Şimdi Ara

Hitachi Z660 VS Bosch AW40N VS Libherr 4613 Lütfen Tavsiyelerinizi Esirgemeyin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar. Aşağıdaki 3 buzdolabı arasında kararsız kaldım. Lütfen Tavsiyelerinizi Esirgemeyiniz.

HITACHI R-Z660ERU9 PWH 1900 TL Civarı. Tıkla

Liebherr CPESF 4613 2500 TL Civarı Tıkla

BOSCH KGE58AW40N Bu modeli zaten Tüm forum biliyor Candoğan ve Hankağan arkadaşların incelediği model. Bunuda 1800 TL ye buldum.

Beyza Eşya konusunda pek bir bilgim yok 1 haftadır okudum forumu aklımda yer edinen modeller bunlar. Bütçem max 2500 TL ve bu 3 ü kafamda yer etti.

Yaşadığım şehir Türkiyenin en sıcak bölgesi kendim balkonda 56 dereceyi ölçmüşüm :) (Sonrasını gösterge göstermedi ekran karardı ) Nem pek yok sadece kuru sıcak var.

Sizece F/P oranı en yüksek ve uzun bir süre beni üzmeyecek servis peşinde koşturmayacak hangisidir. Lütfen görüşleriniz benim için belirli olacaktır. Şimdiden Teşekkürler.....

• Nerdeyse 1 hafta oldu açalı konuyu 60 kişi okumuş ama hiçkimsenin fikri yok anlaşılan ?
    Liebher i eledim geriye hitachi ile bosch kaldı.
    Bi el atın haydin bayram geldi geçicek
  • Hocam liebherr ve bosch low frost hitachi no frost eğer low forst dolap derseniz bence aralarından en iyisi bosch olacaktır. Elektriğide en az yakan o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotunc

Nerdeyse 1 hafta oldu açalı konuyu 60 kişi okumuş ama hiçkimsenin fikri yok anlaşılan ?

neden liehberi eledinki en iyi elemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: orphanage

quote:

Nerdeyse 1 hafta oldu açalı konuyu 60 kişi okumuş ama hiçkimsenin fikri yok anlaşılan ?

neden liehberi eledinki en iyi elemiş

Tavsiyen bumu şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Hocam liebherr ve bosch low frost hitachi no frost eğer low forst dolap derseniz bence aralarından en iyisi bosch olacaktır. Elektriğide en az yakan o

Liebherr'i eledim çünkü fiyatini hakettiğini düşünmüyorum. Mağazada bosch ile liebherri gördüm liebherr en ucuz 2500 lira bence değmez arada en az 700 lira var. Kapasite olarakta en düşük olanı. Hitachi yi görmedim keşke görebilseydim Forumdan arkadaşlar beğenmiş çeşitli özellikleri var. (Rusun biri çok gürültülü demiş.) Elektrik tüketimi bosch tan yıllık ortalama 80 lira fazla. Ayrıca 50 litre daha büyük. Ve en büyük eksi servisi yaşadığım yerde yok. Enka bir servis ayarlarız dedi.

Bosch ise en büyük artısı benim için buzluğun altta olması. Servisi kolay ulaşılabilir olması. Ama ondan yanada çeşitli şikayetler var. Bazıları yeteri kadar soğutmuyor demiş. Bayramdan sonrasına kaldı son kararı hanım verecek galiba ben kararsız kaldım..

• memotunc M kullanıcısına yanıt
    Aslında liebherr en iyisi ama no-frostta en iyisi low frosta yorum yapamayacam. Low frost bosch öneririm. Hitachi ile ilgili bir fikrim yok açıkcası

• Bende hepsiburada.com'dan liebherr derin dondurucuyu bugün teslim aldım fakat, kurulum yapacak ve garanti belgesini imzalayacak yetkili servisi bulamadım. Ürünü kendim açsam acaba garanti dışı kalır mı? Yoksa direkt geri mi gönderiyim?
  • liebherr

yav bunu al 25 sene kullan dandirik marka al her ay servisle arkadaş ol neye göre hak etmedigini düşünüryon bu konuda uzmanmısın yok

cimriyim de anlarım her insanımız gibi

az para çok kalite oldu heryerim doldu

git laçka mal al

• quote:

liebherr

yav bunu al 25 sene kullan dandirik marka al her ay servisle arkadaş ol neye göre hak etmedigini düşünüryon bu konuda uzmanmısın yok

git laçka mal al

orphanage, birde benim yazdıklarıma cevap versen. Tamam lieberr aldık ama kim açıp kurcak???

• Bütcen varsa kesinlikle liebherr yoksa hitachi al hitachi tavsiyemdir.
  • memotunc M kullanıcısına yanıt
    hitachiyi ben de düşündüm ama bulunduğum ilde ne teknik servisi var ne de satış yeri....açıkçası internetten satın alma olayı nasıl olur bilmiyorum güvenilir mi fikrim yok...
  • Liebherr ın fiyatı yüksek geliyorsa ben Bosch ile aralarında fark olduğunu düşünümyorum bu modeller için. Ikiside harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 3 Kasım 2013; 14:29:22 >
  • quote:

liebherr

git laçka mal al

Hitachi yi almaya karar verdim. Stokta yokmuş 2 ay sonra gelicek dediler bekleyeceğim.

Bu arada cimri değilim hele hele bi buzdolabıyı 25 sene kullanmak hiç öyle bi niyetim olmadı.

Kendinizle karıştırdınız herhalde. Elinizden gelse mezarada götüreceksiniz nerdeyse.

• quote:

quote:

liebherr

git laçka mal al

Hitachi yi almaya karar verdim. Stokta yokmuş 2 ay sonra gelicek dediler bekleyeceğim.

Bu arada cimri değilim hele hele bi buzdolabıyı 25 sene kullanmak hiç öyle bi niyetim olmadı.

Kendinizle karıştırdınız herhalde. Elinizden gelse mezarada götüreceksiniz nerdeyse.

Hitachi çok övülüyor ama hiç görmedim, senin alacağın model stokta yok diye 1900 tl civarı fiyat yazıyor uyanıklar, gelince onun fiyatı en az 2200 tl olur, aynı dolabın çelik ve titanyum renkleri 2590 tl

• memotunc

bir buzdolabını 25 sene kullanmamak senin cahilliğin.

Buzdolabının ömrü en az 35 senedir ve dünyada prestcold marka buzdolabı 5 sene önce 50 yaşını kutladı uyuyan biri olarak ve dandik mal alan biri olarak bunları bilmemeniz normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslaxxx

quote:

liebherr

git laçka mal al

orphanage, birde benim yazdıklarıma cevap versen. Tamam lieberr aldık ama kim açıp kurcak???

servisini almadan önce arayıp konuşacaksınız ben kursam sorun olurmu diye yok derlerse o kadarda beceriksiz değilsindir sanrimi dolabı fişe takamayacak kadar üzüşlürüm valla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.