisi arasında hiçbir kalite farkı bulunmamaktadır)
    [simage]Hızlı Şarj Cihazı, Micro Usb Kabloları, Yeni ürünler geldi[/simage]

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.