Şimdi Ara

Konu siliinsin (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.503
Cevap
123
Favori
133.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: por favor

Alkim dahil hiç bir hisseyi kısa vade için yazmam.
    Ve Alkim bir masa üç sandalye firması değildir. Büyüklüğü nedir, ne iş yapar, kaç fabrika vardır biraz araştırın.
    Ben uzun vade için sepetime çok önce attım, buradaki portföye yeni dahil ettim.
    Dileyen takip eder, alır veya satar.
    Hocam, zaman ayırıp paylaşım yapıyorsunuz teşekkür ederiz. Ayrıca kimsenin başına silah dayadığınız da yok buradaki arkadaşlar da bunu farkındadır diye düşünüyorum. Sonuçta herkesin kendi parası kendi kararı.

Telegram grubu hakkında bir gelişme var mı?
  • por favor kullanıcısına yanıt
    12 nin altına geldikçe ekleme yapıyorum hedef 13.5-14 arası bir nokta alkim için.
    Uluun ve pinsu aynı çizgide sanki hareketler çok benzer.
    Takibe devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir yerde bir yanlış yapıyor olabilirsiniz. Ya aldığınız ve sattığınız hisse fiyatında bir sıkıntı var, ya da kar kısmında. Benim tahminim;
    Örneğin 3.57 alış 3.59 satış yapmışsınızdır.
    0.02x528=10,56 tl eder. Komisyon düşülürse de sizin rakama denk gelebilir
  • Uygunsa telegram grubunuzda bulunmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_101 -- 28 Mayıs 2020; 17:10:4 >
    Üstad istersen ben grup kurayım, arkadaşları gruba alayım. Senide yönetici yapayım tek sen yaz istersen. İstersen herkes yazsın. Musadenle ben halledeyim bu işi :) yoksa başın gerçekten bizim yüzümüzden ağrıcak ve ağrıyordurda, farkındayım. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: murat55351

Üstad istersen ben grup kurayım, arkadaşları gruba alayım. Senide yönetici yapayım tek sen yaz istersen. İstersen herkes yazsın. Musadenle ben halledeyim bu işi :) yoksa başın gerçekten bizim yüzümüzden ağrıcak ve ağrıyordurda, farkındayım. 😊
    Mantıklı olabilir biraz yardımcı olalım ustaya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ostim ilk çeyrek verilerini açıklayınca iyi yükseldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Markov-Nikov -- 28 Mayıs 2020; 18:53:35 >
  • Hocam, ilk defa borsaya gitmek niyetindeyim. Orta ve uzun için girmek şu an için mantıklı mı? Önerebileceğiniz kağıtlar var mı? Bunu, %100 sorumluluğun bana ait olduğunun bilincinde olarak soruyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Arkadaşlar bir sürü hisse soruluyor. Vakit oldukça yazıyorum ancak tek tek hepsine dönmek mümkün değil.
    Tavsiye ettiğim hisseleri, hangilerini hangi fiyattan alıp sattığımızı yaklaşık haftada bir güncelliyorum.

Çok fazla karışıklık olmaması ve daha güncel olması için bundan sonra şöyle yapacağım.

Benden çok daha bu profesyonel şekilde ilgilenen, halen ikisi yatırım danışmanlığı yapan arkadaşlarımın olduğu toplam 5 kişilik, uzun yıllardır devam eden Whatsapp grubumuz var. Ve buraya başka kimseyi almayı düşünmüyoruz. Bana ücret bile teklif ederek bu gruba girmeyi isteyenler oldu ancak bu konulardan asla para vs talebim olmaz, teklif etmeyi de kimseyi aklından geçirmesin. Burada sadece hobi amacıyla, boş vakitlerde meraklı arkadaşlar için paylaşımlar yapıyorum. Ve sadece ben biliyorum demem, bilenden de faydalanırım. Vebal almayı sevmem, fikir alışverişi olur, alım satım konusunda son kararı herkes kendisi verir. Kimse kimsenin kazancına, zararına ortak değil. Konunun ilk mesajını okuyunuz.

Uzatmayayım. Bu forum için, hisse senedi yatırımına meraklı kişiler için telegram kanalı açacağım. Orada daha interaktif daha da anlık şeyler paylaşırız. Ve kendi grubumuzda yapılan teknik analizleri, grafikleri orada paylaşırım. Sorulan hisselerin teknik analizini yaparız.Sadece ben değil gruba dahil herkes tavsiyeler yapabilir, aldığını sattığını, deneyimlerini paylaşabilir. Belki ileride tanışmalar bile olabilir. Sınırlı sayıda kişi ile bunu yaparız ve asla ücret vs. söz konusu olamaz. Belli bir sayının üzerinde zaten faydalı olmaktan çıkar ve kaos olur.
    Gündüz paylaşımları işlerimden ve kendi trade işlemlerimden dolayı sınırlı olabilir ama geceleri mesela bir saat canlı sohbet açabiliriz.

Biraz daha kafamda olgunlaştırayım, sonra paylaşırım.
    Şu ana kadarki paylaşımlarınız için tşk ler. Ben de telegram grubunuza katılmak isterim.

• Hisse alım satımı için, İş Bankası ve Ziraat arasından hangisi tercih edilmeli?
    İyi günler hocam
    Ulusoy un vergi dairesine sunduğu tabloda 2020 yılı ilk 3 aylık dönem zararını 12 milyon tl açıklamış
    Yani bu uluun un zarar ettiğin mi gösteriyor biz iyi sonuçlar bekliyoduk ?

• Telegram grubu varsa katılmak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz 2. Dönem için kar bekliyoruz sanırım pandemi 2.dönem başladı.

• duman2578 D kullanıcısına yanıt
    Evet 2. Çeyrekte başlamış olmalı ama geçen sene iyi kar eden bir firma neden zarar etmiş ki.bir de Herhangi bir telegram grubu açılmadı daha değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldpilots -- 29 Mayıs 2020; 13:57:46 >
    Tlegrama bizde daghil olmayı istiyoruz. lütfen cvp verin
    11.50 den bi parça alkim alındı.
    Sen satmadan satmayacam reis.

• Bende yüklü miktarda uluun ve alkim var. Şahsen telaş yapmıyorum. Bu hisseler iyi primler yaptılar ve zirvelerinden sonra epey de düştüler. Takaslarda sorun görünmüyor. Özellikle Alkim'de Merill ve A1 Capital ufak ufak topluyor.

Alkim bölündükten sonra zirvesi 19,40 (2 hafta önce) ve benim (bu konuda 12,60 tl maliyet) maliyetim 12,72 tl
    Uluun henüz 1 ay önce 15,80 tl gördü şu anda 9,45 civarında flama oluşturmaya çalışıyor.benim maliyetim 9,02 tl, bu konudaki portföyde maliyetimiz 8,64 tl.

2.çeyrek bilançoları iyi gelecek diye tahmin ediyorum. Düştükçe kademe kademe alım yapıyorum. Ağustos sonuna kadar tutarım. Beklentim olmazsa daha fazla tutarım.

Her fırsatta yazıyorum, buradaki portföye dahil ettiğim hisseleri uzun düşünün.
    Hemen kazanayım, günlük trade filan amaçlayanlar için zaten burada günlük göstergelerle benim ve arkadaşlarımın anlık hareketlerini paylaşma imkanı yok. Bunlar dakikalık işler.

Hocam telegram hakkında bir açıklama yapmadınız merakta kaldık bir grup açıldı ve sınırlı kişileri mi aldınız yoksa hala düşünme aşamasında mısınız ?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.