Şimdi Ara

Hızlı şarj cihazı (Aukey Quick Charge 2.0) ve Hızlı şarjlı powerbank(Aukey 20000mAh) ÜRÜNLER GELDİ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
18
Favori
22.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu aukey in ürünlerinde özellikle 3.0 olanlarda değişik output değerleri var ama tek çıkış var. 3a 2a 1.5a filan demiş. Kendisi şarj ettiği cihaza göre regüle mi ediyor?

Bende 10400mah xiaomi power bank, Samsung tablet ve xperia z2 var. Power bank z2 nin 1.5 amper şarj aleti ile 8-9 saatte anca doluyor. Tabletin şarjı ile 5 saatte. Xperia z2 hızlı şarj desteklemiyor. 1.5 amper üzeri gereksiz ısı yapıyor şarj süresi kısalmıyor.

Amacım tek bir ürün alıp tüm cihazlarda uygun değerlerle kullanmak. Bu aukeyin değişken output işi eğer dediğim gibi ise çok iyi olur.

Misal

AUKEY Quick Charge 3.0 2.0 18W Phone Charger USB Wall Charger adapter For IPhone HTC Sony HTC US/EU plug
    http://s.aliexpress.com/FRFVrYje
    (from AliExpress Android)

Bilgi verebilecek var mıdır:)

Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• biriniz ampere testi yapip ekran goruntusu atabilirmi blitzwolf veya aukeyin

3 portlu aukey her 3 cihaz baglandigindada ayni amperi veriyormu

yada blitzwolf quike sarj 2.0 sarz destekliyormu kimse bilgi vermiyo herkes soru sormus

• aukey quick charge 2.0 ve voxlink quick charge 3.0 kullanıyorum. ikisinin fiyatları aliexpresste birbirine yakın 9-12usd arasında voxlinki tavsiye ederim. öbürü de iyi ama arada yeni teknoloji farkı var. bir de şarj kablosu alacak arkadaşlara tavsiyem tiny deal da manyetik micro usb kablosu var. 3 dolar civarında. arabada,gece yatarken vs şarj soketini arama derdiniz arabayı durdurma derdiniz olmuyor.
  • YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt
    o ürün orjinal bile degil bence olsada ederi 100 tl

http://tr.aliexpress.com/store/group/Power-Bank/2094013_507392203.html
  • Arkadaşlar Aukey 20000mAh mi yoksa 16000mAh mı tavsiye edersiniz ? İkisindede hızlı şarj olayı varmı ?

• Bu aliexpressten başka aynı ürünü satan hiç türk sitesi yokmu koca ülkede? Ben çoğu üründe türk sitelerinde olan aynı ürünlerle karşılaştırıyorumda ucuz falan gelmedi bana. Ve yeri gelip 2 ay boyunca kargo mu beklenir. Ben 3 gün gelmezse deli olurum. Sizler gayet rahat bekliyorsunuz garip :)
  • YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt
    takipli kargo ile ortalama 20 günde geliyor forumda bazen satanlar oluyor takip ederseniz denk gelir
  • S7 icin aukey onerirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: YaNLiZ_KuRt_06

Bu aliexpressten başka aynı ürünü satan hiç türk sitesi yokmu koca ülkede? Ben çoğu üründe türk sitelerinde olan aynı ürünlerle karşılaştırıyorumda ucuz falan gelmedi bana. Ve yeri gelip 2 ay boyunca kargo mu beklenir. Ben 3 gün gelmezse deli olurum. Sizler gayet rahat bekliyorsunuz garip :)

ben verdim pismanim 1.5 ay oldu hic bi hareket yok hala cinden cikicak yorumlara aldanip verdim siparisi bi turk 12 gunde geldi demisti inanmayin

• ali expressten au key aldım 20 gün de elime ulaştı takip numarasıda verdi sürekli takip edebildim bugun gelir diyordum ve geldi denedim ve kaliteli bi ürün oldugunu anladım note 5 i hızlı sarj yapabiliyor
  • hakanlevent kullanıcısına yanıt
    aynen bende şarj aletinden çok memnunum
  • kardaşbaşınıyesinla kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

G3 bu hızlı şarj aletiyle kac dakikada tam şarj oluyor acaba?Memnunmusunuz?

Aldığınız Ürünlerden Memnunmusunuz Acaba,Bende Sipariş Vermeyi Düşünüyorum...

• seytim S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben urunlerden memnunum. Powerbankin 16000 lik olani hizli sarj yapiyomus onuda alabilirsin.

Selam,
    İleride faydası olur diye,30000 mah olanından sipariş verdim,birde acaba g3 hızlı şarjı(Qualcomm 2.0)destekliyormu acaba?

• Bende G4 var, G3 ü bilmiyorum. Bu arada hayırlı uğurlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardaşbaşınıyesinla -- 11 Temmuz 2016; 19:38:08 >
  • Mi5 icin onerdiginiz sarj adaptoru hizli sarj ozellikli ama ve kablo nedir acaba ..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.