Şimdi Ara

His 9600 XT o.c sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar akşam kartıma overclok yapmayı denedm powerstriple fakat ekranda bozulma oldu yaptıım değer 540 mhz..Fazla geldiini düşünerek 530 a düşürdm fakat gene bozulma oldu..520 e düşürdm gene bozuk fakat kartı kendi özellinden overdrive yaparak 526 yapınca bozulma olmuyor..Bunun üzerine powerstripten 441 e düşürdm gene bozulma oluyor bunun sebebi ne olabilir..1 kaç kişi ekran kartının koruması wardır dedi o.c ye karşı eğer koruması warsa testlerde nasıl 540/750 yapmışlar.. bi cwp yazarsanız sevinirm.. İyi çalışmalar...

His Excalibur Radeon 9600XT

• BOZULMA DERKEN ARTİFACT DAN MI BAHSEDİYORSUN.
  • yeşil yeşil noktalar oluştu baya sıklıkta.. bunun nedeni nedir?
  • kart sınıra dayanmış demek ki yemiyo artık. biraz soğutma takviyesi dene.
  • supremum okumadn galiba yazdıımıı overdrive ile bi bozukluk yok fakat programdan yapınca bozuo + olarak 441 mhz ye düşürdm gene bozuooooo ısı 40 derece fazlamı sence ?
  • Ben ati tool kullanıyorum aynı şey onda da var.Mesela yüksek bir deyerde artifact alınca düşürsen de çıkıyor ama aslında olmaması gerekir ki oyunlarda bozuk olmuyor.Önemli olan programda değil oyunlarda olup olamamsı.
    he bide sistemin benimkine çok yakın, hatta hemen hemen aynı 3DMarklardan kaç puan ladığını yazabilirmisin?
  • en son 12963 falan almıştm kaliba tam hatırlamıorm 3dmark 2001
  • en son olarak 3d mark 2001 den 14395 aldm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CsMaNiA -- 25 Mayıs 2005, 23:48:19 >
  • Arkadaşlar bence 256'lığı var aynı kartın.Orjinal driver yüklü.Sadece Riva Tuner kullanarak 540/680 günlük kullanıyorum.Artifactsiz.Riva Tuneri kurup deneyin.
    Yalnız bendeki kartın ramlerinde bakır sink var.Çok faydası oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.