Şimdi Ara

Hızlı Özet Kız Konusu(Edit Geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kız var daha önce yaşadıklarını bahane ederek ilişkimizi bitirdi ve şuana kadar hiçbir erkekle bir birlikteliği olmadı o günden bu yana ben baya bi kızla birlikte oldum ama hiç bir zaman aklımdan çıkmadı şu an beni sevmiyor ben onu ilk günden beri oldugu gibi çok seviyorum

HELP

Edit:Dün akşam evinin önüne gittim mesaj attım 15 dakika içinde gelmesse ben,m yukarıya çıkacagımı söyledim ilk telefonunu kapattı sonra aramalarıma cevap vermedi bu beni gerçekten üzdü.Bende mesaj attım işte yüz yüze konuşamayacak kadar ne yaşadık bilmiyorum vs... senin için önemi varmı bilmiyorum seni seviyorum falan filan sonra işte tumblr dan depresif şeyler yazmıştı onun için endişe ettiğimi söyledim bu sabahta depresif şeyler paylaşıp kendimi sevmeden başkasını nasıl severim falan yazmış beyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perey Jackson -- 24 Şubat 2016; 18:29:28 >

• Hala görüşüyor musunuz kızla arkadaş olarak falan ? Nereden biliyorsunuz hiç bir erkekle birlikte olmadığını ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdcaner

Hala görüşüyor musunuz kızla arkadaş olarak falan ? Nereden biliyorsunuz hiç bir erkekle birlikte olmadığını ?

arkadaşları ortak arkadaşım twitter tumbl da cabası bi ara ratserver de atmıştım bilgisayarına sonra kendime yediremeyip silmiştim tabi o zamanlar yeni ayrılmıştık ondan sonra unutmak için başka insanlarla birlikte olmaya çalıştım ama nafile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perey Jackson -- 7 Şubat 2016; 20:05:13 >
  • Perey Jackson kullanıcısına yanıt
    Kendin de söylüyorsun zaten. Onu unutmak için diğer kızlarla birlikte olmak istemişsin. Son karar senin ama aşkı nerede bulacağın belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdcaner -- 7 Şubat 2016; 20:14:58 >
  • quote:

Kendin de söylüyorsun zaten. Onu unutmak için diğer kızlarla birlikte olmak istemişsin. Son karar senin ama tekrar birlikte olmanız zor gibi.

eklemek istediğim birde şu var ilk defa terk edilmiş olmamın sebebiyle takıntı oldugunu düşündüm ama onla birlikteykende farklıydı normal ilişkilerimden
  • Perey Jackson kullanıcısına yanıt
    Söyleyecek pek bir şey yok, hala seviyorsan şansını bir kez daha denemelisin. Zaten bir kez kızı etkilemişsin bir kez daha yapabilirsin.
  • Sen savaşla aşkı karıştırmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Söyleyecek pek bir şey yok, hala seviyorsan şansını bir kez daha denemelisin. Zaten bir kez kızı etkilemişsin bir kez daha yapabilirsin.

eyvallah
  • up
  • okumayın tumblr cı kız.
  • "Ben çok kötüyüm, ben kimseyi haketmiyorum" cu kız.

Bu kızlar devamlı ilgi isterler, her iyiliğinize karşı ağzınıza ederler. çünkü bu kızlar kendi deyişlerine göre hiç birşeyi haketmiyorlardır. Ama siz buna rağmen ona değer veriyorsanız suçlu olan sizsinizdir ve ağzınıza .ıçmanın haklı gururu içerisinde ilişkiniz bu kısır döngüde devam eder.

• Okumayın depresif şeyler paylaşan kız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.