Şimdi Ara

Hız rekorunuz kaç? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
2
Favori
27.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 yılında hanımın doğumunda acil olarak Kuşadası merkezden İzmir asker hastanesine 28 dk da gitmiştim ki bu sürenin içinde yolda benzin almam da var mesafe 100 km ,araçta 4 yetişkin vardı araç astra j 1.6 Turbo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunduz otobanda 248 yaptim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 Honda Civic LS manuel 5.viteste 215km'de kesiciye girdi.
  • Yeni yalova-bursa otobanının biten kısmında e90 320d kadran 248 km/h, araba daha gitmedi. Zaten fabrika değeri 235 km/h gibi birşeydi.

Altımda Bugatti olsa 420 yapardım, yol o kadar düzgün ve net. Bunlar yanlış şeyler, şeytan hep dürtüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kablocu_16 -- 1 Şubat 2017; 16:57:25 >
  • Eski arabam 2006 model abs-esp olmayan Albea 1.2 ile İzmir-Çeşme otobanda 180 yaptım 1 dakika falan, sonra 150-160a düşünce sanki 100le gidiyor hissi oluşturmuştu. Yine albea ile Aydın-Kuşadası arasında otobanda 160 ile yarım saat boyunca devam etmiştim.

Albeada çok korktuğum an 2 defa oldu. Birinde üzerinde eski lastikler varken şehiriçinde yeşil sönecek diye kavşaktan döneceğim halde kavşağa yaklaşık 100le girdim, kavşağa girerken frene bastım direksiyonu sola kırdım araba dönemedi kaydı kavşağın sol şeritindeyken sağ şeritinde kayarak durdu, neyse kaza olmadı. Diğeri yeni lastik vardı bu sefer, şehirlerarası gidiş-geliş yolda ilerisi görünen virajda solllamaya çıktım, sonra karşıdan araba gelmeye başladı, mecbur bayağı bir hızlanarak sollamayı virajda yaptım ama araba kayacak altındam diye ödüm koptu.

Şimdi temmuzda sıfır a3 1.2 aldım, hız denemesi yapma imkanım çok olmadı yapmadım da, 170 i test ettim bir defa otobanda, trafik yoğun olduğu için geri yavaşladım sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakapaca37 -- 1 Şubat 2017; 17:2:48 >

• Yumurta kasa accent 1.5 düzce yolunda 190 kmh

Accent blue ankara otoban 205 kmh

H100 kamyonet arkada 2 ton yük vardı 165 kmh 😃

• Corsa ile Afyon - Antalya arasinda yokus asagi 200 km/h hiza kadar cikabildim.

• IslakFasulye kullanıcısına yanıt
    Çocukça muhabbet ama yazma gereği hissettim, size katılıyorum hangi araba ile yaptigin daha önemli bence 2004 skoda fabia 1.4 lpg ile 190 gördüm hemde iki defa oldu bu esim çığlık attı en sonunda ;) ama ne olursa olsun bu mesele övünülecek bir durum değil ...

• Mardin Diyarbakır arası boş yolda 160 km/h yaptım. Yemedi, yavaş yavaş tekrar 90'a indim :)

• Focus 1hb 1.6 lpg düzlükte 195 son,

Rampa aşağı 200 belki daha giderdide bi önemi yok, sonuçta yeterli eğimdeki rampadan benide bıraksan bende yaparım 200

En korktuğum, içimden akşam haberlere çıkarız dediğim olay 185le viraj dönmemizdi herhalde, tamam araba yol tutuyor ama gerek yok böyle şeylere...

• 98 civic 1.4 otm.130 km. sonrası güven vermiyor. amortisör ve alt takım bakım lazım.
  • Cevapları okumadım bile şimdi çoğu mesajda yalanlar havada tokuşuyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kablocu_16

Yeni yalova-bursa otobanının biten kısmında e90 320d kadran 248 km/h, araba daha gitmedi. Zaten fabrika değeri 235 km/h gibi birşeydi.

Altımda Bugatti olsa 420 yapardım, yol o kadar düzgün ve net. Bunlar yanlış şeyler, şeytan hep dürtüyor

Ben de 248 yaptim hocam hatta iki uc mesaj yukarda. Arac ayni 320d ama limiti kaldirinca 260 gorenler var cilgin bir araba. Otobanda E90 i gecebilecek bir araba yok gibi bir sey. F30 kasalar dahil..

• 1.5 accent era 180 km. Sonra araba uçuşa geçti yavaşlamak zorunda kaldım

• Daha çok 2007 E70 kasaya benziyordu
  • 53 km

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir yolunda 462 km/h gördüm arabada 20 kişi +Bagaj vardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 polo Polo classic 100 hp , birkaç kere 200'ü birazcık geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 1 Şubat 2017; 18:15:54 >
  • 220-230 arasi bir rakam. Ama tam kac soyleyemeyecegim dijital gösterge olmadiği icin.

Hyundai i30 dizel otomatik ile.

Bir defa yaptim daha da 150 yi gecmedim.

O hizda yoldaki misket kadar bir taş lastiğe carpsa kim bilir ne olurdu.

• 2003 S40 ile 210 görmüştüm İstanbul-Tekirdağ yolunda. Biraz daha zorlasam araba havalanacaktı resmen.

Bir 210 da Giulietta ile yapmıştım Şile otoyolunda, viraja gelmeseydim vardı daha gideri.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.